Tuning 2.0 TSI

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu mechanicznego Kodiaqa
Aeroxik
Posty: 89
Rejestracja: 29 gru 2016, 19:00
Samochód: Skoda Superb Kombi 2.0 TSI 280KM, Kodiaq 2.0 TSI

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: Aeroxik »

Nie pytałem ale podejrzewam, że sprawa oczywista z utratą gwarancji... :(



Sponsor

Re: Tuning 2.0 TSI

Sponsor


Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: Wito1985 »

100% utrata gwarancji..rozmawiałem z kolegą, który współpracuje z serwisami VW i zajmuje się modyfikacjami i powiedział mi że vw obecnie zmienił politykę sprawdzając prawie każde auto przy serwisie czy były jakieś modyfikacje.

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: Dual »

Spoko wodza. Ja i tak czekam na koniec gwarancji.
Mocy niestety w aucie brakuje, wiec chiptuning nieodzowny, choc to powinien moim zdaniem zalatwiac tuner skody, jesli ta firma chcialaby zwiekszyc przychody.
No ale jesli nie chce a mogłaby, bo w koncu to ten sam silnik co w mocniejszym VW czy Audi.
Słuszałem ze firma z Piaseczna, czyli koło mnie, ma dobra opinie w Polsce (znajomy az ze Zlotoryji wstawial VW Passata CC i do tej pory jezdzi, bardzo chwalił).
Ja oczwiscie poczekam na koniec gwarancji i ew. doswiadczenia kolegów czy kolezanek z forum.
Aeroxik daj znac czy bedziesz cos robił.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

luksid
Posty: 116
Rejestracja: 22 lip 2017, 21:55
Samochód: Kodiaq 2.0 tsi

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: luksid »

Sportsmile zawsze się chwalił że wspolpracuje z serwisami autoryzowanymi i jest mozliwosc zachowania gwarancji

dreamweb
Posty: 19
Rejestracja: 09 sie 2017, 17:32
Samochód: Kajak Benz 2.0

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: dreamweb »

Aeroxik pisze:
23 wrz 2017, 20:13
Nie pytałem ale podejrzewam, że sprawa oczywista z utratą gwarancji... :(
A na jaki konkretnie silnik ta oferta była? Pytam, bo ja miałem już wyznaczony termin, ale na miejscu okazało się, że dla mojego silnika: J623-CZPA to niestety mapy na żadnym serwerze nie ma jeszcze i mogę co najwyżej się co miesiąc dopytywać. Co gorsze nie mogą sprawdzić sami czy już jest dostępna ta mapa i muszę z autem przyjeżdżać.

Aeroxik
Posty: 89
Rejestracja: 29 gru 2016, 19:00
Samochód: Skoda Superb Kombi 2.0 TSI 280KM, Kodiaq 2.0 TSI

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: Aeroxik »

Mówiłem im tylko ze chodzi mi o silnik 2.0 TSI w Kodiaqu.... Nie pytali jakie konkretnie oznaczenie... Mam nadzieje, że wiedzą o jaki silnik konkretnie chodzi :)
A czy będę robił... Mam nadzieje że tak choć nie wiem dokładnie czy jeszcze w tym roku. Co do gwarancji to musiałbyś mieć cholernego pecha żeby coś sie popsuło na gwarancji (2lata to praktycznie jeszcze świeży i dotarty samochód) w moich autach to zawsze coś się psuło jak się gwarancja skończyła :)

luksid
Posty: 116
Rejestracja: 22 lip 2017, 21:55
Samochód: Kodiaq 2.0 tsi

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: luksid »

dreamweb pisze:
24 wrz 2017, 18:44
Aeroxik pisze:
23 wrz 2017, 20:13
Nie pytałem ale podejrzewam, że sprawa oczywista z utratą gwarancji... :(
A na jaki konkretnie silnik ta oferta była? Pytam, bo ja miałem już wyznaczony termin, ale na miejscu okazało się, że dla mojego silnika: J623-CZPA to niestety mapy na żadnym serwerze nie ma jeszcze i mogę co najwyżej się co miesiąc dopytywać. Co gorsze nie mogą sprawdzić sami czy już jest dostępna ta mapa i muszę z autem przyjeżdżać.
bo faktycznie z tego co wiem to jeszcze nie ma opcji, dlatego zaciekawiło mnie stanowisko Sportsmile

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: root »

Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: lighting »

root pisze:
27 wrz 2017, 13:23
W kwestii utraty gwarancji: http://superbclub.pl/viewtopic.php?f=58 ... 40#p339879
Dziękuję root za ten wpis. Przynajmniej ta sprawa stała się jasna.
DO developer

Aeroxik
Posty: 89
Rejestracja: 29 gru 2016, 19:00
Samochód: Skoda Superb Kombi 2.0 TSI 280KM, Kodiaq 2.0 TSI

Re: Tuning 2.0 TSI

Post autor: Aeroxik »

Mam odpowiedź z compsport.....narazie nie mają oferty dla Kodiaqa 2.0TSI. Pracują nad softem...

ODPOWIEDZ