Kodiaq i Janosik

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: Malenstwo8 »

pstad pisze:
06 lis 2019, 12:59
Nie wiem jak to na iPhonach ,ale w Yanku jest pewna opcja (przynajmnie mialem na Androidzie).
Posiadam KIa bez wodotryskow i zwyklym audio przez BT i juz wtedy walczylem z tym.Chyba chodzi o opcje by przekazywal dzwiek po BT i "automatycznie wlacz Yanosika po powiazaniu".Dzialalo super,odpalalem auto ,radio sie wiazalo i z automatu Yanosik sie uruchamial nawet w kieszeni.Do czasu jakiejs aktualizacji potrm kontaktowalem sie z tworcami.Zalecili zmiane "kanalow" przez BT pojawiala sie lista kanalow.Nie pamietam w ktorym na ktorym ale dopiero po zmianie kanalu komunikatow znowu auto ostrzegalo w glosnikach.

Wszystko w ustawieniach BT

Moze cos Wam to pomoze.Ale na Androidzie dziala wszystko.Obrazek

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
U mnie na Iphone w ogóle nie ma takich opcji :)
Fakt wkurza to strasznie. Na razie zmieniłem źródła z domyślnego na BT. Zobaczymy. To jedyne co mogę jeszcze zmienić.



Sponsor

Re: Kodiaq i Janosik

Sponsor


cola
Posty: 61
Rejestracja: 03 maja 2018, 21:03
Samochód: KODIAQ w planie.

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: cola »

Możecie opisać jak ustawiacie yanosika że się uruchamia w aucie samoczynnie, telefon iPhon. Z góry dzięki.

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: Malenstwo8 »

cola pisze:
15 lis 2019, 20:55
Możecie opisać jak ustawiacie yanosika że się uruchamia w aucie samoczynnie, telefon iPhon. Z góry dzięki.
Mnie się nie odpala samoczynnie 🙂

Awatar użytkownika
herman00
Posty: 266
Rejestracja: 22 lip 2020, 9:02
Lokalizacja: Warszawa Ursynów
Samochód: Zielony Misiek Style 2,0 TSi 4x4DSG

Re: Kodiaq i Janosik

Post autor: herman00 »

Odświeżę temat, bo powiadamianie o zagrożeniu pożądane.
Miałem na Androidzie Auto Yanosika, ale przed kilkoma dniami zmieniłem telefon a więc musiałem wszystko powygrywać w tym Androida Auto i już nie ma Yanosika. Czy macie u siebie, czy znów coś kombinują.

ODPOWIEDZ