Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2028
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: stingerA6 »

Tak RM 2019 ma dodatkowy rabat


"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Sponsor

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Sponsor


sosai
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2019, 20:13
Samochód: Kodiaq, 1.5 benzyna

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: sosai »

Czesc, w poniedzialek prawdopodobnie podpisze umowe na Kodiaqa 150KM, benzyna, DSG w wersji Biznes, z pakietem Comfort, rok modelowy 2020, kolor srebrny brilliant. Cennikowo auto kosztuje 133850, po rabatach 118000 (czyli -15850, -12%). Do tego dochodzą:
- opony zimowe Nokian przecenione o jakies 20%.
- leasing 101%
- pakiet przeglądów na 4 lata lub 60 tys. km za free
- ubezpieczenie AC/OC/NW w cenie 3.1% ceny auta (płatne jednorazowo, nie w racie, bo podobno wychodzi taniej)
- infotainment (1 rok) i gwarancja mobilności (cokolwiek to oznacza) za free

Z darmowych dodatków powinienem dostać gumowe dywaniki i coś tam do bagażnika (nie pamietam co dokładnie, pewnie jakieś siatki). Czy uważacie, że jestem w stanie urwać coś jeszcze z tej ceny? Albo czy jest jeszcze jakiś wartościowy dodatek, który mógłbym wycyganić? :)

Pozdrawiam.

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: polrob »

Spróbuj jeszcze negocjować, bo widać że inni dają więcej rabatu przy takiej samej kwocie startowej. Widać że strasznie chcą się pozbyć jak najwięcej aut w 2019r.

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-kod ... e4f5e774cf

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-kod ... 0275cc914b

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-kod ... d1ed88b928

sosai
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2019, 20:13
Samochód: Kodiaq, 1.5 benzyna

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: sosai »

@#$_$#@& ...

Dziękuję Polrob!!! Ale bym sfrajerzyl. Będę negocjował na bank. Chyba uratowałeś mi jakieś 6 koła 😁

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: polrob »

W tej cenie można już Style wyrwać, co prawda RM2019 ale...

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-kod ... 01e3ce79b9

Wysłałem Ci wiadomość prywatną.

sosai
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2019, 20:13
Samochód: Kodiaq, 1.5 benzyna

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: sosai »

Dziękuję. Sadzisz, że lepiej wziąć wersję Business czy lepiej dopłacić 6k (zakładam, że jednak zbije te cenę do 112k) i wziąć Style? Z tego co się orientuję to w zasadzie jedyna różnica to składane lusterka, automatycznie zamykane drzwi bagażnika i większe koła.

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: polrob »

No dochodzi jeszcze aktywny tempomat, drive mode select no i chromy przy oknach i relingach. TO już decyzja indywidualna, co bardziej pasuje. Przy ciemnym kolorze fajnie wygląda auto jak ma chromy, no chyba że robisz całego na czarno.
Próbuj negocjować i wysyłaj o ofertę do innych, zobaczysz co jest do wzięcia od reki.

Captainslow
Posty: 54
Rejestracja: 29 wrz 2019, 19:39
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: Captainslow »

polrob pisze:
21 gru 2019, 22:53
Przy ciemnym kolorze fajnie wygląda auto jak ma chromy, no chyba że robisz całego na czarno.
Spieralbym sie. To kwestia gustu, ale takie blyszczace ramki sa zdecydowanie na minus jak dla mnie.

+ z doswiadczenia wiem, ze raz zle potraktowane "chromy" na skodzie odwdziecza sie nieusuwalnymi kropkami, ktorych nie idzie niczym wypolerowac i szpeca auto z daleka.

Innymi slowy - skodowe "chromy" sa mega podatne na chemie myjni.

sosai
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2019, 20:13
Samochód: Kodiaq, 1.5 benzyna

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: sosai »

@captainslow a jakie jest Twoje zdanie? Na poważnie zacząłem rozważać tego Styla z Czestochowy, skoro jest już w cenie samochodu, który chciałem wcześniej kupić. Nie mam jednak pewności na ile wersję Style sa bardziej dopieszczone od business. Znaczek Skody (RM 2019) zamiast napisu (RM 2020) w ogóle nie gra u mnie roli.

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: polrob »

Captainslow pisze:
21 gru 2019, 23:17

Spieralbym sie. To kwestia gustu, ale takie blyszczace ramki sa zdecydowanie na minus jak dla mnie.

+ z doswiadczenia wiem, ze raz zle potraktowane "chromy" na skodzie odwdziecza sie nieusuwalnymi kropkami, ktorych nie idzie niczym wypolerowac i szpeca auto z daleka.

Innymi slowy - skodowe "chromy" sa mega podatne na chemie myjni.
Zgadza się to kwestia gustu. Ja rozważałem przed zakupem obecnej wersji auto w wyposażeniu Ambition i o ile w przypadku białego nie przeszkadzało mi to, ale np już Blue Lava bez chromu, w mojej ocenie wyglądał jakoś tak słabo biednie.
Co do jakości chromów to może nie są z najwyższej półki, ale maiłem już 3 skody przez ostatnie 6 lat i w żadnej nie było problemu z plamami. W poprzednim moim Superbie był jedynie problem z odklejaniem się listwy, ale to już serwis przyczynił się do tego, po zastosowaniu jakieś akcji serwisowej, związanej z poprawą mocowania listew.

ODPOWIEDZ