Kodiaq i Janosik

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Marceliusz
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2018, 19:46
Samochód: SKODA KODIAQ 1.4 TSI

Kodiaq i Janosik

Post autor: Marceliusz »

Czy ktoś wie jak uruchomić Janosika w Kodiaqu? Radio Bolero, telefon Samsung Galaxy J5, Android. Połączył się Bluetoothem z systemem ale poza tym nic. Za każdym razem jak wsiadam system aktywuje Janosika w telefonie, ale na ekranie radia nic się nie pokazuje...Głos idzie z telefonu..



Sponsor

Kodiaq i Janosik

Sponsor


root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: root »

Masz SmartLink?
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: Malenstwo8 »

Zobacz w ustawieniach yanosiks zakładkę dzwięki, s tam wyjście i zobacz czy masz ustawiony bluetooth.

Marceliusz
Posty: 5
Rejestracja: 18 maja 2018, 19:46
Samochód: SKODA KODIAQ 1.4 TSI

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: Marceliusz »

root pisze:
19 maja 2018, 7:58
Masz SmartLink?
Tak, też z nim próbowałem ale nie rusza..

cola
Posty: 61
Rejestracja: 03 maja 2018, 21:03
Samochód: KODIAQ w planie.

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: cola »

Może ktoś napisać ścieżkę jak zrobić aby yanosik na iPhone odpalał się sam po wejściu do auta. Z góry dzięki.

Rafal_vel_Desmond
Posty: 16
Rejestracja: 18 wrz 2019, 21:20
Samochód: Kodiaq 1.5 TSI

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: Rafal_vel_Desmond »

Temat stary ale nadal aktualny. Mi sia Yan odpala po wejsciu ale ani przez Autoandroid ani przez mirror niemoge go odpalic na konsoli. Ktos wie jak Yana albo konslote skonfigurowac aby sie biedaczysko wyswietlalo na tej konsoli ?
Zalez mi zeby pokazywalo jakie jest obecnie ograniczenie predkosci i ile jeszcze zostalo z odcinkowego pomiaru predkosci.
Ktos ma jakies z tym doswiadczenie ?

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: Malenstwo8 »

U mnie idzie po Apple Car, ale działa do bani, bo za każdym razem po komunikacie, muzyka idzie już jakby przez telefon, a nie audio. Nie wiem o co kaman.

Geegs
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwie 2018, 10:41
Samochód: Kodiaq 2.0tsi

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: Geegs »

Malenstwo8 pisze:
06 lis 2019, 6:56
U mnie idzie po Apple Car, ale działa do bani, bo za każdym razem po komunikacie, muzyka idzie już jakby przez telefon, a nie audio. Nie wiem o co kaman.
U mnie tylko czasami się tak robi, nie znalazłem na to reguły. Wtedy przytrzymuję przycisk żeby wywołać siri i wraca do normy. Zauważyłem też, że przeklikanie się między aplikacjami potrafi ten efekt wywołać (np z apple music na yanosika). Upierdliwe ale jak już się uda wyklikać tak żeby nie przechodziło audio na gorszą jakość to jest spokój do następnego uruchomienia apple car. Sprawdź czy masz zaznaczone "wyciszanie muzyki w tle" w yanosiku, bez tej opcji był kompletny dramat u mnie.

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: Malenstwo8 »

Geegs pisze:
06 lis 2019, 7:30
Malenstwo8 pisze:
06 lis 2019, 6:56
U mnie idzie po Apple Car, ale działa do bani, bo za każdym razem po komunikacie, muzyka idzie już jakby przez telefon, a nie audio. Nie wiem o co kaman.
U mnie tylko czasami się tak robi, nie znalazłem na to reguły. Wtedy przytrzymuję przycisk żeby wywołać siri i wraca do normy. Zauważyłem też, że przeklikanie się między aplikacjami potrafi ten efekt wywołać (np z apple music na yanosika). Upierdliwe ale jak już się uda wyklikać tak żeby nie przechodziło audio na gorszą jakość to jest spokój do następnego uruchomienia apple car. Sprawdź czy masz zaznaczone "wyciszanie muzyki w tle" w yanosiku, bez tej opcji był kompletny dramat u mnie.
Dzięki za pomoc, mam to ustawione. Czort wie o co kaman. Sprawdzę jeszcze z tę Siri. Swoją drogą, może kiedyś się doczekamy Siri po polsku. Nie żebym miał problem z angielskim czy niemieckim (raz mam ustawioną na ang raz na niem) ale przydałby się wreszcie polski po tylu generacjach Iphone.

pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: pstad »

Nie wiem jak to na iPhonach ,ale w Yanku jest pewna opcja (przynajmnie mialem na Androidzie).
Posiadam KIa bez wodotryskow i zwyklym audio przez BT i juz wtedy walczylem z tym.Chyba chodzi o opcje by przekazywal dzwiek po BT i "automatycznie wlacz Yanosika po powiazaniu".Dzialalo super,odpalalem auto ,radio sie wiazalo i z automatu Yanosik sie uruchamial nawet w kieszeni.Do czasu jakiejs aktualizacji potrm kontaktowalem sie z tworcami.Zalecili zmiane "kanalow" przez BT pojawiala sie lista kanalow.Nie pamietam w ktorym na ktorym ale dopiero po zmianie kanalu komunikatow znowu auto ostrzegalo w glosnikach.

Wszystko w ustawieniach BT

Moze cos Wam to pomoze.Ale na Androidzie dziala wszystko.Obrazek

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ