Scout czy Sportline?

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: dratuszny »

Bartosz pisze:
04 sie 2019, 21:56
dratuszny pisze:
04 sie 2019, 14:15
A jaki kolor Panowie tych Sportline posiadacie?
Ja zamówiłem szary quartz, bo podoba mi się najbardziej :) . Ogólnie Sportline'owi dobrze w każdym kolorze. Nie narzekałbym na ograniczony wybór – w każdym z dostępnych kolorów Sportline wygląda świetnie.
Bartosz wrzucilbys jakąś fotkę swojego wozu?? :) Też mi się najbardziej ten kolor podoba w tej wersji.



Sponsor

Re: Scout czy Sportline?

Sponsor


D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: D10ni »

dratuszny pisze:
04 sie 2019, 14:15
A jaki kolor Panowie tych Sportline posiadacie?
Zastanawiałem się nad Scoutem, ale ostatecznie mam Sportline Business Gray. Oryginalne wygląda, "ani grama" chromów, wszystko czarne i szare (no chyba te pseudowydechy są srebrne, ale nie chrom). Z przodu zmieniłem znaczek na czarny. Podoba mi się. Z czarną tapicerką (łącznie z podsufitką), czarnymi kubełkowymi fotelami (alcantara świetnie trzyma do przy ostrej jeździe torowej). No i dodatki w czarnym pseudocarbonie, łącznie z carbonem na zegarach w wirtualnym kokpicie (na szczęście można wywalić ten carbon z zegarów).

Wyposażenie identyczne o ile mi wiadomo, prześwit identyczny. Sportline ma też tryb offroad i odpowiednie wyświetlacze. Ja do kompletu dołożyłem jeszcze pakiet na bezdroża. I jedyne co może się gryźć, to oryginalne felgi 19-tki. Na zimę wziąłem 16-tki jako jedyne instrukcyjnie współpracujące z łańcuchami i jak bym miał kaprys pojechać na jakieś długie szutry, to zawsze na 16-tki mogę założyć dobre AT-ki.

Dziwię się że Business Gray wycięli, bo widzę trochę miśków w tym kolorze, dosyć popularny był.

Obrazek
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Bartosz
Posty: 118
Rejestracja: 24 sie 2018, 12:22
Samochód: Sportline 2.0TSI 190KM 2020

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: Bartosz »

dratuszny pisze:
05 sie 2019, 6:31
Bartosz pisze:
04 sie 2019, 21:56
dratuszny pisze:
04 sie 2019, 14:15
A jaki kolor Panowie tych Sportline posiadacie?
Ja zamówiłem szary quartz, bo podoba mi się najbardziej :) . Ogólnie Sportline'owi dobrze w każdym kolorze. Nie narzekałbym na ograniczony wybór – w każdym z dostępnych kolorów Sportline wygląda świetnie.
Bartosz wrzucilbys jakąś fotkę swojego wozu?? :) Też mi się najbardziej ten kolor podoba w tej wersji.
Moja sztuka już jest wyprodukowana i jest właśnie w transporcie, więc za niedługo napewno podzielę się na forum :).

Tak wygląda Sportline w quartz grey (na żywo oczywiście robi większe wrażenie ;) ):
https://www.autoscout24.pl/oferta/skoda ... ?cldtidx=1

https://www.autoscout24.pl/oferta/skoda ... ?cldtidx=7

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: dratuszny »

Bartosz pisze:
05 sie 2019, 8:51
dratuszny pisze:
05 sie 2019, 6:31
Bartosz pisze:
04 sie 2019, 21:56


Ja zamówiłem szary quartz, bo podoba mi się najbardziej :) . Ogólnie Sportline'owi dobrze w każdym kolorze. Nie narzekałbym na ograniczony wybór – w każdym z dostępnych kolorów Sportline wygląda świetnie.
Bartosz wrzucilbys jakąś fotkę swojego wozu?? :) Też mi się najbardziej ten kolor podoba w tej wersji.
Moja sztuka już jest wyprodukowana i jest właśnie w transporcie, więc za niedługo napewno podzielę się na forum :).

Tak wygląda Sportline w quartz grey (na żywo oczywiście robi większe wrażenie ;) ):
https://www.autoscout24.pl/oferta/skoda ... ?cldtidx=1



https://www.autoscout24.pl/oferta/skoda ... ?cldtidx=7
Mega super, wrzuć koniecznie swój egzemplarz jak odbierzesz.

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: dratuszny »

D10ni pisze:
05 sie 2019, 8:39
dratuszny pisze:
04 sie 2019, 14:15
A jaki kolor Panowie tych Sportline posiadacie?
Zastanawiałem się nad Scoutem, ale ostatecznie mam Sportline Business Gray. Oryginalne wygląda, "ani grama" chromów, wszystko czarne i szare (no chyba te pseudowydechy są srebrne, ale nie chrom). Z przodu zmieniłem znaczek na czarny. Podoba mi się. Z czarną tapicerką (łącznie z podsufitką), czarnymi kubełkowymi fotelami (alcantara świetnie trzyma do przy ostrej jeździe torowej). No i dodatki w czarnym pseudocarbonie, łącznie z carbonem na zegarach w wirtualnym kokpicie (na szczęście można wywalić ten carbon z zegarów).

Wyposażenie identyczne o ile mi wiadomo, prześwit identyczny. Sportline ma też tryb offroad i odpowiednie wyświetlacze. Ja do kompletu dołożyłem jeszcze pakiet na bezdroża. I jedyne co może się gryźć, to oryginalne felgi 19-tki. Na zimę wziąłem 16-tki jako jedyne instrukcyjnie współpracujące z łańcuchami i jak bym miał kaprys pojechać na jakieś długie szutry, to zawsze na 16-tki mogę założyć dobre AT-ki.

Dziwię się że Business Gray wycięli, bo widzę trochę miśków w tym kolorze, dosyć popularny był.

Obrazek
Widzę że niezle go testujesz :]jak z trzęszącymi plastikami, zwłaszcza raczek z przodu? Wystepuje to u Was?

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: D10ni »

Rajd 100km szutrów, dróg polnych i leśnych. Ostre wjazdy i zjazdy, ale bez testowania kąta rampowego. Do tego jakieś trawersy, wjazd i zjazd po schodach. Na 19-tkach bym się nie odważył. Żadnego topienia po klamki. Mam prawie 20kkm najechane i żadnego skrzypienia.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: MałGorzata »

Do Łasku jedziesz na 16tkach z AT/MT ?
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: D10ni »

Przepraszam za pomyłkę, łańcuchy wchodzą na 17-tki i takie mam stalowe felgi. I do nich pasujący rozmiar: https://tiresize.com/tires/Cooper/Disco ... -60R17.htm
https://tiresize.com/tires/Bridgestone/ ... -60R17.htm
MałGorzata pisze:
05 sie 2019, 11:03
Do Łasku jedziesz na 16tkach z AT/MT ?
No właśnie świadomie jeszcze tych opon nie kupiłem, bo założenie ATków to "kuszenie losu" w Kodiaq. Z doświadczenia wiem że auto i systemy w łatwym terenie dobrze sobie radzą, a obucie w ATki kusiłoby aby pojeździć w trudniejszych warunkach. Może w przyszłym roku :-)
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: MałGorzata »

Czyli jeździmy na slickach :)
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Mans
Posty: 814
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:55
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Scout czy Sportline?

Post autor: Mans »

Bartosz pisze:
05 sie 2019, 8:51
Tak wygląda Sportline w quartz grey (na żywo oczywiście robi większe wrażenie) ;)
Fakt, quartz grey na żywo wygląda mega ;)




ODPOWIEDZ