Kodiaq po detailingu (ceramika)

Czyli jak dbać o nasze samochody
Vibor
Posty: 337
Rejestracja: 23 sty 2018, 15:14
Samochód: Skoda Superb kombi 1.8 TSI STYLE

Re: Kodiaq po detailingu (ceramika)

Post autor: Vibor »

ubezpieczenie działalności/szkód mają na 50tys i zakładam, że jeszcze nie wykorzystali a kwota odszkodowania była na tzw odwal się , złożyłem sprzeciw i swoje argumenty i liczą raz jeszcze, w razie czego zostanie moja polisa i regres



Sponsor

Re: Kodiaq po detailingu (ceramika)

Sponsor


Marcin
Posty: 150
Rejestracja: 19 maja 2017, 23:52
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04'; Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Kodiaq po detailingu (ceramika)

Post autor: Marcin »

Zaskakujące, jak to dealer zepsuł lakier "nieprawidłowym myciem i odklejaniem".

Patrząc po zdjęciach - zostało na aucie trochę kleju, bo większość dealerów nie drapie tego kleju, żeby właśnie nie uszkodzić lakieru, czy dekorów Piano Black na słupkach ;)
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Vibor
Posty: 337
Rejestracja: 23 sty 2018, 15:14
Samochód: Skoda Superb kombi 1.8 TSI STYLE

Re: Kodiaq po detailingu (ceramika)

Post autor: Vibor »

Mam pytanie do znawców. "Naprawiam" ciągle auto z OC sprawcy w ASO i przy odbiorze okazuje się ,że chcieli sobie zarobić i "lekko" olali procedurę naprawy producenta tj. przy lakierowaniu błotnika powinni zrobić cieniowanie drzwi oraz wymienić na nową listwę dolną drzwi (Superb III 2018) a zrobili : polakierowali błotnik ( uszkadzając przy okazji w czasie montażu zderzaka jego brzegi :( tj odpryski , błotnik na krawędzi ma źle spolerowany lakier "mgiełka" , olali wymianę listwy i lakierowanie pod nią choć ujęli ją w rozliczeniu do PZU :) , drzwi lakierowali bez demontażu listwy, listew chrom przy szybach czy demontażu lusterka , listwa ozdobna piano na słupku poobijana i są odpryski - oczywiście odebrałem bo muszę jeździć a złożyłem reklamację i ich "mistrz" ma się ustosunkować czemu tyle szkód i dlaczego nie sprawdzili przed wydaniem. To tylko ASO :( można rzec , czy czekać na odpowiedź czy też od razu uderzać do Centrali oraz PZU ? Masakra z tymi fachowcami.

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Kodiaq po detailingu (ceramika)

Post autor: stingerA6 »

Czekaj na odp ASO, a później pozostaje prawnik.
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

ODPOWIEDZ