Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: MałGorzata »

D10ni pisze:
19 sie 2019, 9:46
@MałGorzata chyba powinno być odwrotnie?
Skoda nie ma haka i DMC też się nie zgodzi raczej :)

LR ma DMC 2720 plus laweta - za ciężki dla miśka...


----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Sponsor

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Sponsor


Peterka
Posty: 324
Rejestracja: 30 mar 2019, 20:12
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 190 KM

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: Peterka »

Malenstwo8 pisze:
Peterka pisze:
19 sie 2019, 10:01
@D10ni a Ty będziesz na tym złocie? Jeśli tak to do kiedy? Ja jeśli przyjadę to tylko po to aby pogadać o Kodiaqu.
Nie obraź się, ale nadrzędnym celem tego zlotu jest pomoc chorej osobie i to powinno być Twoim głównym celem. .
Nie obrażam się . Nie znam tej osoby ale szczerze jej współczuje. Sam jestem inwalida i trochę wiem co to znaczy. A nikt mi nie pomaga i nie wymagam tego. Jest wiele osób na świecie być może w większej potrzebie, którym należałoby pomóc. Wszystkim nie jestem w stanie pomoc.
Tak wiec moim jedynym celem przyjazdu byłoby porozmawianie na temat Kodiaqa. Ale rozumiem, ze po Twoim wpisie nie byłbym tam miłe widziany.
Już jest Kodiaq 2.0 TSI DSG 190KM i 4x4? :)

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: D10ni »

Malenstwo8, nie róbmy tu martyrologicznych klimatów. Taka pomoc działa właśnie przy podejściu, że robimy coś dla siebie a pomagamy przy okazji.
Peterka, przyjeżdżaj koniecznie.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: Malenstwo8 »

Peterka pisze:
19 sie 2019, 10:35
Malenstwo8 pisze:
Peterka pisze:
19 sie 2019, 10:01
@D10ni a Ty będziesz na tym złocie? Jeśli tak to do kiedy? Ja jeśli przyjadę to tylko po to aby pogadać o Kodiaqu.
Nie obraź się, ale nadrzędnym celem tego zlotu jest pomoc chorej osobie i to powinno być Twoim głównym celem. .
Nie obrażam się . Nie znam tej osoby ale szczerze jej współczuje. Sam jestem inwalida i trochę wiem co to znaczy. A nikt mi nie pomaga i nie wymagam tego. Jest wiele osób na świecie być może w większej potrzebie, którym należałoby pomóc. Wszystkim nie jestem w stanie pomoc.
Tak wiec moim jedynym celem przyjazdu byłoby porozmawianie na temat Kodiaqa. Ale rozumiem, ze po Twoim wpisie nie byłbym tam miłe widziany.
Zawsze jesteś mile widziany i nie odbieraj tego w taki sposób.

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: Malenstwo8 »

D10ni pisze:
19 sie 2019, 10:57
Malenstwo8, nie róbmy tu martyrologicznych klimatów. Taka pomoc działa właśnie przy podejściu, że robimy coś dla siebie a pomagamy przy okazji.
Peterka, przyjeżdżaj koniecznie.
Nie no ok, ale jednak cel ma znaczenie - to tak jakbyś mnie zaprosił na urodziny, a ja bym wpadło do Ciebie, tylko żeby zobaczyć Twój nowy telewizor ;)
Spotkać można się zawsze i wszędzie, jednak celem tego zlotu jest głownie pomoc.

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: D10ni »

Jako że znam trochę te klimaty i uczestniczyłem w kilku imprezach tego organizatora, mogę napisać że "zobaczenie telewizora" jest celem. Zlot w Łasku odbywa się już po raz kolejny. A to, że kasa z tego idzie w tym roku w całości na szczytny cel, to inna para kaloszy.
Analogicznie co roku odbywają się rajdy samochodów terenowych pod patronatem WOŚP, gdzie kasa idzie na ten cel. I ludzie w zdecydowanej większości zjeżdżają się aby wspólnie pojeździć, porywalizować, pochwalić się skillem i sprzętem. A że przy okazji wpisowe i datki idą na szczytny cel, to jest to tylko dodatkowa motywacja.
BTW, jednym z elementów imprezy jest bazarek, może MałGorzata coś napisze więcej. Ja swoje fanty dostarczyłem już organizatorowi na wypadek gdybym nie dotarł.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: MałGorzata »

Dziękuję za wstęp i wyjaśnienie. Wszystko powyżej się zgadza.

Skoro jestem już przy tablicy to jeszcze wyjaśnię ideę bazarku. Każdy przekazuje co może na giełdę a towar kupują uczestnicy zlotu. Dochód zostanie przekazany na finansowanie leczenia eksperymentalnego dla Marty...

Fanty sprzedawane na bazarku nie muszą być związane z motoryzacją. Bywały worki z klockami Lego, karty podarunkowe do sklepów itp.

Oczywiście części zamienne to podstawa :)

:)

Na drugim forum jest już wpisane pond 30 załóg :)
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Captainslow
Posty: 54
Rejestracja: 29 wrz 2019, 19:39
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: Captainslow »

@Peterka - wybrales juz model? Na co sie zdecydowales?
Podziwiam cie za zimna krew i brak emocji. Ja decyzje o wersji silnika i wyposazeniu podjalem w mniej niz 24h :D, do tego jezdzilem godzine style tdi, a kupilem sportline tsi :mrgreen:

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: Malenstwo8 »

Captainslow pisze:
30 wrz 2019, 14:37
@Peterka - wybrales juz model? Na co sie zdecydowales?
Podziwiam cie za zimna krew i brak emocji. Ja decyzje o wersji silnika i wyposazeniu podjalem w mniej niz 24h :D, do tego jezdzilem godzine style tdi, a kupilem sportline tsi :mrgreen:
I tak powinno być.
Ja Kamiqa dla żony zamówiłem przez telefon bez ruszania tyłka do salonu w celu zamówienia :)
Wiem, że będzie ok. Kodiaqa też zamawiałem 1 dzień i też przez telefon :D
Wybrałem co chciałem i zamówiłem, ot cała robota, ciężko będzie mnie przebić :lol:
Zresztą oba zamówiłem 200 km od domu, więc raczej ciężko byłoby pojechać :)

JED
Posty: 1123
Rejestracja: 29 mar 2019, 9:10
Lokalizacja: 3City/Swiat
Samochód: BMW X1 + Kodiaq 2.0 TDI L&K

Re: Wybór samochodu dla użytkownika @Peterka

Post autor: JED »

Przebijam.

Kodiaqa skonfigurowałem i zamówiłem będąc 6000 km od domu.
Najpiekniejszy Laurin & Klement w PL. :mrgreen:

ODPOWIEDZ