Proszę o ocenę konfiguracji

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
VoytaZ
Posty: 172
Rejestracja: 08 lis 2020, 12:33
Samochód: Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150KM, 4X2 7DSG

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: VoytaZ »

Myślałem, ze personalizację ustawień można zapamiętać i wybrać normalnie w systemie. Czy do tego potrzebny jest trzeci kluczyk??
Elektrycznie regulowany fotel i lusterka z pamięcią są w sportline jako standard. Nie brałem tylko dla pasażera bo wtedy znika schowek spod fotela.


Kodiaq Sportline Black Magic 1.5 TSI 150KM DSG7

Sponsor

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Sponsor


Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: michalmiko »

VoytaZ pisze:
22 lis 2020, 10:03
Myślałem, ze personalizację ustawień można zapamiętać i wybrać normalnie w systemie. Czy do tego potrzebny jest trzeci kluczyk??
Elektrycznie regulowany fotel i lusterka z pamięcią są w sportline jako standard. Nie brałem tylko dla pasażera bo wtedy znika schowek spod fotela.
W RM2018 był do tego potrzebny trzeci kluczyk oraz elektryczny fotel kierowcy z funkcją pamięci. Przyznasz, że 200zł za dodatkowy kluczyk zbliżeniowy, to prawie jak za darmo ;) Użytkownika można wybrać w menu zaraz po uruchomieniu zapłonu, czy też w menu radia, ale najważniejsze jest to, że każdy ma swój kluczyk. Żona otwiera swoim i od razu wszystko ustawia się pod jej preferencje - fotel, lusterka, stacje radiowe, asystenci, wszelkie ustawienia w tym kolorystyka oświetlenia ambiente :) Nie wyobrażam sobie teraz tego nie mieć, choć też z założenia Kodi miał kosztować do 140 tys. ;)

VoytaZ
Posty: 172
Rejestracja: 08 lis 2020, 12:33
Samochód: Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150KM, 4X2 7DSG

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: VoytaZ »

michalmiko pisze:
22 lis 2020, 18:45
VoytaZ pisze:
22 lis 2020, 10:03
Myślałem, ze personalizację ustawień można zapamiętać i wybrać normalnie w systemie. Czy do tego potrzebny jest trzeci kluczyk??
Elektrycznie regulowany fotel i lusterka z pamięcią są w sportline jako standard. Nie brałem tylko dla pasażera bo wtedy znika schowek spod fotela.
W RM2018 był do tego potrzebny trzeci kluczyk oraz elektryczny fotel kierowcy z funkcją pamięci. Przyznasz, że 200zł za dodatkowy kluczyk zbliżeniowy, to prawie jak za darmo ;) Użytkownika można wybrać w menu zaraz po uruchomieniu zapłonu, czy też w menu radia, ale najważniejsze jest to, że każdy ma swój kluczyk. Żona otwiera swoim i od razu wszystko ustawia się pod jej preferencje - fotel, lusterka, stacje radiowe, asystenci, wszelkie ustawienia w tym kolorystyka oświetlenia ambiente :) Nie wyobrażam sobie teraz tego nie mieć, choć też z założenia Kodi miał kosztować do 140 tys. ;)
Nie no oczywiście - jak trzeba trzeci kluczyk do tego to od razu w poniedziałek daje znać dealerowi ze muszę to jeszcze domówić. Myślałem po prostu, ze starcza do tego dwa kluczyki.
Kodiaq Sportline Black Magic 1.5 TSI 150KM DSG7

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: klimas7 »

Do RM20 trzeci kluczyk był powiązany z personalizacją ustawień. Z tego co kojarzę, to od RM21 zostało to rozdzielone i teraz są to osobne pozycje (obie po 200zł). A więc nie potrzebujesz trzeciego kluczyka do personalizacji ustawień tak jak kiedyś, ale nadal musisz dopłacić 200zł (a jeżeli chcesz trzeci kluczyk i personalizację to razem 400zł). Niestety na stronie jes tylko wyprzedaż RM20 i RS RM21, więc Ci tego nie potwierdzę.

VoytaZ
Posty: 172
Rejestracja: 08 lis 2020, 12:33
Samochód: Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150KM, 4X2 7DSG

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: VoytaZ »

klimas7 pisze:
22 lis 2020, 22:07
Do RM20 trzeci kluczyk był powiązany z personalizacją ustawień. Z tego co kojarzę, to od RM21 zostało to rozdzielone i teraz są to osobne pozycje (obie po 200zł). A więc nie potrzebujesz trzeciego kluczyka do personalizacji ustawień tak jak kiedyś, ale nadal musisz dopłacić 200zł (a jeżeli chcesz trzeci kluczyk i personalizację to razem 400zł). Niestety na stronie jes tylko wyprzedaż RM20 i RS RM21, więc Ci tego nie potwierdzę.
OK, dopytam w salonie. Dzięki
Kodiaq Sportline Black Magic 1.5 TSI 150KM DSG7

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: polrob »

Cennik wyprzedażowy na stronie dotyczy już RM 21. Nie ma już cenników RM20 oraz jeszcze RP21

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: klimas7 »

polrob ma racje z cennikiem, sprawdziłem i porównałem z "moim" (zachowałem sobie cennik RM20):
- RM20: personalizacja ustawień dla driving mode select z dodatkowym kluczykiem (200zł)
- RM21: po prostu trzeci kluczyk (200zł)

Czy teraz personalizacja ustawień jest w cenie? może zawsze była, ale cennik mylił ludzi? Najlepiej dopytaj dealera, chociaż Ci niestety zazwyczaj wiedzą mniej niż forumowicze.

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: michalmiko »

Nie jestem teraz pewien na stówę, ale chyba był tu ktoś kiedyś i nie miał personalizacji, bo nie brał trzeciego kluczyka, ale nie pamiętam dokładnie. Może ktoś z Was tak ma? U mnie po odpaleniu mogę wybrać jednego z trzech użytkowników lub gościa.

VoytaZ
Posty: 172
Rejestracja: 08 lis 2020, 12:33
Samochód: Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150KM, 4X2 7DSG

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: VoytaZ »

Wezmę trzeci kluczyk dla pewności. Jakoś przeboleję te 200zł ;)
Kodiaq Sportline Black Magic 1.5 TSI 150KM DSG7

Rino
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2020, 11:03
Samochód: Kodiaq style 1.5 tsi

Re: Proszę o ocenę konfiguracji

Post autor: Rino »

Dzień dobry podepnę się do tematu w czwartek idę zamówić miśka z konfiguracji C6Y3NN7F. Jeżdżę mało do 15 tys. Km rocznie miasto Wrocław i drogi między miastowe, autostrada tylko na wakacje. W aucie główni pasażerowie to 2 dzieci 6lat i 1 rok. Proszę o ocenę co z Waszego doświadczenia się nie przydaje ponieważ ta konfiguracja lekko przekracza budżet (nawet po rabacie). A propo rabatu to dostałem ok 10 tys..

ODPOWIEDZ