To już jest co nieco pod pedałem

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu mechanicznego Kodiaqa
bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

To już jest co nieco pod pedałem

Post autor: bubuś »

Profesjonalni tunerzy zaczynają się interesować miśkiem https://autokult.pl/34487,koda-kodiaq-r ... jaco-mocna


Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Sponsor

To już jest co nieco pod pedałem

Sponsor


JED
Posty: 1123
Rejestracja: 29 mar 2019, 9:10
Lokalizacja: 3City/Swiat
Samochód: BMW X1 + Kodiaq 2.0 TDI L&K

Re: To już jest co nieco pod pedałem

Post autor: JED »

Dawno już ABT to zrobił.

A do tego, modyfikacja jest dostępna w PL - człowiek z którym rozmawiałem parę dni temu, zrobił to u Pachury, za około 10 000 PLN.
Najpiekniejszy Laurin & Klement w PL. :mrgreen:

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: To już jest co nieco pod pedałem

Post autor: bubuś »

Dawno, czy niedawno, to nieistotne (wszak chodziło m.in. o to, że wg linkowanego artykułu utrzymana została gwarancja).
Wszak RS w sprzedaży jest od niedawna, przynajmniej w Polsce.

Jeśli podana kwota wydatku jest prawdziwa, to wydaje się, że właściciel RS przepłacił. Tak sądzę, bo czip kosztuje niewiele (łącznie ze shamowaniem i dostrojeniem dajmy na to max 2000 zł), więc 8 tys. zł na wymianę sprężyn na krótsze to sporo za drogo (bo felg na 21” na pewno w tej cenie nie wymieniał).
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

JED
Posty: 1123
Rejestracja: 29 mar 2019, 9:10
Lokalizacja: 3City/Swiat
Samochód: BMW X1 + Kodiaq 2.0 TDI L&K

Re: To już jest co nieco pod pedałem

Post autor: JED »

Nie wiem o co chodzi ze sprężynami - zapłacił tyle za podniesienie mocy, o której mowa w artykule.
Najpiekniejszy Laurin & Klement w PL. :mrgreen:

ODPOWIEDZ