Panorama listwa

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Panorama listwa

Post autor: D10ni »

Mam w Sportline (czarna tapicerka) okno w dachu. Roleta ma srebrną listwę. Czy u Was także ta srebrna listwa nie chowa się całkowicie?
U mnie wygląda to tak jak na zdjęciu. Gniazdo sprawia wrażenie większego i zastanawiam się czy to nie jest zła kalibracja rolety, bo mogłoby to lepiej wyglądać.

Obrazek


Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Sponsor

Panorama listwa

Sponsor


golob
Posty: 153
Rejestracja: 19 cze 2017, 10:10
Samochód: Kodiaq Style 1.5 DSG 4x2

Re: Panorama listwa

Post autor: golob »

D10ni pisze:
26 gru 2018, 22:12
Mam w Sportline (czarna tapicerka) okno w dachu. Roleta ma srebrną listwę. Czy u Was także ta srebrna listwa nie chowa się całkowicie?
U mnie wygląda to tak jak na zdjęciu. Gniazdo sprawia wrażenie większego i zastanawiam się czy to nie jest zła kalibracja rolety, bo mogłoby to lepiej wyglądać.
Mam co prawda w Superbie, z jasną tapicerką i jasną podsufitką i identycznie to wygląda, tzn. listwa jest właśnie tak samo widoczna.

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Panorama listwa

Post autor: D10ni »

Ok, dzięki bardzo za odpowiedź. Jazdę próbną miałem czerwonym sportline z czarną podsufitką i jakoś w oczy się nie rzuciło. Teraz gdy mam własnego sportline, zwróciło moją uwagę. Co ciekawe, sprawdzałem gniazdo. Jest ono (prawdopodobnie) wystarczająco głębokie aby ta cała listwa się chowała.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

SlawekW
Posty: 148
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Panorama listwa

Post autor: SlawekW »

Potwierdzam (Kodiaq Style) - aluminiowa listwa jest cała widoczna po zasunięciu rolety.

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Panorama listwa

Post autor: D10ni »

Dzięki za kolejne info. Masz jasną tapicerkę, prawda? Jeśli tak, pewnie źle to nie wygląda. Z czarną podsufitką i czarnym materiałem rolety średnio wygkąda. Waham się pomiędzy malowaniem (jaka farba pomaluje amelinium?) i czarną taśmą klejącą żeby tą listwę okleić.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

golob
Posty: 153
Rejestracja: 19 cze 2017, 10:10
Samochód: Kodiaq Style 1.5 DSG 4x2

Re: Panorama listwa

Post autor: golob »

Ja w Superbie z jasna skórą i jasną podsufitką praktycznie "nie widzę" tej listwy, w ogóle to się nie rzuca w oczy. Przy ciemnej podsufitce możliwe że to się rzuca w oczy. NA pewno da się zdemontować i pomalować, ewentualnie kup za grosze czarną folię i oklej bezinwazyjnie.

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Panorama listwa

Post autor: D10ni »

Zapewne się da, ale wymontowywanie całej rolety to trochę za dużo rzeźby. Z kolei byle taśma w temperaturach latem po prostu spłynie.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

SlawekW
Posty: 148
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Panorama listwa

Post autor: SlawekW »

D10ni pisze:
02 sty 2019, 11:33
Masz jasną tapicerkę, prawda? Jeśli tak, pewnie źle to nie wygląda.
Tak, mam jasną tapicerkę sufitu.
A roleta jest cały czas rozsunięta (raz ją tylko zasunąłem dla testów) więc wcale nie widzę tej listwy.

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Panorama listwa

Post autor: D10ni »

Hehe, styliści Skody... Wsiadłem w salonie do Kidiaq Scout, biały ze jasnym wnętrzem, a tu listwa... czarna. Kto ich zrozumie?
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

ODPOWIEDZ