Dodanie systemu Canton juz po odbiorze samochodu

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Obheron
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2017, 11:14
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI Ambition

Dodanie systemu Canton juz po odbiorze samochodu

Post autor: Obheron »

Witam Forumowiczów.

Czy wie ktos może, czy istnieje dołozenie systemu audio Canton juz po odbiorze samochodu? Mam mojego Kodiaqa od 5 miesiecy i normalne naglosnieni delikatnie rzecz ujmujac nie powala. Nie wiem czy to jest kwestia kiepskich glosnikow w Kodiaqu (z drugiej strony za takie pieniadze nawet podstawowe audio powinno wg mnie grac bardziej przyzwoicie) ale mialem wrazenie ze w mojej Octavii był o niebo lepszy dźwięk.

Pozdrawiam



Sponsor

Dodanie systemu Canton juz po odbiorze samochodu

Sponsor


benek123
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2017, 15:49
Samochód: Kodiaq 2.0 tsi ambition

Re: Dodanie systemu Canton juz po odbiorze samochodu

Post autor: benek123 »

Tak można to zrobić, tak samo jak można wymienić halogeny na ledy, zamontować manetkę od aktywnego tempomatu i go aktywować itd. tylko to wszystko może wiązać się z utratą gwarancji lub wyższym kosztem w aso

Awatar użytkownika
fonus
Posty: 259
Rejestracja: 10 mar 2017, 9:33
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI ACT 150 KM 2WD DSG Brąz Magnetic

Re: Dodanie systemu Canton juz po odbiorze samochodu

Post autor: fonus »

Jak już nie wziąłeś cantona to chyba nie ma znaczenia tzn nie ma różnicy co sobie dorobisz. I tak trzeba ciągnąć kable i wymieniać głośniki. Do tego wzmak i sub. Zatem jakaś firma od car audio zrobi dużo lepiej niż canton. Np. Wygłuszenie dojdzie do tego. Pewnie wyjdzie drożej niż canton ale jakość też lepsza.

Obheron
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2017, 11:14
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI Ambition

Re: Dodanie systemu Canton juz po odbiorze samochodu

Post autor: Obheron »

Dzwonilem do Moje go salonu i powiedzieli mi ze sprawdzają czy montaż jest w ogóle możliwy bo wiąże się to ze zmiana czegoś w drzwiach i wymiana procesora dźwięku... No nic zobaczymy co mi powiedzą w tym tygodniu.Tez sie zastanawialem nad customowym car audio ale boje sie o gwarancje....

Tomasz
Posty: 24
Rejestracja: 30 mar 2017, 16:50
Samochód: Suzuki Grand Vitara

Re: Dodanie systemu Canton juz po odbiorze samochodu

Post autor: Tomasz »

Dobrze ci radze nie montuj tego badziewia. za 1600zl firma zajmująca sie car audio zrobi ci to o wiele lepiej z lepszym efektem.

miro.t
Posty: 180
Rejestracja: 27 gru 2016, 12:11
Samochód: Misiek 2.0TDI

Re: Dodanie systemu Canton juz po odbiorze samochodu

Post autor: miro.t »

Popieram kolegę, za takie pieniądze można bardzo ładnie poprawić fabryczne nagłośnienie. Zastanawiam się tylko, gdzie zamontować jakiś sub, chyba tylko w kole, tak jak fabryczny.

Obheron
Posty: 7
Rejestracja: 12 cze 2017, 11:14
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI Ambition

Re: Dodanie systemu Canton juz po odbiorze samochodu

Post autor: Obheron »

Oddzwonili do mnie z salonu. Nie ma możliwości doposażenia w Canton a co gorsza jeżeli będę montował coś na własna rękę to na cześć rzeczy stracę gwarancje.... trochę mnie Skoda rozczarowała... chce im dać zarobić a tu lipa...

ODPOWIEDZ