Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Zdjęcia, linki, informacje na temat tuningu optycznego Kodiaqa
JED
Posty: 1123
Rejestracja: 29 mar 2019, 9:10
Lokalizacja: 3City/Swiat
Samochód: BMW X1 + Kodiaq 2.0 TDI L&K

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: JED »

No, jeśli dla Ciebie Cosworth = Kodiaq, to...spoko.
Sam miałem niezłe parapety w Subaru czy Evo, ale nie mieszajmy 2 różnych systemów walutowych.


Najpiekniejszy Laurin & Klement w PL. :mrgreen:

Sponsor

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Sponsor


Mans
Posty: 826
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:55
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Mans »

Shazan pisze:
22 lis 2019, 17:54
...kolegi JED'a już nawet nie chce mi się komentować ;) sarkazm i zła energia bije w większości postów.
@Shazan nie przejmuj się ;)
Dla niektórych nieważne jest co się pisze i jak ale najważniejsza jest ilość nabijania sobie postów :?
1000 tuż, tuż :D

Shazan
Posty: 153
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:53
Samochód: Kodiaq RS RM2020 raceblue :)

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Shazan »

Mans pisze:
22 lis 2019, 20:28
Shazan pisze:
22 lis 2019, 17:54
...kolegi JED'a już nawet nie chce mi się komentować ;) sarkazm i zła energia bije w większości postów.
@Shazan nie przejmuj się ;)
Dla niektórych nieważne jest co się pisze i jak ale najważniejsza jest ilość nabijania sobie postów :?
1000 tuż, tuż :D
Hahaha....masz rację. Nie chciałem tego pisać Ale tak to jest jak w każdym temacie trzeba wtrącić 3groszę...
...W motoryzacji wszystko się zmienia i coś co kiedyś było dziwne i nie do przyjęcia teraz okazuje się powszednie. Bo kto by pomyślał 20 lat temu że mieszczuchy będą kupować terenówki aby w 99% jeździć nimi po mieście haha...a co dopiero usportowione haha ..same anomalia...powinniśmy teraz zakpić z tego pick up'a Tesli który pokazała...a jednak czas pokaże w jakim kierunku to wszystko pójdzie...wygląd rzecz gustu. Każdy może oceniać bo takie możliwości daje Internet Ale pasowało by przy tym zachować odrobinę szacunku i dystansu. Fajnie jak dyskusja jest konstruktywna a nie oparta na banalnych przemyśleniach.
Dobrze że jestem "małomiasteczkowy" bo będę mogę jeździć kodiakiem z takim wiejskim parapetem :D :D :lol: No ale do stolicy to już pendolino będę jeździł bo kodiakiem to wstyd pewnie - w końcu w Skodzie ponoć jeżdżą sami starsi panowie w kapeluszach. Poza tym to nie premium a w dużych miastach to tylko premium jeżdzą :D ;) trzeba to żartem brać...jak kolegę Peterka :)

P.s. Do Beelte'a też niby nie pasuje parapet bo to nie Cosworth a bardziej samochod o klasycznej linii ale mi się podoba :D jest chociaż gdzie położyć kanapki i termos z herbatą :):);)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 lis 2019, 21:44 przez Shazan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2028
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: stingerA6 »

Panowie do meritum proszę.
Wycieczki osobiste na priv
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: michalmiko »

Geegs pisze:
21 lis 2019, 17:56
Ja polecam zamontować na 3m'ce takiej jaką dodają do montowania gopro i tego typu rzeczy. Do tesy mam mieszane uczucia, a 3m trzyma jak dzika, najważniejsze to przygotować dobrze powierzchnie.
Ja znowu do tych chińskich 3m nie jestem przekonany. Tesa Powerbond - nawet cienki pasek potrafi utrzymać niesamowity ciężar, a demontaż w wielu przypadkach jest bez śladu resztek taśmy. Kluczowe jest tu przygotowanie podłoża.
Nie mniej jednak, jakoś tak czułbym się niepewnie montując tak dużą lotkę na taśmie dwustronnej. Można zrobić komuś krzywdę, jak to odpadnie :?

Shazan
Posty: 153
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:53
Samochód: Kodiaq RS RM2020 raceblue :)

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Shazan »

Chyba faktycznie posłucham Was i podjade do firmy tunerskiej i zlecę im montaż moze maja jakies lepsze pomysły:). Może na zdjęciu ona wyszła dużą Ale tak naprawdę aż taka duża nie jest . Ona leży na oryginalnej lotce i wychodzi może z 5 cm poza jej obrys.

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2028
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: stingerA6 »

Czekamy na foto po montażu
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

darekgd
Posty: 82
Rejestracja: 06 lis 2018, 12:45
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Skoda fabia1, w drodze Kodiaq 2.0tsi

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: darekgd »

michalmiko pisze:
06 lis 2019, 0:24
Dobra, kupiłem w końcu te ledowe hologramy do drzwi :D
Zamontowałem, ale mam jedno ale. Nie chciały wejść w otwory, brakowało około 1mm :o Musiałem troszkę brzeszczotem przybrać i weszły na siłę. Białe światło niesamowicie daje po oczach, aż za bardzo ;)
Mam nadzieję, że żona nie dostanie jutro zawału jak otworzy rano drzwi do auta i dostanie tym światłem po oczach (nie mówiłem jej o tym, że już kupiłem te lampki, ani nie chwaliłem się po zamontowaniu) :lol:

Obrazek

Obrazek
Mam pytanie do Was, czy da się zmienić hologram z np kodiaq na logo skoda
Kodiaq 2.0 tsi Laurin&Klement is coming

Shazan
Posty: 153
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:53
Samochód: Kodiaq RS RM2020 raceblue :)

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: Shazan »

Nie wiem czy warto kolego coś kombinować... ja przyciemniłem swoje bo jak dla mnie strasznie mocno biły na biało po oczach...ale zmiana logo na soczewce będzie bardziej problematyczna. Musisz rozszczelnić obudowę wymienić logo i złożyć z powrotem. Niby proste ale nie wiem czy logo nie jest nabite laserowo na soczewkę i czy da się wymienić.. lepiej kupić nowe z logo...
tu masz takie ustrojstwo z wymiennym podobno...
http://www.aliexpress.com/item/32962493 ... b201603_52
Ostatnio zmieniony 25 lis 2019, 22:09 przez Shazan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Dodatkowe akcesoria - Skoda Kodiaq

Post autor: michalmiko »

Shazan pisze:
23 lis 2019, 12:43
Nie wiem czy warto kolego coś kombinować... ja przyciemniłem swoje bo jak dla mnie strasznie mocno biły na biało po oczach...ale zmiana logo na soczewce będzie bardziej problematyczna. Musisz rozszczelnić obudowę wymienić logo i złożyć z powrotem. Niby proste ale nie wiem czy logo nie jest nabite laserowo na soczewkę i czy da się wymienić.. lepiej lubić nowe z logo...
tu masz takie ustrojstwo z wymiennym podobno...
http://www.aliexpress.com/item/32962493 ... b201603_52
Masz może fotkę jak wyglądają Twoje lampki po przyciemnieniu? Oklejałeś folią? Moje też mnie strasznie rażą. Są za mocne :(

Darekgd - lepszy napis, Nawet Skoda zrezygnowała z logo na klapie ;)

ODPOWIEDZ