Nawigacja

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Ania
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 14:29
Samochód: Skoda kodiaq

Nawigacja

Post autor: Ania »

Witam, mam pytanie mam od jakiegoś czasu kodiaq 2018, chodzi mi o to ze nie mam nawigacji
, w skodzie nie bylo karty SD, a na ekranie pokazuje ze nie jest online. Mąż dzwonił do serwisu i kazali mu kupić zwykla karte sd i zrobić aktualizacje map z strony vw , karte kupilam i nie wiem co dalej a jestem zielona w tych sprawach. Proszę o pomoc bo nie mam bladego pojęcia co zrobić :cry:



Sponsor

Nawigacja

Sponsor


pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Nawigacja

Post autor: pstad »

A jakie masz radio?
Na stronie skody z aktualizacjami jest instrukcja.Piszesz o karcie wiec pewnie musisz sciagnac nagrac i wlozyc do auta.Jest watek o aktualizacjach.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app



Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Nawigacja

Post autor: D10ni »

Aniu podaj trochę więcej informacji. Możemy przypuszczać, że skoro serwis kazał kupić zwykłą kartę SD (tylko do aktualizacji) to chodzi o Columbusa (duży wyświetlacz, brak pokręteł fizycznych). Tutaj jest instrukcja:
Ale skoro masz wiadomość że system jest offline, to może lepiej zacząć od włożenia karty SIM do Columbusa (gniazdo w schowku)? I ewentualnie uzupełnienie (wykupienie) pełnej usługi Skoda Connect? Bo wtedy dopiero w pełni wykorzystasz możliwości tej nawigacji.

Koledzy z Columbusem, czy do update online potrzebna jest jakaś płatna subskrypcja?
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

ODPOWIEDZ