Style vs Sportline po raz kolejny

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: MałGorzata »

Podgrzewana szyba przydaje się także podczaj jazdy w deszczu oraz przy powrocie z basenu/siłowni.


----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Sponsor

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Sponsor


mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: mpirek »

Według mnie szyba musi być, zimą nie do zastąpienia. Mam w Tiguanie i jest to zarąbista sprawa.

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: dratuszny »

A dla mnie to zbędny gadżet, mam i może używam raz do roku, oczywiście samochód garażowany. Drugi raz tego bym nie dokupił:)

mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: mpirek »

Żona jeździ do pracy z garażu. Rano ok ale po 8 godz, zimą na parkingu pod firmą to jednak nie jest bez znaczenia. Jak cały czas garaż to może i nie potrzebne. Ale wyjazd na ferie i co 2 tygodnie drapania?

Bartecki1
Posty: 19
Rejestracja: 01 lip 2021, 20:02
Samochód: Superb 272, Kodiaq TDI 200 4x4

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: Bartecki1 »

bubuś pisze:
17 lip 2021, 14:39
longmanpl pisze:
17 lip 2021, 13:14
Każdy ma swoją definicję potrzeb, gustu i poglądów w korelacji z budżetem. Chyba że to ostatnie nie ma znaczenia ;)

Podzielam pogląd, że podgrzewana szyba się przydaje, kierwonica równierz. Mam obecnie pomimo parkowania pod dachem, ale jednak wyjazdy zimowe na narty czy polski biegun zimna uzasadniają ten wydatek. Poza tym od przyszłego roku auto będzie parkowało pod wiatą.
Do tego dołożyłem podgrzewanie tylnych siedzeń - żona lubi ciepło a często jeździ z tyłu (wówczas jeden fotelik z przodu).

(...).
@bubuś jak będziesz podkręcał moc ? ;)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
Nie będę podkręcał, bo ta czynność została już dość dawno wykonana, gdy auto było jeszcze na gwarancji (2 letniej). Został zamontowany i shamowany BOX VTecha.

Ja nie mam podgrzewanej przedniej szyby, z dwóch powodów: po pierwsze mam na szybie radiowego ViaTolla (a on wyklucza podgrzewane szyby); po drugie Kodiaq ma doskonały podgrzewacz powietrza, który już po kilkunastu sekundach podaje z nawiewu ciepłe powietrze (ja garażuję pod chmurką), które skutecznie odszrania szybę. Za to wolałem wziąć fotele (kierowcy i pasażera) z elektrycznym sterowaniem i pamięcią dla trzech kierowców/pasażerów.
Ja też mam Viatolla i podgrzewaną szybę. W niczym grzana szyba nie przeszkadza Viatollowi czy też na odwrót.

Take-system
Posty: 26
Rejestracja: 26 lis 2020, 22:08
Lokalizacja: Olsztyn
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline 2.0TDI 4x4 147kW

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: Take-system »

dratuszny pisze:
21 lip 2021, 17:45
A dla mnie to zbędny gadżet, mam i może używam raz do roku, oczywiście samochód garażowany. Drugi raz tego bym nie dokupił:)
Możesz nawet nie zauważyć jak jeździsz na auto ile razy w ciągu roku sama się załączyła w trybie auto.

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: klimas7 »

Mam auto od równo roku, po 22k przebiegu ani razu nie miałem potrzeby skorzystania z podgrzewanej szyby (również do odparowania), ale parkuję w garażu. Przy parkowaniu na zewnątrz to pewnie must-have.

art
Posty: 12
Rejestracja: 21 maja 2021, 10:49
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 200 KM L&K MY2021

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: art »

klimas7 pisze:
23 lip 2021, 11:01
Mam auto od równo roku, po 22k przebiegu ani razu nie miałem potrzeby skorzystania z podgrzewanej szyby (również do odparowania), ale parkuję w garażu. Przy parkowaniu na zewnątrz to pewnie must-have.
Jak dla mnie to rewelacyjna sprawa, nie trzeba skrobać :)

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: klimas7 »

Przy parkowaniu na zewnątrz na pewno! Ja przez rok nie miałem okazji skrobać, także nawet nie wiem czy moja skrobaczko-zmiotka kupiona pod kolor auta (biały) dobrze skrobie. :)

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Style vs Sportline po raz kolejny

Post autor: D10ni »

Uuuu, w L&K nie ma skrobaczki pod klapką do tankowania? Ja w Sportline mam takową. A na zimę zamieniam jedną parasolkę na oryginalną zmiotke Skody, która idealnie wchodzi w gniazdo parasolki.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

ODPOWIEDZ