Czy dobrze robię? :D

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
JED
Posty: 1123
Rejestracja: 29 mar 2019, 9:10
Lokalizacja: 3City/Swiat
Samochód: BMW X1 + Kodiaq 2.0 TDI L&K

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: JED »

Moim zdaniem, powinieneś próbować jeszcze z ceną!


Najpiekniejszy Laurin & Klement w PL. :mrgreen:

Sponsor

Re: Czy dobrze robię? :D

Sponsor


RobKos
Posty: 321
Rejestracja: 26 kwie 2018, 9:34
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 190KM Style DSG 4x4

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: RobKos »

Targuj się!:)

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: Malenstwo8 »

Walcz! :D
Jak masz dobrą bajerę, to może i pod 10% podskoczysz :)
Ja na mojego Style wywalczyłem 9 oczek :)
Zaczynałem od 4,5%.

Captainslow
Posty: 54
Rejestracja: 29 wrz 2019, 19:39
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: Captainslow »

Kupujac demowke musisz pamietac, ze jechalo nia kilkaset osob i spora czesc z nich sprawdzala osiagi na niedotartym zimnym silniku. Troche bym sie tego obawial.

swider
Posty: 222
Rejestracja: 09 paź 2019, 15:10
Samochód: Kodiaq RS 240 KM

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: swider »

tez trzymam kciuki, mi sie udalo stargowac 8%. pozdrawiam. tak jak wiekszosc pisze Twoja cena z niemiec zadna rewelacja. w Polsce pomarudzisz troche w salonie i jeszcze Ci kola dorzuca na zime :)

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: Malenstwo8 »

Jasne, co nowe, to nowe. Warto powalczyć.
Demówki mają ciężkie życie.

Rogal
Posty: 5
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:11
Samochód: Prawdopodobnie Kodiaq L&K 2.0 TDI 150 KM

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: Rogal »

Dzięki za wszystkie słowa :)

Sprzedawca (kolega znajomego -niby polecenie) twierdzi,że to już max co może zrobić.
No i teraz mam zagwostkę - skonfigurowałem sobie całkowicie nowe - z kolorem jakim chce, L&K, i w porównaniu do tego auta,które oglądałem dołożyłem w konfiguratorze :
-) kierownicę z łopatkami+Pakier rodzinny+ Virtual Cockpit i jasną skórę na tapicerce - tych rzeczy nie ma w tej obecnej. Cena póki co na poziomie 188 k. Czyli dyszka więcej niż to co oglądałem.
Plusy - rocznikowo młodszy,lakier w wybranym kolorze, skóra w jasnym kolorze a nie czarna (nie wiem czy lepiej,ale dla żony ładniej), kierownica z łopatkami ,Pakiet rodzinny , virtual cockpit
Pytanie - czy warto tą 10 dołożyć,poczekać i mieć swój ideał? Jakie jest Wasze zdanie?

Czekam jeszcze na wycenę z salonu w Olsztynie ( tam też z polecenia) - kolega kilka tysi utargował w porównaniu z Trójmiastem...
PS. Czerwony metalik L&K wygląda obłędnie dla mnie :D

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: root »

Też kupowałem w Olsztynie (p. Tomasz), dali najlepszą ofertę.

A ile Ci każą czekać?
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

swider
Posty: 222
Rejestracja: 09 paź 2019, 15:10
Samochód: Kodiaq RS 240 KM

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: swider »

Ja jak zacząłem negocjować cenę to RS mi wyszedł 187 - bez żadnych swoich dodatkow. W cenie rs masz już virtual kokpit i łopatki. Za ta cenę co masz L&K masz RS z silnikiem 240. Mi wyszedł równo 200tys i w tej cenie dodatkowo mam: podgrzewaną przednią szybę, 3 rząd siedzeń, hak elektryczny składany, nagłośnienie canton, 3 kluczyk z personalizacją ustawien, 4 koła zimowe na 18 i dywaniki gumowe, 4 lata gwarancji lub 60 tys. km i pakiet przeglądów 4 lata lub 60 tys. km. Zamawialem na początku sierpnia A odbiór ma być pod koniec listopada. Ja zamawialem u plichty w Gdansku

JED
Posty: 1123
Rejestracja: 29 mar 2019, 9:10
Lokalizacja: 3City/Swiat
Samochód: BMW X1 + Kodiaq 2.0 TDI L&K

Re: Czy dobrze robię? :D

Post autor: JED »

Rogal pisze:
09 paź 2019, 19:23
Dzięki za wszystkie słowa :)

Sprzedawca (kolega znajomego -niby polecenie) twierdzi,że to już max co może zrobić.
No i teraz mam zagwostkę - skonfigurowałem sobie całkowicie nowe - z kolorem jakim chce, L&K, i w porównaniu do tego auta,które oglądałem dołożyłem w konfiguratorze :
-) kierownicę z łopatkami+Pakier rodzinny+ Virtual Cockpit i jasną skórę na tapicerce - tych rzeczy nie ma w tej obecnej. Cena póki co na poziomie 188 k. Czyli dyszka więcej niż to co oglądałem.
Plusy - rocznikowo młodszy,lakier w wybranym kolorze, skóra w jasnym kolorze a nie czarna (nie wiem czy lepiej,ale dla żony ładniej), kierownica z łopatkami ,Pakiet rodzinny , virtual cockpit
Pytanie - czy warto tą 10 dołożyć,poczekać i mieć swój ideał? Jakie jest Wasze zdanie?

Czekam jeszcze na wycenę z salonu w Olsztynie ( tam też z polecenia) - kolega kilka tysi utargował w porównaniu z Trójmiastem...
PS. Czerwony metalik L&K wygląda obłędnie dla mnie :D
Warto dołożyć BEZ DWÓCH ZDAŃ.
Najpiekniejszy Laurin & Klement w PL. :mrgreen:

ODPOWIEDZ