podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Nagłośnienie, nawigacja, komunikacja między kierowcami
Marcin
Posty: 150
Rejestracja: 19 maja 2017, 23:52
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04'; Corolla TS 02', Scala 19'

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: Marcin »

Emin pisze:
20 kwie 2017, 21:35
Doczytałem właśnie, że Android Auto jest oficjalnie niedostępne w Polsce.
Musisz pobrać aplikację z protokołem MirrorLink z sieci. W Play Store tego nie ma. Znaczna część telefonów ma już protokół w fabrycznych apk. Ale niektóre telefony wymagają zassania z neta


Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Sponsor

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Sponsor


wrobelx
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2017, 9:18
Samochód: Volvo xc-60 D4

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: wrobelx »

Zainstalowałem apkę zgodnie z instrukcją od pmuchars, na czystym systemie (bez plików operatora) i Android Auto zaczeło działać. Ale po tygodniu zrobiło automatyczną aktualizację (wymuszoną) i teraz mam komunikat, że "Produkt jest niedostępy w Twoim kraju". Wyczyściłem dane oraz cash do tej aplikacji ale nie pomogło. Czy ktoś może mi pomóc jak to ominąć albo jak sobie z tym poradzić ? Google maps działało fantastycznie na Lg2 mini i chętnie bym z niego nadal korzystał gdyby nie ta blokada.
Kodiaq 2.0 TSI 4x4 automat

Rafał
Posty: 523
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:53
Lokalizacja: Solec Kujawski, kuj-pom
Samochód: 2.0 tsi lava blue

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: Rafał »

wrobelx pisze:
06 cze 2017, 15:29
Zainstalowałem apkę zgodnie z instrukcją od pmuchars, na czystym systemie (bez plików operatora) i Android Auto zaczeło działać. Ale po tygodniu zrobiło automatyczną aktualizację (wymuszoną) i teraz mam komunikat, że "Produkt jest niedostępy w Twoim kraju". Wyczyściłem dane oraz cash do tej aplikacji ale nie pomogło. Czy ktoś może mi pomóc jak to ominąć albo jak sobie z tym poradzić ? Google maps działało fantastycznie na Lg2 mini i chętnie bym z niego nadal korzystał gdyby nie ta blokada.
mam to samo, działało jedwabiście ... ale tylko jeden dzień - nie drążyłem jeszcze tematu bo się na tym nie znam, ale już wiem, że brakuje mi tej funkcjonalności - zwłaszcza muzyki spotify

Ethel
Posty: 315
Rejestracja: 21 mar 2017, 9:42
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI DSG Style

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: Ethel »

Ponoć Android Auto dostał funkcję wireless, ale musi być ona wspierana przez hardware w samochodzie.... Pytanie czy Miśki będą to miały

Tomala72
Posty: 504
Rejestracja: 12 mar 2017, 13:56
Samochód: Skoda Kodiaq Style 4x4 2,0 TDI 190 KM DSG 7

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: Tomala72 »

wrobelx pisze:
06 cze 2017, 15:29
Zainstalowałem apkę zgodnie z instrukcją od pmuchars, na czystym systemie (bez plików operatora) i Android Auto zaczeło działać. Ale po tygodniu zrobiło automatyczną aktualizację (wymuszoną) i teraz mam komunikat, że "Produkt jest niedostępy w Twoim kraju". Wyczyściłem dane oraz cash do tej aplikacji ale nie pomogło. Czy ktoś może mi pomóc jak to ominąć albo jak sobie z tym poradzić ? Google maps działało fantastycznie na Lg2 mini i chętnie bym z niego nadal korzystał gdyby nie ta blokada.
Spróbuj ten link:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... 8-release/

Awatar użytkownika
fonus
Posty: 259
Rejestracja: 10 mar 2017, 9:33
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI ACT 150 KM 2WD DSG Brąz Magnetic

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: fonus »

Też mam teraz taki sam problem. Zainstalowanie apki z w/w linka nie pomogło. Ten sam komunikat :-(

Awatar użytkownika
fonus
Posty: 259
Rejestracja: 10 mar 2017, 9:33
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI ACT 150 KM 2WD DSG Brąz Magnetic

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: fonus »

Znalazłem i zainstalowałem chyba najnowszą wersję Android Auto 2.3.7166 i poszło... na telefonie działa. Po zainstalowaniu aktualizował usługi google i nie było ekranu z informacją że "Produkt jest niedostępny w Twoim kraju". Link poniżej:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/

Tomala72
Posty: 504
Rejestracja: 12 mar 2017, 13:56
Samochód: Skoda Kodiaq Style 4x4 2,0 TDI 190 KM DSG 7

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: Tomala72 »

Odinstalować starą wersję, że niedostępna w naszym Kraju i ponowić instalację.
Śmiga jak złoto. Sprawdzane w kilku autach m.in. Astra V, Sportage IV.
Link który podałem ma na dole strony wszystkie aktualne rozszerzenia. Nie ma grzebania po zakładkach.
Proponuję zapisać na przyszłość. :D

Rafał
Posty: 523
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:53
Lokalizacja: Solec Kujawski, kuj-pom
Samochód: 2.0 tsi lava blue

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: Rafał »

a którą wersję 2.3.7166 zainstalować? - są 4 do wyboru (03, 04, 07, 08) zgrałem pierwszą z brzegu i na razie działa

wrobelx
Posty: 6
Rejestracja: 30 mar 2017, 9:18
Samochód: Volvo xc-60 D4

Re: podłączenie telefonu przez Android Auto - problem z Google maps

Post autor: wrobelx »

Skorzystałem z tej instrukcji http://clmag.pl/jak-uruchomic-android-auto-w-polsce/. W sumie to dokładnie to co piszecie :) i pobrałem tutaj apkę http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... 6-release/ w wersji 2.3.716603-release
May 12, 2017 . Na razie śmiga bez problemów. Zobaczymy jak będzie z czasem, bo poprzednia też trochę chodziła i się po aktualizacji popsuła. Dzięki za podpowiedzi.
Kodiaq 2.0 TSI 4x4 automat

ODPOWIEDZ