Czarny Magic vs Czarny Crystal

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Czarny Magic vs Czarny Crystal

Post autor: polrob »

Zanim auto wpadnie na produkcję z uwagi na obecne przestoje, to może jeszcze nie raz kolor ulegnie zmianie.



Sponsor

Re: Czarny Magic vs Czarny Crystal

Sponsor


Kordi
Posty: 135
Rejestracja: 15 gru 2019, 0:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: Skoda Kodiaq Style 1,5 TSI DSG

Re: Czarny Magic vs Czarny Crystal

Post autor: Kordi »

klimas7 pisze:
21 mar 2020, 11:25
Ostatecznie wybraliśmy... White moon :D biały wcześniej widziałem tylko w wersji style z czarnymi plastikami które psują efekt
SŁUCHAM :shock: :o :roll:
dla mnie właśnie mega robotę robi biel moon z czarnymi dodatkami i chromami :lol:
ile mózgów , tyle opinii :lol:
czytaj = podpis pod postami STINGERA6 ===="Forum to nie agencja towarzyska. Wszystkim nie dogodzimy"====
ostatecznie = biel moon === super wybór - ja się jaram :D
tylko do TYTUŁu tematu ni jak :lol:
KODIAQ STYLE 1,5 TSI DSG 2019r. ,4x2, 5os., biel moon metalizowany , Amundsen , trzydziesty tydzień 19r.

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Czarny Magic vs Czarny Crystal

Post autor: klimas7 »

Temat założyłem, bo nie nie mogłem znaleźć porównania czarnych kolorów 1:1, np. biały moon vs biały candy na tym samym zdjęciu znalazłem na anglojęzycznym forum, co mi dużo rozjaśniło. Kwestie wizualne są bardzo subiektywne, dlatego jak tylko temat zszedł na preferencje ("tylko czarny" ;) ), wiadomo było, że co użytkownik to opinia. :)

Napisałem o wyborze koloru białego tylko dlatego, że ktoś napisał "dobrze, że lava blue", a sam wiem ile decyzji podjąłem na podstawie tego forum (nie tylko wyposażenie, zmiana koloru, ale nawet... wybór samego Kodiaqa) i nie chciałem mieć kogoś "na sumieniu". :)

Co do czarnych plastików - one ogólnie mi się nie podobają (dlatego z góry został tylko L&K i Sportline do wyboru, a przez fotele... tylko L&K), ale zgadzam się, że w białym wyglądają lepiej (kontrast), niż np. w Lava Blue gdzie moim zdaniem naprawdę psują efekt.

wasyleq
Posty: 77
Rejestracja: 09 sie 2021, 19:46
Samochód: Jeszcze nie Kodiaq

Re: Czarny Magic vs Czarny Crystal

Post autor: wasyleq »

Ja w końcu zamówiłem właśnie czarnego l&k z antracytowymi felgami ;)

sylwekr
Posty: 135
Rejestracja: 25 cze 2021, 22:51
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI

Re: Czarny Magic vs Czarny Crystal

Post autor: sylwekr »

Wiem, że dla wiele osób uważa kolor czarny za najładniejszy. Dla mnie to najgorszy kolor auta, ale każdy ma swój gust. Mi po prostu czarne auta nie podobają się, no może świeżo umyte nawoskowane to jeszcze jakoś się prezentują, ale już przykużone, czy trochę starsze gdzie już lakier nie ma tego blasku wyglądają....kiepsko.

ODPOWIEDZ