Oświetlenie bagażnika

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu mechanicznego Kodiaqa
__atomek__
Posty: 92
Rejestracja: 21 wrz 2021, 14:28
Samochód: Kodiaq 2.0.TDI L&K

Oświetlenie bagażnika

Post autor: __atomek__ »

Witam,
czy montował ktoś u siebie, lub ma fabrycznie lampki oświetlenia bagażnika w klapie?



Sponsor

Oświetlenie bagażnika

Sponsor


bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Oświetlenie bagażnika

Post autor: bubuś »

__atomek__ pisze:
19 wrz 2022, 16:23
Witam,
czy montował ktoś u siebie, lub ma fabrycznie lampki oświetlenia bagażnika w klapie?
Ja mam oświetlenie bagażnika fabryczne, w tym z odpinaną latarką.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

elmiko
Posty: 408
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:45
Samochód: Kodiaq MR2022 L&K TDI 200KM

Re: Oświetlenie bagażnika

Post autor: elmiko »

bubuś pisze:
20 wrz 2022, 10:25
__atomek__ pisze:
19 wrz 2022, 16:23
Witam,
czy montował ktoś u siebie, lub ma fabrycznie lampki oświetlenia bagażnika w klapie?
Ja mam oświetlenie bagażnika fabryczne, w tym z odpinaną latarką.
Ja też latarkę mam, natomiast standardowe oświetlenie jest tak nisko, że najczęściej jest czymś zasłonięte.
Wczoraj w salonie widziałem właśnie lampki w klapie bagażnika w Superbie - muszę poszukać czy można takie dołożyć u mnie (u nas). W Passacie dla odmiany miałem lampkę oświetlenia bagażnika w podsufitce. Tutaj trochę takiej brakuje.

elmiko
Posty: 408
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:45
Samochód: Kodiaq MR2022 L&K TDI 200KM

Re: Oświetlenie bagażnika

Post autor: elmiko »

elmiko pisze:
20 wrz 2022, 11:06
bubuś pisze:
20 wrz 2022, 10:25
__atomek__ pisze:
19 wrz 2022, 16:23
Witam,
czy montował ktoś u siebie, lub ma fabrycznie lampki oświetlenia bagażnika w klapie?
Ja mam oświetlenie bagażnika fabryczne, w tym z odpinaną latarką.
Ja też latarkę mam, natomiast standardowe oświetlenie jest tak nisko, że najczęściej jest czymś zasłonięte.
Wczoraj w salonie widziałem właśnie lampki w klapie bagażnika w Superbie - muszę poszukać czy można takie dołożyć u mnie (u nas). W Passacie dla odmiany miałem lampkę oświetlenia bagażnika w podsufitce. Tutaj trochę takiej brakuje.
Fotka kradziona z internetów. Wygląda, że miejsce by było.

Obrazek

__atomek__
Posty: 92
Rejestracja: 21 wrz 2021, 14:28
Samochód: Kodiaq 2.0.TDI L&K

Re: Oświetlenie bagażnika

Post autor: __atomek__ »

Właśnie tez mam takie miejsce i chętnie włożyłbym tam lampki jak w Superb 3. Mimo L&K nie mam latarki w bagazniku

Bertosz
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2020, 22:10
Samochód: Zielony Kodiaq 2.0TDI 4x4 DSG RM2021

Re: Oświetlenie bagażnika

Post autor: Bertosz »

W Kodiaqu to są zaślepki śrub mocujących światła.... Przymierzałem tam lampki (takie jak w bagażniku) i niestety nie mieszczą się...
Co do okablowania, to można by się było podpiąć pod oświetlenie przycisku el. zamykania... to jest ta sama linia, co zasila oświetlenie w bagażniku ( gaśnie razem z lampkami bagażnika.

elmiko
Posty: 408
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:45
Samochód: Kodiaq MR2022 L&K TDI 200KM

Re: Oświetlenie bagażnika

Post autor: elmiko »

__atomek__ pisze:
20 wrz 2022, 12:12
Właśnie tez mam takie miejsce i chętnie włożyłbym tam lampki jak w Superb 3. Mimo L&K nie mam latarki w bagazniku
Latarkę w bagażniku dokładałem sam. Czerwone lampki ostrzegawcze zamiast badziewnych odblasków w przednich drzwiach też.

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Oświetlenie bagażnika

Post autor: bubuś »

elmiko pisze:
20 wrz 2022, 12:45
__atomek__ pisze:
20 wrz 2022, 12:12
Właśnie tez mam takie miejsce i chętnie włożyłbym tam lampki jak w Superb 3. Mimo L&K nie mam latarki w bagazniku
Latarkę w bagażniku dokładałem sam. Czerwone lampki ostrzegawcze zamiast badziewnych odblasków w przednich drzwiach też.
Heh, moje autko ma w drzwiach przednich czerwone światełka ostrzegawcze, które świecą. Pochodzą z fabrycznego wyposażenia.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

KULPAS
Posty: 33
Rejestracja: 04 maja 2021, 8:29
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4TSI ACT 150KM

Re: Oświetlenie bagażnika

Post autor: KULPAS »

Witam.
Jestem chyba 1 osobą która już ma takie lampki w klapie bagażnika od prawie roku. Podczas montażu kamery cofania montażysta kamery pociągnął mi od razu przez gumową przelotkę kabel od światła w bagażniku z prawej strony do klapy. Następnie już sam osobiście pociągnąłem instalację wraz z wtyczkami do lampek led (takie jak w podświetleniu nóg pod przednimi fotelami) w miejsce zaślepek montażu lampy led w klapie. Wszystko działa perfekcyjnie.ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Bertosz
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2020, 22:10
Samochód: Zielony Kodiaq 2.0TDI 4x4 DSG RM2021

Re: Oświetlenie bagażnika

Post autor: Bertosz »

I lampki weszły beż problemu? Pytam, bo u mnie kolidowały że śrubami...

ODPOWIEDZ