Kodiaq 2021

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
adrian.bartoszuk
Posty: 43
Rejestracja: 17 maja 2020, 13:44
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: adrian.bartoszuk »

Obrazek
Obrazek

Ramki nawiewów nie są chromowane. Na swojego miśka czekam więc porównuje wg zdjęć, jak jest u was,



Sponsor

Re: Kodiaq 2021

Sponsor


Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Kodiaq 2021

Post autor: stingerA6 »

Ramki nie są chromowane już w RM2020 w wersji sportline
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: TOMEQ »

stingerA6 pisze:
28 cze 2020, 19:57
Ramki nie są chromowane już w RM2020 w wersji sportline
Dokładnie od 48 tygodnia 2019 bo ja w swoim RM202 wyprodukowanym w 46 tygodniu mam jeszcze chromowane ;-)
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: TOMEQ »

adrian.bartoszuk pisze:
28 cze 2020, 15:41
Co oni zrobili z ładowarką i portami USB z przodu? Przeniesione są wyżej. Wentylowane fotele można mieć ale musisz zrezygnować z sportowych zintegrowanych foteli. Do wersji osobowej jest możliwość dokupienia podwójnej podłogi bagażnika. USB C
O tej podwójnej podłodze to piszesz na podstawie informacji z polskiej czy czeskiej strony? Bo przy kole zapasowym tak jak jest to w standardzie w Polsce nie ma możliwości domówienia podwójnej podłogi, w Czechach natomiast jest bo w standardzie jest tylko zestaw naprawczy. Temat był już przerabiany jak początkowo na przełomie roku 2016/2017 w polskich cennikach była opcjonalna podwójna podłoga ale system już tego nie przepuszczał, a szkoda bo mi brakuje podłogi na równi z progiem bagażnika.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: TOMEQ »

adrian.bartoszuk pisze:
28 cze 2020, 15:41
Co oni zrobili z ładowarką i portami USB z przodu? Przeniesione są wyżej. Wentylowane fotele można mieć ale musisz zrezygnować z sportowych zintegrowanych foteli. Do wersji osobowej jest możliwość dokupienia podwójnej podłogi bagażnika. USB C
Odnośnie gniazda zapalniczki i USB przenieśli je z pod zasuwane klapki "popielniczki"/ładowarki indukcyjnej o ile wogóle pozostała ta szufladka, a przenieśli je w miejsce pod przyciski funkcyjne które wogóle wcześniej nie było.

Poza tym widzę że chyba zniknęły chromy wokół drążka skrzyni biegów.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

adrian.bartoszuk
Posty: 43
Rejestracja: 17 maja 2020, 13:44
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: adrian.bartoszuk »

Masz racje. Albo podłoga albo koło zapasowe.

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Kodiaq 2021

Post autor: MałGorzata »

Teoretycznie za rok o tej porze będzie u mnie kolejny Kodiaq. Z niecierpliwością czekam na możliwość zamiawiania MY2021.
Wiem już na pewno, że wyrzucę 3ci rząd siedzeń bo mam jeszcze dwa inne 7osobowe samochody.

Ciekawe co się zmieniło na lepsze a co na gorsze w ciągu tych czterech lat? Jak myślicie?

Wg mnie VC oraz możliwość zamiawiania czegoś innego niż tylko wersja Style i Ambition.

Tu link do konfiguracji https://cc.skoda-auto.com/pol/pl-PL/sum ... %7Csummary
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Mans
Posty: 814
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:55
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Mans »

Ta kierownica z nowej Octavii taka sobie :?
Trójramienna za dopłatą zdecydowanie fajniejsza no i są nowe tapicerki w Style ;)

Obrazek

Cała reszta na razie bez zmian także szału nie ma :?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: biokd »

MałGorzata pisze:
29 cze 2020, 19:32
Teoretycznie za rok o tej porze będzie u mnie kolejny Kodiaq. Z niecierpliwością czekam na możliwość zamiawiania MY2021.
Wiem już na pewno, że wyrzucę 3ci rząd siedzeń bo mam jeszcze dwa inne 7osobowe samochody.

Ciekawe co się zmieniło na lepsze a co na gorsze w ciągu tych czterech lat? Jak myślicie?

Wg mnie VC oraz możliwość zamiawiania czegoś innego niż tylko wersja Style i Ambition.

Tu link do konfiguracji https://cc.skoda-auto.com/pol/pl-PL/sum ... %7Csummary
Widzę, że jesteśmy w podobnej sytuacji :) też za rok chciałbym zmienic Paska na Kodiaqa L&K. Cena podobno ma być o kilkaset zł wyższa a do standardu wejdzie elektryczny fotel kierowcy więc mniej dopłaty do wentylacji foteli:) szkoda że Matrix LEDów nie będzie jeszcze w MY2021.
3 rząd siedzeń to w ogóle nieporozumienie, siedzieć w bagażniku, tym bardziej, że jak pojedzie te 6-7 osób, to miejsca na bagaże już nie ma. Od tego są busy/vany, a nie SUVy udajace takowych :)

Moja konfiguracja na obecna chwile w linku poniżej i do tego rabat dilera więc z ceny 200tys schodzimy na 180tys, a jak dojdzie leasing dla osoby prywatnej to całkiem niewysoka rata miesięczna:)

https://cc.skoda-auto.com/pol/pl-PL/sum ... %7Csummary

adrian.bartoszuk
Posty: 43
Rejestracja: 17 maja 2020, 13:44
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: adrian.bartoszuk »

Co do większej ceny za my2021 to na moim przypadku dołożyłem 3800 za zmianę roku modelowego. Byłoby więcej ale 500 za kierownice już miałem dodane jako opcja.

ODPOWIEDZ