Katalog/ulotka RS

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Katalog/ulotka RS

Post autor: TOMEQ »

Albo facelifting zbliża się wielkimi krokami, bo jakiś czas temu krążyły informacje że obecny RS ma być zastąpiony hybrydą, a ta z pewnością zostanie wprowadzona przy faceliftingowi jak to było w przypadku Superba.
Swoją drogą zastanawiam się czemu w KODIAQu nie ma dostępnych mocniejszych silników który np. dostępny jest w nowej Octavia czyli 2.0TSI 245KM czy ten z Superba 2.0TSI 272/280KM czyżby KODIAQ z takimi mocniejszymi silnikami byłby bardziej wywrotny, albo ze względu na swoje gabaryty i związane z nimi większe opory powietrza wzrasta spalanie przekraczające dopuszczalne normy? Bo KODIAQ z takim silnikiem benzynowym 2.0TSI 245KM czy 272/280KM idealny byłby na RSa


KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Sponsor

Re: Katalog/ulotka RS

Sponsor


VoytaZ
Posty: 172
Rejestracja: 08 lis 2020, 12:33
Samochód: Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150KM, 4X2 7DSG

Re: Katalog/ulotka RS

Post autor: VoytaZ »

Wersji SCOUT tez się nie da skonfigurować od jakiegoś tygodnia. Ale jak wejdzie LIFT to raczej ceny będą bez zniżek? Tak jak przy octavii?
Kodiaq Sportline Black Magic 1.5 TSI 150KM DSG7

Awatar użytkownika
Sublime
Posty: 152
Rejestracja: 12 cze 2020, 7:50
Lokalizacja: WL
Samochód: Kodi L&K 2.0TSI RM2021

Re: Katalog/ulotka RS

Post autor: Sublime »

Dealer mi powiedział dziś, że auta na przyszły rok produkcji generalnie już będą miały wyższe ceny, ja zamawiałem auto w sierpniu i od tego czasu powiedział, że już się ceny zmieniły. Także tym bardziej w przypadku lifta trzeba się nastawiać na wyższe ceny.

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Katalog/ulotka RS

Post autor: polrob »

Ceny w konfiguratorze, który jest już dla rocznika RP2021, są wyższe od 700 zł, w stosunku do ceny katalogowej tej samej wersji w cenniku wyprzedażowym. Najwięcej poszła cena TDI 200KM ok 2600

ODPOWIEDZ