Android Auto - reset

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Android Auto - reset

Post autor: pstad »

Witajcie
Po podlaczeniu telefonu kablem telefonu auto znajduje tel i na wyswietlaczu telefonu pyta o zgode podlaczenia.Po zaakceptowaniu radio w samochodzie sie resetuje czyli wylancza i wlancza ponownie.Wczeaniej tego nie mialem i dzialalo bez problemu ale chyba ostatnio byla aktualizacja AA na androida i to moze byc przyczyna?

Pytanie kolejne ,mam Misia z 2017 wiec napewno od tego czasu pojawily aie uaktualnienia oprogramowania radia.Gdzie i jak mozna uaktualnic oprogramowanie radia?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Android Auto - reset

Sponsor


D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Android Auto - reset

Post autor: D10ni »

pstad pisze:
31 maja 2020, 11:25
Witajcie
Po podlaczeniu telefonu kablem telefonu auto znajduje tel i na wyswietlaczu telefonu pyta o zgode podlaczenia.Po zaakceptowaniu radio w samochodzie sie resetuje czyli wylancza i wlancza ponownie.Wczeaniej tego nie mialem i dzialalo bez problemu ale chyba ostatnio byla aktualizacja AA na androida i to moze byc przyczyna?
Zacząłbym od usunięcia danych z apki AA w telefonie, restartu telefonu. Jak bez zmian, reset infotainmentu. Nie pamiętam czy AA osobno można zresetować.
Pytanie kolejne ,mam Misia z 2017 wiec napewno od tego czasu pojawily aie uaktualnienia oprogramowania radia.Gdzie i jak mozna uaktualnic oprogramowanie radia?
Serwis (nie wiem jak tam z gwarancją stoisz) albo Eldar, niestety tylko u niego stacjonarnie (kawałek do Krakowa)
Ostatnio zmieniony 31 maja 2020, 22:46 przez D10ni, łącznie zmieniany 1 raz.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Android Auto - reset

Post autor: pstad »

Dzieki za odpowiedz.Dzis jakas poprawa bo zresetowalo mi sie ale pozniej juz dzialalo jak nie wlaczylem rutera w telefonie jutro zrestartuje dane AA w tel i zobacze.

Gwarancji juz nie mam a do Krakowa troszku daleko Czyli jakis "magik" z okolic Sz-na.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Android Auto - reset

Post autor: pstad »

Dla zakonczenia tematu.Kasowanie danych/pamieci AA w telefonie pomoglo.Juz wszystko dzila jak dzialalo.
Dzieki !

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


mblasiak
Posty: 2
Rejestracja: 25 cze 2020, 13:11
Samochód: Kodiaq Style 2.0 TSI 140 kW DSG 4x4

Re: Android Auto - reset

Post autor: mblasiak »

Cześć. Pzwólcie, że poodepnę się pod temat ponieważ u mnie reset danych AA w telefonie nie pomógł. Mam Kodiaqa 2.0 TSI (MY19) i regularne problemy z Android Auto. System multimedialny często się zawiesza i sam po chwili resetuje. Mapy google czasem potrafią się zacinać i wyświetlać jakieś śmieci zamiast obrazu. Asystent google czasem reaguje a czasem nie. Podłączałem różne telefony m.in. Redmi Note 8 Pro, Realme 8 i to samo. Kiedy podłączałem iPhone nie było problemu z CarPlay. Nie wiem czy to kwestia Androida w telefonie, samego telefonu, kabla usb czy coś jest nie tak z systemem multimedialnym. Może ktoś z was miał podobne doświadczenia i wie gdzie szukać problemu?

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Android Auto - reset

Post autor: MałGorzata »

Masz MIB 3 czy poprzednie wersje?
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Android Auto - reset

Post autor: pstad »

Na rynku wbrew pozorom jest wiele kabli USB i zacząłbym od wymiany kabla na oryginalny.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ