Największy konkurent dla Kodiaq-a

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
skodakodiaq
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2020, 18:39
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 Manual Sportline

Re: Największy konkurent dla Kodiaq-a

Post autor: skodakodiaq »

TOMEQ pisze:
24 cze 2020, 11:16
BMW X5 :-D

Kobiety nie do końca prawidłowo oceniają odległości i wymiary stąd podejrzewam że pojęcie zbliżony wielkościowe może być względne, chyba że twoja żona to wyjątek od reguły i pod uwagę brała dane podawane przez producenta. Jeśli chodzi o głównego konkurenta to obstawiałbym na coś z koncernu jak nie Tiguana lub Allspace to może Seat Tarraco w wersji FR prezentuje się jak Kodiaqa Sportline albo Ateca ale typowałbym na Tarraco, bo jednak Sorento i SantaFe i w porównaniu do Kodiaqa są droższe, natomiast Peugeot 5008 chyba jest mniejszy no chyba że jak większość kobiet nie dokońca prawidłowo ocenia gabaryty i stwierdziła że Tuscon lub Qashqai są porównywalne do Kodiaqa

Nie są takie same jak qashai skoda kodiaq jest o 20cm dłuzszym autem i nikt nie pobije skody jeśli porównamy wielkość bagażnika czy ilość miejsca na kolana siedząc z tyłu żadne auto



Sponsor

Re: Największy konkurent dla Kodiaq-a

Sponsor


Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Największy konkurent dla Kodiaq-a

Post autor: michalmiko »

Qashqai przy Kodiaqu jest malutki, można go porównywać do Karoqa

stysiek
Posty: 197
Rejestracja: 01 gru 2020, 21:48
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TDI

Re: Największy konkurent dla Kodiaq-a

Post autor: stysiek »

a honda cr-v? cenowo wygląda nieźle

Hellborn
Posty: 45
Rejestracja: 04 mar 2021, 21:19
Samochód: Kodiak 2,0TSI 4x4

Re: Największy konkurent dla Kodiaq-a

Post autor: Hellborn »

CRV moze I fajnie wyglada ale skrzynia CVT to dramat. To samo Rav4. Od oka lux ale jak ktoś pojeździł autem gdzie pierw silnik wyje na obrotach a później skrzynia jednostopniowa próbuje to zniwelować to szybko da sobie spokój i wroci do sprawdzonego DSG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

stysiek
Posty: 197
Rejestracja: 01 gru 2020, 21:48
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TDI

Re: Największy konkurent dla Kodiaq-a

Post autor: stysiek »

oglądałem ostatnio Pertyna, i chyba jednak przy Hondzie działa CVT lepiej. ale kto to wie. pewnie na trasie dramat, na miasto i krótkie trasy znośnie

Awatar użytkownika
jeżu
Posty: 103
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:22
Samochód: Sportline 2.0 TDI DSG 150KM 4x2

Re: Największy konkurent dla Kodiaq-a

Post autor: jeżu »

dwa tygodnie jeździłem CHR i tam automat to też straszny wyjec, ogólnie auto mi się podobało, tylko zupełnie inny gabaryt niż kodiaq a i spalanie wychodziło średnie ponad 7l gdzie mój kodiaq spala 6-6,5

ODPOWIEDZ