MirrorLink 1:1

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

MirrorLink 1:1

Post autor: pstad »

Witajcie

Prosze na poczatku o nie zruganie ze nie szukalem,bo szukalem ale nie mige nadal znalesc.
Interesune mnie funkcja podlaczebia s10+ do MirrorLink 1:1.Czyli kopia ekranu na wyswietlaczu Amudsen.
Jest kilka poradnikow na YT ale z zadnych przetestoeanych to nie dziala.

Czy mizecie poradzic jak macie to zrobione,ew mize przeoczylem podac link na forum gdzie jest to rozwiazane?

Niby powinno byc proste ale.klapa totalna ,probowal4m przez rozne LG mirrorlinki itd ,ale w.momencie wciskania 1:1 nic sie nie dzi3je.Na tel zmiebua mi sie rozdzirlczosc ale.to nic nie daje i w zaden sposob nie moge zrobic klona ekranu z telefonu.


Byli byscie tak mili i pomogli??
P.S Czy w serwisie mi to beda potrafili zrobic ?



Sponsor

MirrorLink 1:1

Sponsor


D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: MirrorLink 1:1

Post autor: D10ni »

https://blog.floatingapps.net/2018/06/m ... lled-apps/ - warto przeczytać. Doszedłem do wniosku że jest to przegrana walka, wszyscy producenci odchodzą od tego rozwiązania. Wystarczy zobaczyć na oficjalną listę telefonów wspierających ML https://mirrorlink.com/phones I fakt że telefon jest na liście też nie jest gwarancją. Cały układ telefon+elektronika w samochodzie jest wrażliwy na mnóstwo zmiennych, zresetujesz na przykład telefon - działa. Po kilku chwilach przestaje.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: MirrorLink 1:1

Post autor: stingerA6 »

Nie bardzo S10 chce współpracować z Mirror Linkiem. Pomaga zacytowana apka, która działa stabilnie.
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Popol24
Posty: 49
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:31
Lokalizacja: Mława
Samochód: Kodiaq Sportline, Fabia3 DSG,Hyundai Tucson N-line

Re: MirrorLink 1:1

Post autor: Popol24 »

U mnie działa. Tylko nie używam, chyba że dla dzieci Youtube sporadycznie. Przede wszystkim musisz mieć odblokowany mirrolink podczas jazdy, potem VIM (Video In Motion). Potem LG mirrodrive ale tylko w wersji 1.2.1 oraz RockScout. Na youtubie jest opis co i w jakiej kolejności włączyć. Jest tylko jeden problem, który wg mnie dyskfalifikuje ML. Jak ustawisz google maps albo Yanosika, to podczas uruchomienia pierszego komunkatu głosowego wyłącza radio i jedziesz po cichu..... Dlatego bez większych kombinacji polecam Androim Auto i Carplay.
DSG 4 Life

ODPOWIEDZ