Logowanie do Skoda Connect

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
somebody32
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2021, 6:05
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDi L&K

Logowanie do Skoda Connect

Post autor: somebody32 »

Pacjent Kodiaq RM2021 2,0 L&K. Jak dostałem VIN od sprzedawcy to szybko przez internet założyłem konto na Skoda Connect i ściągnąłem aplikację MySkoda i dodałem autko. Tam znajduje Miśka tylko jest nieaktywowany. Czy to normalne że czwarty dzień po zakupie auta nadal nie mogę zalogować się przez auto do Skoda Connect? W samochodzie widzę "nie udało się załadować profilu"
sprzedawca powiedział mi, że tak może być kilka dni...



Sponsor

Logowanie do Skoda Connect

Sponsor


D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Logowanie do Skoda Connect

Post autor: D10ni »

Nie wiem jak w MIB3, ale w MIB2 można było w ustawieniach zresetować profil i rejestrować na nowo. Sprawdzałeś?
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Christo
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2021, 17:07
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Logowanie do Skoda Connect

Post autor: Christo »

Może tak być, poczekaj cierpliwie kilka dni. Mi aktywowali w salonie i działało, a później raptem przestało. Wyjechałem na kilka dni, a tu żona dzwoni, że samochód chce mi się zaktualizować, więc wróciło. Oczywiście próbowałeś aktywować profil z dwoma kluczykami w samochodzie itp. czy nie dotarło do tej opcji?

somebody32
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2021, 6:05
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDi L&K

Re: Logowanie do Skoda Connect

Post autor: somebody32 »

Christo pisze:
26 cze 2021, 22:14
Może tak być, poczekaj cierpliwie kilka dni. Mi aktywowali w salonie i działało, a później raptem przestało. Wyjechałem na kilka dni, a tu żona dzwoni, że samochód chce mi się zaktualizować, więc wróciło. Oczywiście próbowałeś aktywować profil z dwoma kluczykami w samochodzie itp. czy nie dotarło do tej opcji?
W momencie logowania mail i hasło tu się odbijam od ściany. Nie doszedłem do dwóch kluczyków i wyboru głównego użytkownika. Cierpliwie czekam.
A resetować konta nie chcę bo już zamówiłem usługi na to konto i nie chce stracić tego...

Christo
Posty: 15
Rejestracja: 24 cze 2021, 17:07
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Logowanie do Skoda Connect

Post autor: Christo »

somebody32 pisze:
26 cze 2021, 22:55
Christo pisze:
26 cze 2021, 22:14
Może tak być, poczekaj cierpliwie kilka dni. Mi aktywowali w salonie i działało, a później raptem przestało. Wyjechałem na kilka dni, a tu żona dzwoni, że samochód chce mi się zaktualizować, więc wróciło. Oczywiście próbowałeś aktywować profil z dwoma kluczykami w samochodzie itp. czy nie dotarło do tej opcji?
W momencie logowania mail i hasło tu się odbijam od ściany. Nie doszedłem do dwóch kluczyków i wyboru głównego użytkownika. Cierpliwie czekam.
A resetować konta nie chcę bo już zamówiłem usługi na to konto i nie chce stracić tego...
OK. Dokładnie tak samo miałem i po kilku dniach przeszło. A masz na górze ekranu tą ikonę globu? U mnie to zniknęło na kilka dni, był brak połączenia z bazą-matką i stąd problem.

somebody32
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2021, 6:05
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDi L&K

Re: Logowanie do Skoda Connect

Post autor: somebody32 »

Mam ikonkę globu ale szarą. Czyli po prostu wg instrukcji bez połączenia ze Skoda Connect... Cierpliwość pozostaje

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Logowanie do Skoda Connect

Post autor: D10ni »

somebody32 pisze:
26 cze 2021, 22:55
A resetować konta nie chcę bo już zamówiłem usługi na to konto i nie chce stracić tego...
Miałem na myśli reset ustawień konta w samochodzie. To nie kasuje konta, na które będziesz się logować.
Zrobiłeś wszystko zgodnie z instrukcją? Chyba tu jest to dokładnie pokazane:
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

somebody32
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2021, 6:05
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDi L&K

Re: Logowanie do Skoda Connect

Post autor: somebody32 »

Ale ja nie mogę zalogować się w ogóle do konta w samochodzie to co mam tu resetować ;) do tego jak klikałem zamówienie to nie było żadnego ośmiocyfrowego pinu tylko przyszedł mail o zamówieniu na usługi Proactive Service, Infotainment Online i Remote Access

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Logowanie do Skoda Connect

Post autor: MałGorzata »

Szary globus oznacza brak połączenia z internetem przez Esim.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

somebody32
Posty: 14
Rejestracja: 16 cze 2021, 6:05
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDi L&K

Re: Logowanie do Skoda Connect

Post autor: somebody32 »

MałGorzata pisze:
27 cze 2021, 11:13
Szary globus oznacza brak połączenia z internetem przez Esim.
Udostępniłem sobie z telefonu internet i też szary globus... W ustawieniach oczywiście wyłączyłem esim. Coś co wydaje się dla mnie dosyć oczywiste zaczyna mnie przerastać...

ODPOWIEDZ