Virtual Cocpit za i przeciw

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Virtual Cocpit za i przeciw

Post autor: D10ni »

bubuś pisze:
09 lip 2020, 12:57
No weź się kolego ogarnij i zacznij myśleć konstruktywnie.
bubuś, wyluzuj chłopie, nie mów mi jak mam myśleć i nie czepiaj się do mnie bo ja niczego takiego w stosunku do Ciebie nie zrobiłem. A jeśli utożsamiasz się z tym co napisałem, to Twój problem. Twoje osobiste wycieczki co do mojego wieku też nic nie wnoszą do wątku. Daruj sobie uszczypliwości ze Sportline. Jeśli nie wiesz jaki ma zalety, chętnie opowiem w innym wątku. Tak jak opowiedziałem w tym, dlaczego warto mieć VC. Nie jest to żadne epatowanie. Jak chcesz krytykować, krytykuj rozwiązania, a nie osoby. Także chętnie przeczytam co "nasłuchałeś się o tym "cudzie".


Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Sponsor

Re: Virtual Cocpit za i przeciw

Sponsor


Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Virtual Cocpit za i przeciw

Post autor: stingerA6 »

Panowie PILNIE wracamy do meritum wątku. Wycieczki osobiste na PW
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Awatar użytkownika
Sublime
Posty: 152
Rejestracja: 12 cze 2020, 7:50
Lokalizacja: WL
Samochód: Kodi L&K 2.0TSI RM2021

Re: Virtual Cocpit za i przeciw

Post autor: Sublime »

To może wracając do moich pytań z zeszłego tygodnia, ktoś się skusi i coś odpisze ? (tylko błagam, nic już w stylu VC-zuo itp)

"powiedzcie mi czy jak włączycie na Columbusie w nawigacji widok Google Earth to czy na VC również pojawi się taka sama mapa z Google Earth czy będzie zwykła "skodowa"?
Czy w ogóle każdy Columbus posiada widok Google Earth czy to jest jakoś dodatkowo płatne? Widziałem na jednym z polskich filmów w YT, że koleszka testując Skodę Kodiaq i chcąc włączyć widok Google Earth dostał komunikat, że musi wpisać jakiś kod..

Drugie pytanie dotyczące Columbusa-czy pozwala on na odtworzenie plików video-filmów? Jeśli tak to działa to tylko na postoju czy w czasie jazdy również? Kiedyś słyszałem , że Columbus w Octavii 3 (przed FL -jeszcze ten 8') miał taką możliwość, ale jak jest obecnie w nowym Infotaiment-nie wiem..
Z góry dzięki za info ! :)"

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Virtual Cocpit za i przeciw

Post autor: D10ni »

Sublime pisze:
10 lip 2020, 13:21
"powiedzcie mi czy jak włączycie na Columbusie w nawigacji widok Google Earth to czy na VC również pojawi się taka sama mapa z Google Earth czy będzie zwykła "skodowa"?
Czy w ogóle każdy Columbus posiada widok Google Earth czy to jest jakoś dodatkowo płatne? Widziałem na jednym z polskich filmów w YT, że koleszka testując Skodę Kodiaq i chcąc włączyć widok Google Earth dostał komunikat, że musi wpisać jakiś kod..
Dałem Ci odpowiedź na pierwsze pytanie tutaj:
cyt.: Skoda and Google earth are no longer bed fellows and a licence for Google earth was no longer available
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Pawel92
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2023, 23:34
Samochód: Kodiaq RS TDI

Re: Virtual Cocpit za i przeciw

Post autor: Pawel92 »

Witam,
Mam w swoim RS cztery różne podglądy na VC. Jeżdżę przeważnie na czwartym. Za każdym razem gdy włączam auto pojawiają się klasyczne zegary (prędkościomierz i obrotomierz) i muszę przeklikac na kierownicy aż do czwartego podglądu. Wiecie jak to zaprogramować, tak żeby auto stałe wyświetlało "mój" podgląd?
Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
DymJr
Posty: 84
Rejestracja: 09 lis 2018, 12:52
Samochód: Kodiaq Style 2.0tdi DSG

Re: Virtual Cocpit za i przeciw

Post autor: DymJr »

Nie zapamiętuje ustawień, zrób restart, jeśli nie to serwis softu w ASO.

ODPOWIEDZ