Zmiana koloru elementów karoserii

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu optycznego Kodiaqa
Miron75
Posty: 9
Rejestracja: 05 kwie 2022, 19:26
Samochód: Skoda Kodiaq FL Style 2.0 TDI 150KM

Zmiana koloru elementów karoserii

Post autor: Miron75 »

Witajcie,
odebrałem swoją białą Skodę pod koniec 03.2022 i niby wszystko jest OK, ale jest ona w wersji STYLE, a z tym wiąże się to, że plastiki na drzwiach i dolna część tylnego spojlera są czarne (Skoda jak na bannerze forum). Ktoś może próbował podejść do tematu zmiany koloru tych elementów? Wiem, że najłatwiej by było zmienić plastiki i spojler, ale jak gościu w zakładzie lakierniczym zaczął liczyć i jeszcze nie doszedł do lakierowania a na kalkulatorze miał już 6 tys. netto to spasowałem.



Sponsor

Zmiana koloru elementów karoserii

Sponsor


elmiko
Posty: 408
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:45
Samochód: Kodiaq MR2022 L&K TDI 200KM

Re: Zmiana koloru elementów karoserii

Post autor: elmiko »

Miron75 pisze:
06 kwie 2022, 15:52
Witajcie,
odebrałem swoją białą Skodę pod koniec 03.2022 i niby wszystko jest OK, ale jest ona w wersji STYLE, a z tym wiąże się to, że plastiki na drzwiach i dolna część tylnego spojlera są czarne (Skoda jak na bannerze forum). Ktoś może próbował podejść do tematu zmiany koloru tych elementów? Wiem, że najłatwiej by było zmienić plastiki i spojler, ale jak gościu w zakładzie lakierniczym zaczął liczyć i jeszcze nie doszedł do lakierowania a na kalkulatorze miał już 6 tys. netto to spasowałem.
Poszukaj używek pod kolor zdjętych ze Sportline lub L&K. Gdzieś podawałem numery części - poszukaj w mojej historii. nakładki drzwiowe są takie same przed i po FL, tył może się różnić. Do kompletu dobrze byłoby jeszcze dołożyć przód ;)

BonczekTRN
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2022, 22:59
Samochód: Kodiaq

Re: Zmiana koloru elementów karoserii

Post autor: BonczekTRN »

To ja w tym samym temacie:) czy orientujesz się jak są montowane te listwy? Skomplikowana jest wymiana?

Danielwid004
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2023, 15:50
Samochód: Skoda kadiaq 2.0 190

Re: Zmiana koloru elementów karoserii

Post autor: Danielwid004 »

Podpinam się pod tematem ja mam po fl

ODPOWIEDZ