przerywanie audiobooka przez telefon

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
kodiaqrs23
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2023, 22:52
Samochód: Skoda Kodiaq RS 2023

przerywanie audiobooka przez telefon

Post autor: kodiaqrs23 »

słucham np.audiobooka przez Bluetooth + WiFi i dzwoni telefon. Po zakończeniu rozmowy głos audiobooka słyszę tylko z telefonu. Muszę wypiąć kabel i ponownie wybrać nie ładowanie a Android auto. Czy tak powinno być czy coś mogę poprawić ?



Sponsor

przerywanie audiobooka przez telefon

Sponsor


Awatar użytkownika
Marcelus
Posty: 88
Rejestracja: 04 wrz 2022, 22:02
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM 4x4

Re: przerywanie audiobooka przez telefon

Post autor: Marcelus »

Może to kwestia odtwarzacza audiobooków? Ja korzystam ze Smart Audiobook Playera i nie zauważyłem tego typu problemu gdy dzwoni telefon czy nawigacja gada.

Awatar użytkownika
Bury_Kocur
Posty: 176
Rejestracja: 05 lut 2023, 13:44
Lokalizacja: Cząstków Mazowiecki
Samochód: Misio 2,0 l TDI 150 kucyków + DSG

Re: przerywanie audiobooka przez telefon

Post autor: Bury_Kocur »

kodiaqrs23 pisze:
30 gru 2023, 8:22
słucham np.audiobooka przez Bluetooth + WiFi i dzwoni telefon. Po zakończeniu rozmowy głos audiobooka słyszę tylko z telefonu. Muszę wypiąć kabel i ponownie wybrać nie ładowanie a Android auto. Czy tak powinno być czy coś mogę poprawić ?
Coś masz nie tak masz...
U mnie mam do systemu Android Auto podłączony po Bluetooth zarówno telefon - i to bynajmniej nie Smartfon a stara dobra Nokia - jak i tablet i wszystko działa niezależnie.
Z Tabletu mam nawigację Googla wyświetlaną pod przyciskiem APP oraz niezależnie mogę na tablecie oglądać inną aplikacje np. TV z apki Canal+.
A Nokia wyświetla się pod przyciskiem PHONE.
Dodatkowo w MEDIA mam odtwarzanie muzyki (czyli tak jak u Ciebie jak słuchasz audiobooka) i muzyką tą odtwarzam z Pen Drive podłączonego do jednego z gniazd USB-C przy zapalniczce.
I wszystko to gada przez system audio samochodu niezależnie - i nie muszę nic zmieniać i nic ponownie podłączać - jak leci fonia z MEDIA i zadzwoni telefon to system przełącza się na telefon a po zakończeniu rozmowy wraca ponownie do słuchania muzyki (lub np. fonii z tabletu z np. oglądanej akurat transmisji sejmu).
I jak piszę - nic nie trzeba przełączać - wszystko załącza się i przełącza samo.
Pzdr
Włodek

ODPOWIEDZ