Ładowarka indukcyjna z Chin?

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu mechanicznego Kodiaqa
Floyd
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2022, 12:04
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 2022

Ładowarka indukcyjna z Chin?

Post autor: Floyd »

Dzień dobry. Ponieważ konfiguracja z ładowarka indykcyjna powoduje znaczne wydłużenie zamówienia zastanawiam się czy ktoś miał styczność z ładowarkami z Ali? Sprzedają tam zekomo pasujące ładowarki indukcyjne do Kodiaq. Nie jest tylko napisane do czego i jak ja podłączyć, stąd się zastanawiam czy warto kupić takie urządzenie?



Sponsor

Ładowarka indukcyjna z Chin?

Sponsor


BigDaddy
Posty: 204
Rejestracja: 14 sie 2021, 13:24
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2022 1,5 TSI manual

Re: Ładowarka indukcyjna z Chin?

Post autor: BigDaddy »

Jesteś pewien tego wydłużenia czasu? Bo mam już teoretyczny czas produkcji za 4 tygodnie a przedwczoraj właśnie dołożyłem kilka pierdół a w tym ładowarkę indukcyjną 😡

pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Ładowarka indukcyjna z Chin?

Post autor: pstad »

Ogolnie ladowarki indukcyjne maja jeden problem ze potrafia sie nagrzewac ( badz przegrzac - raz juz tak mialem ) a jesli nie to telefon sie grzeje ( i jako "bezpiecznik" przed przegrzaniem co dzis posiada raczej wiekszosc smartfonkw a zwlaszcza te ck maja indukcje ,telefon po przekroczeniu temp przesraje ladiwac ). Kiedy korzystasz z tel i masz wlaczone GPS,tel jako router ,i co tamm jeszcze to radze uzywac kabla.W kodim nie mam indukcji ale mam krotki kabelek ,Yanosik dziala w tle a google na wyawietlaczu plus wszystko wlaczone w tel i anj razu tel mi sie nie odciol.

Osobiscie odpuscilbym temat indukcji.Nie wiem jak w nowych ale wolalem zainwestowac w organizer( przynajmniej tel ma swoje miejsce ,wystaje ale nigdy nie wypadl) nad lewarkiem skrzyni i DOBRY krotki kabel usb ktory "na stale" jest wpiety.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Obrazek

Floyd
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2022, 12:04
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 2022

Re: Ładowarka indukcyjna z Chin?

Post autor: Floyd »

BigDaddy pisze:
13 sty 2022, 20:40
Jesteś pewien tego wydłużenia czasu? Bo mam już teoretyczny czas produkcji za 4 tygodnie a przedwczoraj właśnie dołożyłem kilka pierdół a w tym ładowarkę indukcyjną 😡
Taka informacje dostałem w salonie. Jeśli decyduje się na golasa w wersji Style to do 29 lutego mam czekać. Jeśli chce "zasłonki" oraz ładowarkę to czerwiec, lipiec.

Awatar użytkownika
Eldar
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2017, 23:21
Lokalizacja: Barwałd Górny
Samochód: Seat Ibiza FR 2.0 TDI

Re: Ładowarka indukcyjna z Chin?

Post autor: Eldar »

W razie czego możemy dołożyć fabryczną ładowarkę z NFC. Jest ich mnóstwo na allegro.

Floyd
Posty: 7
Rejestracja: 13 sty 2022, 12:04
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 2022

Re: Ładowarka indukcyjna z Chin?

Post autor: Floyd »

@Eldar, Możesz pokazać jakiś przykład takiej ładowarki. Zamówiłbym tą z Chin ale boje się ze nie uda mi się jej podłączyć na stałe, bo niby jak to wyjąć tą szafkę tam i podpiąć się pod zapalniczkę.

ODPOWIEDZ