Problem z nawigacja

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Awatar użytkownika
D4U
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0

Problem z nawigacja

Post autor: D4U »

Witam mam kodiaqa od dwóch dni pod domem. Zauważyłem przy nawigacji ze jest to padaka ogóle nie łapie sygnału GPS . Wskaźnik skacze pi ekranie jak szalony. Jestem na głównej drodze a on pokazuje że jestem dwie ulice dalej i kręci się ekran wokół . Czy ktoś coś może pomóc. Może mieliście takie coś w innych modelach marki skody



Sponsor

Problem z nawigacja

Sponsor


root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Problem z nawigacja

Post autor: root »

Przede wszystkim gratuluję nowego samochodu :)

Nigdy nie słyszałem o takiej sytuacji w Skodzie. Jedź do serwisu i niech naprawiają, w końcu masz gwarancję. Wygląda jakby moduł GPS padł.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Awatar użytkownika
D4U
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0

Re: Problem z nawigacja

Post autor: D4U »

No właśnie. Na ekranie calyczas jest kolka. Mojej pozycji czerwone to uznaje ze brak sygnału jest taka metoda doświadczenia.

Dziękuję ślicznie dodam foty może jutro i się pochwalę ;)

A. Tak dodatkowo apteczki powinni dodawać do auta? Bo jak dobrze pamiętam to na liście była wyszczegilniona a wydaje mi się że zaiwanili;)

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Problem z nawigacja

Post autor: root »

Apteczka nie jest obowiązkowa w PL, więc nie dają (przynajmniej do Superba nie dawali).
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Thor
Posty: 26
Rejestracja: 21 mar 2017, 21:14
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Problem z nawigacja

Post autor: Thor »

D4U pisze:
08 kwie 2017, 22:27
Witam mam kodiaqa od dwóch dni pod domem. Zauważyłem przy nawigacji ze jest to padaka ogóle nie łapie sygnału GPS . Wskaźnik skacze pi ekranie jak szalony. Jestem na głównej drodze a on pokazuje że jestem dwie ulice dalej i kręci się ekran wokół . Czy ktoś coś może pomóc. Może mieliście takie coś w innych modelach marki skody
Podczas mojej jazdy testowej wystąpił podobny problem. Jadąc główną ulicą miasta, nawigcja gubiła kierunek i nie potrafiła zlokalizować gdzie jest. Jak już się wbiła na właściwą ulicę i kierunek, to zmiana kierunku jazdy o 90° znów powodowała poszukiwanie ulicy po której jechałem. Były to chwilowe problemy, niemniej jednak, jeśli się zgubi na jakiejś autostradzie, to może to użytkownika kosztować dziesiątki dodatkowych km.
Jazda po nieznanym kierowcy mieście z nawigacją, która się gubi, może dostarczyć niezaponianych wrażeń 😜

Awatar użytkownika
D4U
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0

Re: Problem z nawigacja

Post autor: D4U »

Czyli rozumie że serwis ;) hmmmm

kamilR
Posty: 318
Rejestracja: 26 mar 2017, 16:40
Samochód: Hyundai Tucson 1.7crdi '15,Koleos 2.0dci 4x4 '17

Re: Problem z nawigacja

Post autor: kamilR »

Podobno jakiś procesor wadliwy jest O.o

Awatar użytkownika
D4U
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0

Re: Problem z nawigacja

Post autor: D4U »

Jutro jestem umówiony w serwisie już

pmuchars
Posty: 36
Rejestracja: 10 kwie 2017, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4TSI Style DSG

Re: Problem z nawigacja

Post autor: pmuchars »

Ja w swoim Kodiaqu nie zauważyłem problemów z GPSem (ale jeżdżę nim dopiero do 3 dni) natomiast widzę, że informacje o korkach które są dostępne w nawigacji są dość skromne i wczytują się raczej leniwie. Nie wiem skąd brane są dane, ale w porównaniu do map Googla wygląda to słabiutko.

Pzdr,
Piotrek

Awatar użytkownika
D4U
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0

Re: Problem z nawigacja

Post autor: D4U »

A DOSTALEŚ moze stick sima?

ODPOWIEDZ