Kodiaq 2021

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Sturnn
Posty: 45
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:25
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Sturnn »

Oby tylko infotaimentu nie zmienili na ten nowszy z Kamiqa czy Octavii IV...bo na YT jakos mnóstwo kanałow sie pojawiło gdziel ludzie pokazują, że te systemy sie psują i Skoda ich naprawić nie umie. Jeden gość kupił Kamiqa i 10 raz w serwisie z nim był, auto nadal nie naprawione.



Sponsor

Re: Kodiaq 2021

Sponsor


VoytaZ
Posty: 172
Rejestracja: 08 lis 2020, 12:33
Samochód: Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150KM, 4X2 7DSG

Re: Kodiaq 2021

Post autor: VoytaZ »

Sturnn pisze:
08 lut 2021, 9:25
Oby tylko infotaimentu nie zmienili na ten nowszy z Kamiqa czy Octavii IV...bo na YT jakos mnóstwo kanałow sie pojawiło gdziel ludzie pokazują, że te systemy sie psują i Skoda ich naprawić nie umie. Jeden gość kupił Kamiqa i 10 raz w serwisie z nim był, auto nadal nie naprawione.
Ja się cieszę ze jeszcze udało się kupić samochód który ma fizyczne przyciski.
Kodiaq Sportline Black Magic 1.5 TSI 150KM DSG7

Sturnn
Posty: 45
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:25
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Sturnn »

Ja też. Chociaż tutaj kwestia raczej taka, że wypuszczają wadiwy produkt i później umywają ręcę. Nowi klienci to króliki doświadczalne a oni za rok poprawią sobie te mankamenty. A częśći ludzi zostanie z bublem na 4 kołach.

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Kodiaq 2021

Post autor: D10ni »

Nie wiem co chcesz przez to powiedzieć. Dotychczas nikt nie umywał rąk. Jak były problemy ze Skoda Connect, osoby które reklamowały dostawały rekompensatę w postaci darmowych miesięcy korzystania z usługi. To jest owszem, duży fakap, ale nie wierzę że nad tym nie pracują i że tego nie naprawią.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Sturnn
Posty: 45
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:25
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Sturnn »

Nikt tu nie mowi o Skoda Connect tylko o tym, że nie mozesz używać funkcji samochodu. Na chwilę obecną infotaiment w nowych octaviach i Kamiqach jest padaką. Sa dwa kanały na YT gdzie ludzie mają te problemy, Skoda podejmuje naprawdę ale nic nie usuwają. Gość kupił Kamiqa, auto 10 razy w serwsie, nadal nie dziala co nie dzialalo.

Mans
Posty: 826
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:55
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Mans »

stingerA6 pisze:
05 lut 2021, 15:14
Szału z tym liftem nie ma, ale cóż się spodziewać w tak dobrze sprzedającym się samochodzie.
I chyba nie będzie bo zapowiadają tylko lekkie zmiany kosmetyczne :?
https://www.samar.pl/__/3/3.a/111096/Sk ... cale=pl_PL

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Kodiaq 2021

Post autor: D10ni »

Sturnn pisze:
08 lut 2021, 17:01
Nikt tu nie mowi o Skoda Connect tylko o tym, że nie mozesz używać funkcji samochodu. Na chwilę obecną infotaiment w nowych octaviach i Kamiqach jest padaką. Sa dwa kanały na YT gdzie ludzie mają te problemy, Skoda podejmuje naprawdę ale nic nie usuwają. Gość kupił Kamiqa, auto 10 razy w serwsie, nadal nie dziala co nie dzialalo.
Warto czytać ze zrozumieniem. Napisałeś o niedziałającej funkcji i wyciągnąłeś z tego wniosek że produkt jest wadliwy. Moim zdaniem tu usterka występująca u iluś tam procent użytkowników. Jeśli jest inaczej, to podaj jakieś konkrety, a nie fakt istnienia dwóch kanałów na YT. Mówiąc o Skoda Connect podałem realny przykład, że Skoda nie zostawia użytkowników bez rozwiązania problemu. Takim generalizowaniem fałszujesz rzeczywistość.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: biokd »

VoytaZ pisze:
08 lut 2021, 9:34
Ja się cieszę ze jeszcze udało się kupić samochód który ma fizyczne przyciski.
przed postepem się nie ucieknie:) a widzę, że sporo osób w róznych miejscach narzeka na wszechobecną tabletozę w autach. Mi sie akurat podoba brak fizycznych przycisków (no może oprócz telewizora w Tesli, czy Talismanie) ale tego sie nie uniknie, tak jak z telefonami, czy też chcielibyście wrócić do Nokii 3210 z fizycznymi przyciskami? ;) Ten pociąg jedzie i nie ma co go zatrzymywac czy z niego wysiadać :P

VoytaZ
Posty: 172
Rejestracja: 08 lis 2020, 12:33
Samochód: Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150KM, 4X2 7DSG

Re: Kodiaq 2021

Post autor: VoytaZ »

To jest po prostu niebezpieczne... gapienie się w tablet podczas jazdy przypomina pieszego przechodzącego przez jezdnie z głowa w smartfonie
Kodiaq Sportline Black Magic 1.5 TSI 150KM DSG7

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: biokd »

VoytaZ pisze:
09 lut 2021, 20:55
To jest po prostu niebezpieczne... gapienie się w tablet podczas jazdy przypomina pieszego przechodzącego przez jezdnie z głowa w smartfonie
A jaka jest róznica w gapieniu sie w "tablet" w aucie z fizycznymi przyciskami, a tym bez fizycznych przycisków? Chodzi mi o postęp motoryzacji, który zmierza w stronę coraz większej automatyzacji i upraszczania kierowcom życia, co nie zwalnia kierowcy od myślenia, tego się po prostu nie uniknie, jeszcze trochę i znikną diesle, potem benzyniaki i zostaną elektryki, kwestia kilku pokoleń, get used to it:)

ODPOWIEDZ