Orurowanie za darmo

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu optycznego Kodiaqa
rafalhtc
Posty: 296
Rejestracja: 08 mar 2017, 15:44
Samochód: Hyundai Tucson 2017| 1.6 GDI | Comfort + Navi

Orurowanie za darmo

Post autor: rafalhtc »

Witam kolegów,

jeśli ktoś chciałby zabezpieczyć trochę swojego niedźwiedzia przed np. zwierzyną leśną lub też dodać Kodiaqowi jeszcze większego charakteru to na stronie Steelera( jeden z czołowych producentów orurowań do samochodów wszelkich marek, w tym dla wielu ASO) można aktualnie skorzystać z promocji na orurowanie i wykonać je w gratisie. W grę z tego co kiedyś się orientowałem wchodzi orurowanie na przód, tył, jak i stopnie boczne. Warunkiem jest zostawienie auta u nich na czas montażu i udostępnienie do zdjęć na ok. 3-4dni. Więcej na stronie:
http://www.steeler.pl/pl/orurowanie-za-darmo.html
Ja chciałem skorzystać, ale akurat znowu nie ma w tej promocji mojego autka, ale postanowiłem się podzielić takową akcją z Wami bo przypuszczam, że się znajdzie chętny. Koszt takiego zabezpieczenia auta to dobrych kilka tysięcy więc myślę, że warto.

W podziękowaniu postawicie piwko i będzie ok ;)



Sponsor

Orurowanie za darmo

Sponsor


Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Orurowanie za darmo

Post autor: Everred »

Całkiem to spoko tylko zawsze mnie to zastanawiało czy takie orurowanie nie zmniejsza znacząco kątów natarcia i zejścia, prześwitu (boczne) oraz czy w przypadku faktycznego pieprznięcia w 100 kilowego dzika przy powiedzmy 50-60 km/h coś to da czy to tylko ma wyglądać :)

rafalhtc
Posty: 296
Rejestracja: 08 mar 2017, 15:44
Samochód: Hyundai Tucson 2017| 1.6 GDI | Comfort + Navi

Re: Orurowanie za darmo

Post autor: rafalhtc »

Obecnie markowe i certyfikowane orurowania mają chronić m in. pieszych i nie są montowane na sztywno tak jak kiedyś. Znaczy to to, że są dosyć elastyczne i w przypadku uderzenia w przeszkodę powoduje, że najczęściej odbije się ta przeszkoda(dzik, sarna) od rury. Siła uderzenia będzie zatem dużo mniej odczuwalna bo rury z przodu zrobią dobrą amortyzację i wezmą na siebie bardzo dużo.
Często maska i zderzak zupełnie nieruszony pozostaje.
Czytałem opinie użytkowników, którym rury uratowały życie po spotkaniu z zwierzyną.
Co do kątów natarcia pewnie nieco się zmniejszą ale dosłownie jakieś symboliczne cm, a trzeba też pamiętać, że rury przednie chronią równie dobrze spód auta bo jak najedziemy na kamol to w pierwszej kolejności zachaczy on o rurę a nie o podwozie:)

Wysłane z Tapatalk


lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Orurowanie za darmo

Post autor: lighting »

Za późno...
Witam Panie Macieju,

Bardzo dziękuje za zainteresowanie się naszą firmą.

Niestety akcja jest już nie aktualna w przypadku tego modelu, mam już umówionego klienta, który się do nas zgłosił od razu po pojawieniu się informacji na stronie.

Jak tylko zakończymy nasz projekt orurowań do Kodiaqa pozwolę sobie wysłać Panu naszą ofertę ze specjalnym rabatem.
DO developer

Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: Orurowanie za darmo

Post autor: Skorek »

Jam ci to nie chwaląc się "ruruję" Kodiaq od poniedziałku... słusznie, czy nie czas pokaże...

Na pewno wrzucę na forum info i trochę fotek, natomiast nie jest to darmowa zabawa jak jest podane w ogłoszeniu. Za free otrzymuje się jedynie jedną cześć , za resztę trzeba zapłacić. Nie jest też powiedziane, że w przypadku Kodiaq da radę założyć chociażby orurowanie tylnego zderzaka. Wszystko zależy od konstrukcji i tego co wyjdzie w praniu kiedy auto będzie już na podnośniku
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, 19:16 przez Skorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Orurowanie za darmo

Post autor: Dual »

Wrzuc jakies fotki jak bedziesz mogl, jak wyjedziesz z rurami.
Jakos sobie nie wyobrazam Kodiaqa z rurami.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: Orurowanie za darmo

Post autor: Skorek »

Dual pisze:
30 sie 2017, 19:12
Wrzuc jakies fotki jak bedziesz mogl, jak wyjedziesz z rurami.
Jakos sobie nie wyobrazam Kodiaqa z rurami.
Dual... godzinka i się zdejmie jak będzie niewyględny...
a swoją drogą też mam mieszane uczucia, ale jak to mówią... raz się żyje

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Orurowanie za darmo

Post autor: Dual »

Ale, jasne.
Czekamy na ew. zdjecia. ;)
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: Orurowanie za darmo

Post autor: Skorek »

No i się zaczęło. Nie są to zdjęcia tego co będzie tylko w tej chwili trwają przymiarki i prace nad różnymi opcjami. Także niech nikogo nie zmylą zdjęcia, bo nie prezentują gotowego orurowania. Na tę chwilę wiadomo już, że nie da się nic co spełniałoby swoją rolę zamontować z tylu. Niestety przeszkadza zbiornik AdBlue
Obrazek

Obrazek

Obrazek

szybki hosting

starydrwal
Posty: 26
Rejestracja: 07 kwie 2017, 15:54
Samochód: Kodiaq 4X4 1,4 TSI ACT 150 KM

Re: Orurowanie za darmo

Post autor: starydrwal »

Takim stopniem moja żonka byłaby zachwycona.

ODPOWIEDZ