Kodiaq 2021

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2028
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Kodiaq 2021

Post autor: stingerA6 »



"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Sponsor

Re: Kodiaq 2021

Sponsor


Marcin
Posty: 150
Rejestracja: 19 maja 2017, 23:52
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04'; Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Marcin »

kilowhisky pisze:
15 mar 2021, 19:23
Czy wiesz kiedy będzie nowy RS możliwy do konfiguracji i zamówienia?
Tego nie przewidzą najstarsi górale... ;)
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

tmiodek
Posty: 54
Rejestracja: 28 gru 2019, 23:08
Samochód: Zamówiony KODIAQ SPORTLINE

Re: Kodiaq 2021

Post autor: tmiodek »

Ptaszki ćwierkają że od połowy kwietnia. :?: ;)

tmiodek
Posty: 54
Rejestracja: 28 gru 2019, 23:08
Samochód: Zamówiony KODIAQ SPORTLINE

Re: Kodiaq 2021

Post autor: tmiodek »

Zmiany w obrębie nadwozia
Najbardziej charakterystyczną nowością w obrębie nadwozia są nowe reflektory LED, teraz dostępne również w wariancie Full LED Matrix.
Przeprojektowaniu uległy również zderzaki, w wersji Ambition i Style nawiązujące do stylistyki Scout.

Poniżej prezentujemy zestawienie kluczowych zmian w obrębie stylistyki nadwozia:
Obrazek
Obrazek

Ilustracje poglądowe na podstawie modelu z RM2021
Zmiany w obrębie wnętrza
Do najważniejszych zmian w obrębie wnętrza należy zaliczyć przede wszystkim nowe wzory tapicerek, decorów oraz nowe rozwiązania z zakresu oświetlenia Ambient.
Dodatkowo, lista wyposażenia opcjonalnego została poszerzona o fotele ergonomiczne.
Poniżej prezentujemy zestawienie kluczowych zmian w obrębie stylistyki wnętrza:

Obrazek

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Kodiaq 2021

Post autor: bubuś »

Lepiej by zrobili poprawiając kiepskie oprogramowanie sterujące pracą motoru i skrzyni DSG.
Ale to by wymagało pracy i ludzie by byli zbyt szczęśliwi.
Tymczasem prościej przypudrować staroć, trochę pozmieniać pierdółek, jakieś świecidełka, niejeden się posika na myśl, że będzie miał nowość. A tymczasem kupi nadal stare nadwozie, kiepskie parametry mocy i elastyczności.
Ech ... żal 4 litery ściska.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Kodiaq 2021

Post autor: dratuszny »

bubuś pisze:
30 mar 2021, 9:19
Lepiej by zrobili poprawiając kiepskie oprogramowanie sterujące pracą motoru i skrzyni DSG.
Ale to by wymagało pracy i ludzie by byli zbyt szczęśliwi.
Tymczasem prościej przypudrować staroć, trochę pozmieniać pierdółek, jakieś świecidełka, niejeden się posika na myśl, że będzie miał nowość. A tymczasem kupi nadal stare nadwozie, kiepskie parametry mocy i elastyczności.
Ech ... żal 4 litery ściska.
Skąd takie przekonanie że nic nie zmienili?? Z reguły producent nie pisze o zmianach które poprawia z poprzedniej wersji, więc śmieszą mnie takie opinie, samochód jeszcze nie miał premiery a już jest bleee...

tmiodek
Posty: 54
Rejestracja: 28 gru 2019, 23:08
Samochód: Zamówiony KODIAQ SPORTLINE

Re: Kodiaq 2021

Post autor: tmiodek »

Nowa ŠKODA KODIAQ na pierwszych szkicach. Światowa premiera modelu 13 kwietnia 2021 roku

Obrazek


Obrazek

polski sharing


Obrazek

baw
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:09
Samochód: 2.0 TDI L&K 4x4

Re: Kodiaq 2021

Post autor: baw »

Najpierw to Skoda mogłaby ogarnąć zamówienia.

Mój po kolejnych zmianach właśnie ma wpisany termin 1. tydzień 2022. Żart.

Awatar użytkownika
Sublime
Posty: 152
Rejestracja: 12 cze 2020, 7:50
Lokalizacja: WL
Samochód: Kodi L&K 2.0TSI RM2021

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Sublime »

Szkice jak to szkice-wszystko wygląda pięknie, bogato, nowocześnie i zadziornie. Tymczasem zjadą pierwsze wersje Ambition czy Style po FL i czar pryśnie widząc mnóstwo chamskiego, nielakierowanego plastiku dookoła.. :/
Co innego SL czy L&K tu faktycznie jestem ciekaw tego "FL" :) Jest to oczywiście tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Kodiaq 2021

Post autor: bubuś »

dratuszny pisze:
30 mar 2021, 9:23
bubuś pisze:
30 mar 2021, 9:19
Lepiej by zrobili poprawiając kiepskie oprogramowanie sterujące pracą motoru i skrzyni DSG.
Ale to by wymagało pracy i ludzie by byli zbyt szczęśliwi.
Tymczasem prościej przypudrować staroć, trochę pozmieniać pierdółek, jakieś świecidełka, niejeden się posika na myśl, że będzie miał nowość. A tymczasem kupi nadal stare nadwozie, kiepskie parametry mocy i elastyczności.
Ech ... żal 4 litery ściska.
Skąd takie przekonanie że nic nie zmienili?? Z reguły producent nie pisze o zmianach które poprawia z poprzedniej wersji, więc śmieszą mnie takie opinie, samochód jeszcze nie miał premiery a już jest bleee...
Bo kolejna generacja norm emisji spalin jeszcze bardziej zuboży te motory i zamuli je. Jeszcze trochę i trzeba będzie się nogą odpychać, bo to auto nie ruszy z miejsca.
Ciebie może śmieszyć moja opinia, ale mnie to martwi, chociaż, bo mam to w 4 literach, bo już więcej Skody na pewno nie kupię.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

ODPOWIEDZ