Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: TOMEQ »

Jeśli będziesz zamawiał Sportline to najprawdopodobniej będziesz odbierał go na przełomie roku, w związku z tym jeśli auto wyprodukuje się w starym roku to jest szansa na otrzymanie rabatu wyprzedażowego. Osobiście tak miałem w ubiegłym roku, gdzie zdecydowałem się na zamówienie auta w salonie który nie dawał najniższej ceny bo była o około 1000zl wyższa od najniższej oferty ale za to miałem zapewnienie że jeśli auto wyprodukuje się w starym roku i odbiorę go w nowym to otrzymam rabat wyprzedażowy który wcześniejsze lata wynosił 3000 i 5000, a jak się później okazało w ubiegłym roku rabat wynosił aż 8000zl i prawie taki rabat dodatkowo otrzymałem i nawet nie musiałem czekać z odbiorem auta do nowego roku, tylko odebrałem go jak tylko przyjechał do dealera. Chociaż nie jest to takie proste bo w większości salonów tłumaczą że na samochodu zamawiane do produkcji pod klienta nie ma możliwości otrzymania rabatu wyprzedażowego, bo ten jest tylko na samochody zalegające gdzieś na placu, ale można to obejść w taki sposób że zamawia się samochód na jedną osobę, a zakupu dokonuje na inną pod pretekstem że zamawiający zrezygnował z zakupu przez co auto zalega na placu. Inny sposób na otrzymanie rabatu wyprzedażowego na samochód zamawiany do produkcji jest taki że jeśli jest koniec miesiąca i dealerowi brakuje sprzedanych samochodów do realizacji planu to także jest w stanie udzielić takowego rabatu. Jeszcze inny sposób na otrzymanie takowego rabatu jest to że jeśli dany sprzedawca ma wysoką sprzedaż to bez problemu jest w stanie załatwić u przełożonych ten rabat. W związku z powyższym proponuje wypytać się o to w różnych salonach czy byłaby taka możliwość ;-)


KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Sponsor

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Sponsor


marleo
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2020, 22:41
Samochód: Kodiaq l&k

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: marleo »

Czy ktoś posiada wiedzę od kiedy wyprzedaz rocznika 2020?

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: polrob »

Pewnie w drugiej połowie października ruszą. Tak przynajmniej było w zeszłym roku. Ja spisywałem zamówienie 23.10 to już rabat wyprzedaży był.

tomek4985
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 11:50
Samochód: leon

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: tomek4985 »

Witajcie,

Czy oprócz rabatu 13.000 na sportsline jest szansa utargować jeszcze dodatkowe %?

gderebecki
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2020, 14:34
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: gderebecki »

Czy ktos w tym rolu dostal dodatkowy rabat na wczesniej zamowiony sanovhod ze wzgledu na wyprzedaz rocznika?

Czy to dziala tylko jak zmieni sie kupujacego?

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: stingerA6 »

Zależy to od danego salonu/handlowca.
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

gderebecki
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2020, 14:34
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: gderebecki »

Tylko jak to robia Ci ktorzy daja rabaty? Mnie powiedziano ze Skoda daje rabat z momentu zamowienia a nie z momentu odbioru. Moze Ci inni zamawiaja samochod na salon i potem sprzedaja komus z wikekszym rabatem?

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: TOMEQ »

Ja rabat negocjacyjny dostałem przy składaniu zamówienia, a rabat wyprzedażowy przy finalizacji zakupu. Zamówienie było robione na mnie i zakup również, a rabat wyprzedażowy dostałem dzięki temu że handlowiec wie do kogo uderzyć żeby otrzymać owy rabat i dostaje zgodę na niego dzięki temu że ma bardzo dobrą sprzedaż.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Take-system
Posty: 26
Rejestracja: 26 lis 2020, 22:08
Lokalizacja: Olsztyn
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline 2.0TDI 4x4 147kW

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: Take-system »

Ja jestem podczas zamawiania i mają ciekawą promocje :) Kupujesz podczas wyprzedaży takie auto jakie chcesz z rocznika 2021 + dodatkowy rabat 2500zl na Kodiaqa.

Sturnn
Posty: 45
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:25
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style

Re: Rabaty cenowe oprócz wyprzedaży rocznika?

Post autor: Sturnn »

Trochę nie czaje tego co napisałeś. Czyli zamawiasz auto rocznik 2021 i dostajesz 2500 rabatu?

ODPOWIEDZ