Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu optycznego Kodiaqa
Geegs
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwie 2018, 10:41
Samochód: Kodiaq 2.0tsi

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Geegs »

Shazan pisze:
21 lis 2019, 17:01
Gift- dobry pomysł;) zamocuje za pomocą taśmy tesa do montażu na zewnątrz.
Ja polecam zamontować na 3m'ce takiej jaką dodają do montowania gopro i tego typu rzeczy. Do tesy mam mieszane uczucia, a 3m trzyma jak dzika, najważniejsze to przygotować dobrze powierzchnie.



Sponsor

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Sponsor


Shazan
Posty: 153
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:53
Samochód: Kodiaq RS RM2020 raceblue :)

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Shazan »

3M akurat nie wpadła mi w ręce. Ale jak znajdę ją na piance to kupię i podczepię na spoilerze.

LutekTom
Posty: 32
Rejestracja: 10 lip 2019, 16:48
Samochód: Seat Ateca 2.0 TDI

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: LutekTom »

I serio można zapierniczać 200 km/h z taką lotką przyklejona na piance? Ja to chyba za duży cykor jestem.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka


Geegs
Posty: 82
Rejestracja: 30 kwie 2018, 10:41
Samochód: Kodiaq 2.0tsi

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Geegs »

Miałem na 3m przyklejoną lotkę w jednym z aut, mam i kamery do kasku na moto. Nigdy nic nie odpadło, choć też miałem obawy i długo testowałem te rozwiązania. Najważniejsze jest przygotowanie podłoża pod taśmę, jak będzie pod nią "brudno" to faktycznie może coś odpaść.

Shazan
Posty: 153
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:53
Samochód: Kodiaq RS RM2020 raceblue :)

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Shazan »

LutekTom pisze:
22 lis 2019, 7:47
I serio można zapierniczać 200 km/h z taką lotką przyklejona na piance? Ja to chyba za duży cykor jestem.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Zgadzam się z kolegą - przygotowanie podłoża to podstawa Na jednej i drugiej powierzchni. Poza tym jak jedziesz szybko to ta Lotka ma za zadanie jeszcze docisnąć samochód a przy okazji nią samą. FIzyka działa w tą stronę. :) bardziej obawiał bym się szczotek na myjniach automatycznych czy jej nie oderwą haha ;) Ale jak ufać zdjęcią... Może nie będzie tak źle ;)
Obrazek

upload image

JED
Posty: 1123
Rejestracja: 29 mar 2019, 9:10
Lokalizacja: 3City/Swiat
Samochód: BMW X1 + Kodiaq 2.0 TDI L&K

Re: D3odatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: JED »

Trochę komiczny rozmiar tej lotki, no, ale jeśli ludzie zakładają odblasko-wydechy, to już nic mnie tu nie zdziwi 😂
Najpiekniejszy Laurin & Klement w PL. :mrgreen:

Malenstwo8
Posty: 2591
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Malenstwo8 »

LutekTom pisze:
22 lis 2019, 7:47
I serio można zapierniczać 200 km/h z taką lotką przyklejona na piance? Ja to chyba za duży cykor jestem.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Nie wolno tak jeździć. 3M gwarantuje przyszepność do 140 km/h na Polskę. Klej dostosowany do przepisów.

Malenstwo8
Posty: 2591
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: D3odatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Malenstwo8 »

JED pisze:
22 lis 2019, 15:26
Trochę komiczny rozmiar tej lotki, no, ale jeśli ludzie zakładają odblasko-wydechy, to już nic mnie tu nie zdziwi 😂
Przeca widać, że to Chińczyk ryżem karmiony - 65 kg wagi. Niech przetestują na „polskim Januszu”, to się okaże wtedy 😂

FIRCYK
Posty: 67
Rejestracja: 02 lut 2018, 14:15
Lokalizacja: Polska
Samochód: VV TIGUAN II HL 2.0 150HP

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: FIRCYK »

Proponuję kleić na dwa groszki kleju do szyb. Ja doklejalem do Tiguana lotkę i po 7 miesiacsch stwierdzam że sama taśma to zły pomysł. Czeka mnie korektą zrywanie i klejenie od nowa ( spoiler nowy z ASO oryginalne taśmy są słabe )

Shazan
Posty: 153
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:53
Samochód: Kodiaq RS RM2020 raceblue :)

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Shazan »

Malenstwo8 pisze:
22 lis 2019, 16:50
LutekTom pisze:
22 lis 2019, 7:47
I serio można zapierniczać 200 km/h z taką lotką przyklejona na piance? Ja to chyba za duży cykor jestem.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Nie wolno tak jeździć. 3M gwarantuje przyszepność do 140 km/h na Polskę. Klej dostosowany do przepisów.
Oczywiście, zawsze przepisowo :) następnym razem muszę kupić taśmę u naszych zachodnich sąsiadów...wieść gminna niesie że tamte taśmy nie mają ograniczenia prędkości ;):D
...kolegi JED'a już nawet nie chce mi się komentować ;) sarkazm i zła energia bije w większości postów. Najłatwiej wyśmiewać, toż to nasz polski sport narodowy :):):). A jeśli chodzi o wielkość spoilera to radzę sobie przypomnieć skrzydła z Cosworth'ów :)

ODPOWIEDZ