Kodiaq 2021

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
macase@wp.pl
Posty: 7
Rejestracja: 11 wrz 2020, 19:33
Samochód: Skoda Kodiaq

Re: Kodiaq 2021

Post autor: macase@wp.pl »

Moi Drodzy,

Zamówiłem na początku czerwca L&K 2.0 TSI i ciągle mam przekładaną datę produkcji. Pierwotnie miał być 36 tydzień, potem 38 i dalej 40 oraz 44. Ręce mi opadają. Tłumaczą to postojem z powodu braku części :)

Za chwile się okaże, że przesuną na 50 i auto już będzie z samej końcówki roku. Czy myślicie, że można powalczyć o jakieś gratyfikacje tutaj?

Nie wiem, czy się nie wycofać. Jestem mega niezadowolony z tej całej sytuacji.

Macie jakieś doświadczenia w temacie?



Sponsor

Re: Kodiaq 2021

Sponsor


adrian.bartoszuk
Posty: 43
Rejestracja: 17 maja 2020, 13:44
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: adrian.bartoszuk »

Łączę się w bólu. Sportline zamówiony 13.06 i odbio z początku sierpnia zrobił się już koniec listopada. Miałem myśli żeby zrezygnować i wziąć z salonu Tarraco FR. Stoi i czeka. Rezygnacja z zamówienia nie przyspieszy nic. Chyba ze weźmiesz coś co stoi w salonie. Ale jak konfigurowales sam auto to w każdym będzie ci czegoś brakowało. A gratisy. Pewnie i tak coś dostaniesz. Jakieś akcesoria dywaniki itp.

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2028
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Kodiaq 2021

Post autor: stingerA6 »

Niestety coroczne problemy
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: TOMEQ »

macase@wp.pl pisze:
11 wrz 2020, 19:42
Moi Drodzy,

Zamówiłem na początku czerwca L&K 2.0 TSI i ciągle mam przekładaną datę produkcji. Pierwotnie miał być 36 tydzień, potem 38 i dalej 40 oraz 44. Ręce mi opadają. Tłumaczą to postojem z powodu braku części :)

Za chwile się okaże, że przesuną na 50 i auto już będzie z samej końcówki roku. Czy myślicie, że można powalczyć o jakieś gratyfikacje tutaj?

Nie wiem, czy się nie wycofać. Jestem mega niezadowolony z tej całej sytuacji.

Macie jakieś doświadczenia w temacie?
Jak już nieraz pisałem na forum w innych tematach odbierając auto w czasie wyprzedaży rocznika można otrzymać rabat z tego tytułu, w zeszłym roku to było 8000zł z tym że nie każdy dealer to praktykuje, mi się to udało ;-) W jednym z ostatnich moich postów o tym pisałem, więc jeśli Cię to interesuje to zerknij na moje ostatnie posty ;-)
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Awatar użytkownika
borek
Posty: 402
Rejestracja: 07 sty 2019, 7:37
Samochód: Skoda Kodiaq L&K TSI 229 (chip)

Kodiaq 2021

Post autor: borek »

Mój był od listopada w salonie z zamiarem odbioru styczeń / luty. W grudniu dostałem tel od dealera ze jak zarejestruje w starym roku to dostanę dodatkowo 3000 zł rabatu. I odebrałem w piątek 27 grudnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

marleo
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2020, 22:41
Samochód: Kodiaq l&k

Re: Kodiaq 2021

Post autor: marleo »

Zamówiłem 28.07. Potwierdzony 38 tydz produkcji. Zobaczymy. Wersja 2.0 tdi l&k. W życiu nie będę pol roku czekal na samochód.

macase@wp.pl
Posty: 7
Rejestracja: 11 wrz 2020, 19:33
Samochód: Skoda Kodiaq

Re: Kodiaq 2021

Post autor: macase@wp.pl »

marleo pisze:
12 wrz 2020, 12:39
Zamówiłem 28.07. Potwierdzony 38 tydz produkcji. Zobaczymy. Wersja 2.0 tdi l&k. W życiu nie będę pol roku czekal na samochód.
Naprawdę bym się zdziwił. W salonie ciągle widzą ten 38 tydzień? Ja juz zapewniany byłem kilkukrotnie i zawsze po sprawdzeniu z salonem data była przesuwana w magiczny sposób.

Dziś otrzymałem informacje, że będzie cud, jak auto będzie w listopadzie. Brak słów.

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Kodiaq 2021

Post autor: polrob »

Termin szybszy bo to ropniak, a spadek zainteresowania w Europie na diesla jest znaczny. Benzyny w szczególności 2,0TSI teraz schodzą szybko dlatego terminy dłuższe. Każdy chce się załapać na ten silnik, bo za chwilę nie będzie go w ofercie.

marleo
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2020, 22:41
Samochód: Kodiaq l&k

Re: Kodiaq 2021

Post autor: marleo »

Jeszcze tydzień temu widzieli ten termin, nawet dowiedziałem się, że na tym etapie nie ma możliwości wprowadzenia żadnych zmian. Zobaczymy co będzie w poniedziałek.

Awatar użytkownika
Sublime
Posty: 152
Rejestracja: 12 cze 2020, 7:50
Lokalizacja: WL
Samochód: Kodi L&K 2.0TSI RM2021

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Sublime »

Ja L&K 2.0 TSI zamówiłem 08.08.2020 i po 2 tygodniach mi potwierdzili termin produkcji na 46 tydzień, póki co termin podobno nie jest zagrożony. Rozmawiałem wczoraj z dealerem, bo namyśliłem się, żeby dołożyć elektrycznie zwalniany odchylany hak holowniczy, ale dopiero w poniedziałek mają mi dać znać czy będzie to możliwe, czy zamówienie " nie jest już zamrożone"... szczerze na terminie odbioru mi nie zależy, a w zasadzie im później tym lepiej ;)

ODPOWIEDZ