Upusty na TDI

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
foratus
Posty: 27
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:18
Samochód: Toyota Auris kombi 1,4 D4D

Upusty na TDI

Post autor: foratus »

Czy ktoś wie, z czego wynikają tak duże upusty na Kodiaq w TDI (8-9 tys. zł)? Różnica w cenie między TSI a TDI jest niewielka. I czy od tej ceny po oficjalnym upuście w cenniku można negocjować jeszcze cenę?



Sponsor

Upusty na TDI

Sponsor


robertsz77
Posty: 7
Rejestracja: 25 mar 2019, 16:30
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 150 KM DSG

Re: Upusty na TDI

Post autor: robertsz77 »

Tak mozna negocjować dalej cenę.
Ja tydzień temu dostałem drugie tyle rabatu...co rabat ...za silnik...

Frytek114
Posty: 35
Rejestracja: 04 sty 2019, 22:00
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline 1.5 DSG

Re: Upusty na TDI

Post autor: Frytek114 »

Oczywiście ze można , a to ze diesle są tak przeceniane jest zrobione tylko i wyłącznie po to aby nie zamawiać silników benzynowych.. na które jest ogromne zainteresowanie np w Niemczech a to jest ważniejszy rynek dla skody.,.

Malenstwo8
Posty: 2587
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Upusty na TDI

Post autor: Malenstwo8 »

Diesel jest fajny :) Ja żałuję, że nie było takiej przeceny jak brałem mojego. Z moim jeżdżeniem sprawdza się idealnie - szybki, ekonomiczny, cichy jak na diesela i ma kopa. Czego chcieć więcej? Z DSG to idealne połączenie. Ciągnie bez zadyszki do 200 elegancko. Wczoraj trasa 400 km (200 km autostrady z prędkościami, hmmm...nie do końca przepisowymi) reszta ekspresówka i trasa krajowa i spalanie z calej trasy 5,9 Raczej nie mam pytań. Od piątku po zatankowaniu zrobione prawie 720 km i jeszcze jest zapas na około 200, które dzisiaj/jutro zrobię :) W piątek w planach 300 km, a w sobotę 500 km. Diesel rulez!!! :)

Awatar użytkownika
Fatboy
Posty: 179
Rejestracja: 30 sty 2018, 13:51
Lokalizacja: Kielce
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0TSI 180KM 4x4 DSG (Mar 2018)

Re: Upusty na TDI

Post autor: Fatboy »

Malenstwo8 pisze:
27 mar 2019, 8:08
Diesel jest fajny :) Ja żałuję, że nie było takiej przeceny jak brałem mojego. Z moim jeżdżeniem sprawdza się idealnie - szybki, ekonomiczny, cichy jak na diesela i ma kopa. Czego chcieć więcej? Z DSG to idealne połączenie. Ciągnie bez zadyszki do 200 elegancko. Wczoraj trasa 400 km (200 km autostrady z prędkościami, hmmm...nie do końca przepisowymi) reszta ekspresówka i trasa krajowa i spalanie z calej trasy 5,9 Raczej nie mam pytań. Od piątku po zatankowaniu zrobione prawie 720 km i jeszcze jest zapas na około 200, które dzisiaj/jutro zrobię :) W piątek w planach 300 km, a w sobotę 500 km. Diesel rulez!!! :)
W dalszym ciagu jestes w plecy bo silnik Cię kosztował 15k wiecej. Malo placisz na stacji, za to rata wyższa (ewentualnie wklad wlasny) ;) :) :D :lol:
Skoda Kodiaq Sportline 4x4 DSG 2.0TSI 180KM (Marzec 2018)

Malenstwo8
Posty: 2587
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Upusty na TDI

Post autor: Malenstwo8 »

Fatboy pisze:
27 mar 2019, 11:10
Malenstwo8 pisze:
27 mar 2019, 8:08
Diesel jest fajny :) Ja żałuję, że nie było takiej przeceny jak brałem mojego. Z moim jeżdżeniem sprawdza się idealnie - szybki, ekonomiczny, cichy jak na diesela i ma kopa. Czego chcieć więcej? Z DSG to idealne połączenie. Ciągnie bez zadyszki do 200 elegancko. Wczoraj trasa 400 km (200 km autostrady z prędkościami, hmmm...nie do końca przepisowymi) reszta ekspresówka i trasa krajowa i spalanie z calej trasy 5,9 Raczej nie mam pytań. Od piątku po zatankowaniu zrobione prawie 720 km i jeszcze jest zapas na około 200, które dzisiaj/jutro zrobię :) W piątek w planach 300 km, a w sobotę 500 km. Diesel rulez!!! :)
W dalszym ciagu jestes w plecy bo silnik Cię kosztował 15k wiecej. Malo placisz na stacji, za to rata wyższa (ewentualnie wklad wlasny) ;) :) :D :lol:
Dlatego napisałem, że żałuję :)
W plecy nie jestem w stosunku do benzyny, rabat tez dostałem słuszny, więc ogólnie jetem/będę na + w ogólnym rozrachunku. Ekonomia ekonomią, ale elastyczność, frajda to wartości dodane :)

foratus
Posty: 27
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:18
Samochód: Toyota Auris kombi 1,4 D4D

Re: Upusty na TDI

Post autor: foratus »

A czy posiada ktoś wiedzę jak długo udzielane będą upusty na TDI? Wiadomo, by się miały w najbliższym czasie zmniejszyć? A może zwiększyć? Planuję rozpocząć leasing na przełomie październikia i listopada, więc jeszcze trochę za wcześnie by składać zamówienie.

ODPOWIEDZ