Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
baw
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:09
Samochód: 2.0 TDI L&K 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: baw »

baw pisze:
10 maja 2021, 22:36
Zamawiałem w połowie lutego. Miałem już kilka terminów, łącznie ze styczniem 2022. Bardzo zależało mi na pierwotnym terminie (maj/czerwiec). Dzięki zaangażowaniu handlowca, importer wrzucił Kodiego do produkcji na kwiecień, jest już wyprodukowany i w połowie maja ma być w Polsce.

Tak że się da, tylko paru osobom musi się chcieć.
Auto dziś dotarło do salonu dealera. W przyszłym tygodniu odbiór.



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


tchomikt
Posty: 24
Rejestracja: 18 gru 2018, 10:53
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline 1.5 TSI 150km manual

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: tchomikt »

To gratuluje. Moj zamowiony pod koniec stycznia jest w ciemnej d...., nie wiadomo gdzie :(. Dealer ma to w nosie. Producent zrzuca mnie na dealera, ktory powinien podac pelna informacje kiedy bedzie auto :(. Beznadziejna obsluga Skody:( I to pisze ja - od wielu lat fan aut skody (byly fan :))

baw
Posty: 95
Rejestracja: 10 lut 2021, 23:09
Samochód: 2.0 TDI L&K 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: baw »

Jeszcze jakieś 5 tygodni temu byłem w podobnej sytuacji. Uważam, że gdybym miał innego handlowca, to mija sytuacja byłaby identyczna.

Hellborn
Posty: 45
Rejestracja: 04 mar 2021, 21:19
Samochód: Kodiak 2,0TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Hellborn »

Czy ktos z forumowiczów - kto ma zamówione auto z dostawą po FL - otrzymal od dealera nowa specyfikacje? Moj ciagle nic nie wie - podobno pisali do VW Polska w Poznaniu - brak odpowiedzi, piali do fabryki - tez brak odpoweidzi.

Awatar użytkownika
herman00
Posty: 266
Rejestracja: 22 lip 2020, 9:02
Lokalizacja: Warszawa Ursynów
Samochód: Zielony Misiek Style 2,0 TSi 4x4DSG

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: herman00 »

Cytat z dziś z najlepszego miejsca z tweetami ekonomiczno-gospodarczymi. "Amerykański sektor motoryzacyjny tylko w kwietniu stracił 27 000 miejsc pracy. Według branży to w dużej mierze wynik niedoboru mikroprocesorów, który spowodował zmniejszenie produkcji aut w USA o 330 000". Więc skąd taka Skoda ma mieć chipy ? Stoją i kwiczą.

BarTech
Posty: 76
Rejestracja: 10 maja 2021, 21:17
Samochód: Kodiaq 1.5 DSG Style 2021

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: BarTech »

Sprzedawca dziś do mnie zadzwonił, że jednak będzie w czerwcu, przed FL, w ustalonej cenie 😀 no to już się doczekać nie mogę 😀

Palacz
Posty: 8
Rejestracja: 14 cze 2021, 20:09
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 TSI Sportline Race Blue

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Palacz »

Zamówiona 23 marca, odbiór od dealera 8 czerwca (przyjechała 2 lub 3ciego).
Wersja sprzed FL, przy zamawianiu była rozmowa, że nie wiadomo jaka będzie - czy sprzed FL czy po i w razie czego różnicę w cenie salon bierze na siebie.

Hellborn
Posty: 45
Rejestracja: 04 mar 2021, 21:19
Samochód: Kodiak 2,0TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Hellborn »

Ciekawe - bo moj zamowiony 8 marca - z planowana data dostawy na 14 czerwca - nie zalapal sie na produkcje przed FL tylko juz FL i otrzymalem nowa date - październik 2021.

Palacz
Posty: 8
Rejestracja: 14 cze 2021, 20:09
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 TSI Sportline Race Blue

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Palacz »

W moim przypadku stare zamówienie "nadal wisi w systemie" wg doradcy. Jakimś cudem wskoczyliśmy na szybszy termin z nowym numerem zamówienia.

pellinore
Posty: 7
Rejestracja: 17 cze 2021, 15:53
Samochód: Kodiaq

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: pellinore »

Do mnie dziś zadzwonił dealer i przekazał, że Kodiaq (zamówiony pod koniec lutego) został już wyprodukowany, ale stoi przy fabryce ze względu na brak części... Ponoć brakuje wiązki od lampy czy jakiegoś elementu drzwi...
Miał być do końca czerwca, ale teraz nie wiadomo kiedy będzie...

ODPOWIEDZ