Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
baw
Samochód: 2.0 TDI L&K 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: baw »

baw pisze:
10 maja 2021, 22:36
Zamawiałem w połowie lutego. Miałem już kilka terminów, łącznie ze styczniem 2022. Bardzo zależało mi na pierwotnym terminie (maj/czerwiec). Dzięki zaangażowaniu handlowca, importer wrzucił Kodiego do produkcji na kwiecień, jest już wyprodukowany i w połowie maja ma być w Polsce.

Tak że się da, tylko paru osobom musi się chcieć.
Auto dziś dotarło do salonu dealera. W przyszłym tygodniu odbiór.

Sponsor

Sponsor

tchomikt
Samochód: Skoda Octavia 1.4 TSI 140km

Post autor: tchomikt »

To gratuluje. Moj zamowiony pod koniec stycznia jest w ciemnej d...., nie wiadomo gdzie :(. Dealer ma to w nosie. Producent zrzuca mnie na dealera, ktory powinien podac pelna informacje kiedy bedzie auto :(. Beznadziejna obsluga Skody:( I to pisze ja - od wielu lat fan aut skody (byly fan :))

baw
Samochód: 2.0 TDI L&K 4x4

Post autor: baw »

Jeszcze jakieś 5 tygodni temu byłem w podobnej sytuacji. Uważam, że gdybym miał innego handlowca, to mija sytuacja byłaby identyczna.

Hellborn
Samochód: Zamowiony Kodiak 2,0TSI 4x4

Post autor: Hellborn »

Czy ktos z forumowiczów - kto ma zamówione auto z dostawą po FL - otrzymal od dealera nowa specyfikacje? Moj ciagle nic nie wie - podobno pisali do VW Polska w Poznaniu - brak odpowiedzi, piali do fabryki - tez brak odpoweidzi.

Awatar użytkownika
herman00
Samochód: Zielony Kodiaq Style 2,0 TSi

Post autor: herman00 »

Cytat z dziś z najlepszego miejsca z tweetami ekonomiczno-gospodarczymi. "Amerykański sektor motoryzacyjny tylko w kwietniu stracił 27 000 miejsc pracy. Według branży to w dużej mierze wynik niedoboru mikroprocesorów, który spowodował zmniejszenie produkcji aut w USA o 330 000". Więc skąd taka Skoda ma mieć chipy ? Stoją i kwiczą.

BarTech
Samochód: Czekam na kodiaqa

Post autor: BarTech »

Sprzedawca dziś do mnie zadzwonił, że jednak będzie w czerwcu, przed FL, w ustalonej cenie 😀 no to już się doczekać nie mogę 😀

Palacz
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 TSI Sportline Race Blue

Post autor: Palacz »

Zamówiona 23 marca, odbiór od dealera 8 czerwca (przyjechała 2 lub 3ciego).
Wersja sprzed FL, przy zamawianiu była rozmowa, że nie wiadomo jaka będzie - czy sprzed FL czy po i w razie czego różnicę w cenie salon bierze na siebie.

Hellborn
Samochód: Zamowiony Kodiak 2,0TSI 4x4

Post autor: Hellborn »

Ciekawe - bo moj zamowiony 8 marca - z planowana data dostawy na 14 czerwca - nie zalapal sie na produkcje przed FL tylko juz FL i otrzymalem nowa date - październik 2021.

ODPOWIEDZ