AAWireless

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

AAWireless

Post autor: D10ni »

Projekt się rozkręcił i są już pierwsze recenzje.
https://www.indiegogo.com/projects/aawireless#/
Recenzja
Z przesyłką do PL 80$, czyli okolice 300zł. Wychodzi taniej niż wymiana na MIB3.
Ktoś z forum zamawiał?


Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Sponsor

AAWireless

Sponsor


D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: AAWireless

Post autor: D10ni »

W ramach uzupełnienia, urządzenie dotarło. W pudełku samo urządzenie i krótki, bardzo solidny kabelek USB-C. Podłączyłem urządzenie kabelkiem w schowku, uruchomiłem apkę (którą pobrałem wcześniej). Dwa kliknięcia, update OTA softu w urządzeniu. I to by było na tyle :-) Telefon w kieszeni, a Android Auto na wyświetlaczu. Dla pewności wyłączyłem samochód, uruchomiłem ponownie, już bez żadnego pytania na na wyświetlaczu pojawiła się mapa. Wybieranie głosowe działa. Spotify działa. Pozostało tylko wymienić na kabelek kątowy, aby móc zamykać schowek. Piękna sprawa. W (prawie) trzyletnim Kodiaq na Amundsenie mam bezprzewodowe Android Auto.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: AAWireless

Post autor: pstad »

Link aktualny?Ile czekales na przesylke?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: AAWireless

Post autor: D10ni »

pstad pisze:
01 cze 2021, 15:44
Link aktualny?Ile czekales na przesylke?
Tak, link aktualny i projekt bardzo sensownie działa Zamówienie robiłem pod koniec stycznia, ale to była jeszcze faza przedprodukcyjna. Teraz produkcja idzie na bieżąco, ale z kolei są zmiany i kolejne projektowanie bo jakieś chipy są niedostępne. Widzę że deklarowana wysyłka dla nowych zamówień to październik. Sama przesyłka szła chyba cztery dni.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: AAWireless

Post autor: michalmiko »

Ja zamawiałem już po podwyżce ceny jakoś końcem kwietnia. Wysyłka miała być w czerwcu, ale mają jakieś opóźnienia i już nawet nie wiem kiedy wyślą :D Wysyłka do Polski to dodatkowe 15 dolarów, więc mnie finalnie kosztowało 90 dolców.
D10ni, sprawdź z ciekawości, czy można sparować dwa urządzenia, tak jak ma to miejsce bezpośrednio w systemie infotaimant Skody. Zastanawia mnie kwestia jak rozwiązać to, że autem jeżdżę na zmianę z żoną i jak podzielić to urządzenie. Choć... najwyżej jej nie podłączę, jak tylko jedno można sparować :lol:

Bakushin
Posty: 25
Rejestracja: 14 kwie 2019, 22:49
Lokalizacja: Gniezno
Samochód: Kodiaq Style 2.0 190km

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Bakushin »

biokd pisze:
20 cze 2021, 11:38
Informacją w cenniku jest bledna, bo android auto jest bez kabla, może zależy to też od telefonu i androida ale mi działa od razu bezprzewodowo
A jak to zrobić, żeby działało bezprzewodowo ?

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: biokd »

Ja nic nie robiłem, po prostu po połączeniu telefonu z autem aplikacja zaczęła działać od razu.
Na pewno działa to w RM21, możliwe że już od RM20, ja mam Galaxy S10 z androidem 11 i działa

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Kodiaq 2021

Post autor: D10ni »

Bakushin pisze:
20 cze 2021, 12:01
biokd pisze:
20 cze 2021, 11:38
Informacją w cenniku jest bledna, bo android auto jest bez kabla, może zależy to też od telefonu i androida ale mi działa od razu bezprzewodowo
A jak to zrobić, żeby działało bezprzewodowo ?
Według googla musisz mieć:
- Any phone with Android 11.0
- A Google or Samsung phone with Android 10.0
- A Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+, or Note 8, with Android 9.0
I do tego
1. Musisz mieć zainstalowane Android Auto
2. W ustawieniach AA musisz mieć włączoną funkcję wireless

Edit: Widzę, że masz MY19 albo MY20. Jeśli nie masz MIB3, to polecam AAWireless. Właśnie dziś podłączyłem dziewczynie w Superbie MY17. A w moim Kodiaq też śmiga bezproblemowo, nawet z Sygic.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Bakushin
Posty: 25
Rejestracja: 14 kwie 2019, 22:49
Lokalizacja: Gniezno
Samochód: Kodiaq Style 2.0 190km

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Bakushin »

Ja mam rok modelowy 19' więc pewnie odpada. Możesz napisać coś o obsłudze tego AA wireless ? I gdzie to kupić, bo na stronie od Ciebie dostawa w Październiku.

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: biokd »

Ja nic nie włączałem, mam aplikacje AA, której używałem po kablu w Passacie i jak wsiadłem do kodiaqa to po prostu zaczął działać bezprzewodowo.
Jednej rzeczy nie mogę zrobić, a mianowicie przez aplikacje polecana na grupie na fb nie mogę car streamingu włączyć aby youtube działał

ODPOWIEDZ