Usterki w moim Kodiaqu

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Tomala72
Posty: 504
Rejestracja: 12 mar 2017, 13:56
Samochód: Skoda Kodiaq Style 4x4 2,0 TDI 190 KM DSG 7

Re: Usterki w moim Kodiaqu

Post autor: Tomala72 »

Dusić ASO. Auto ma być cacane i już. :lol:



Sponsor

Re: Usterki w moim Kodiaqu

Sponsor


WuWu
Posty: 597
Rejestracja: 10 cze 2017, 23:18
Samochód: Kodiaq 1,4

Re: Usterki w moim Kodiaqu

Post autor: WuWu »

heh, czepiamy się autka które nie ma jeszcze roku ;) a ja dzisiaj dostałem wezwanie ze skody dotyczące sprawdzenia systemu ABS/ESP i już się prawie umówiłem na wizytę z Kodiaq-iem a tu się okazuje że wezwanie dotyczy Octavii IIFL z 2009 r

MagdaBK
Posty: 10
Rejestracja: 11 lip 2017, 12:33
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Samochód: Skoda Kodiaq TDI 2.0 150 KM

Re: Usterki w moim Kodiaqu

Post autor: MagdaBK »

Cześć! Mam problem (chyba). Wczoraj zauważyłam, że z podwozia - mniej więcej na linii przednich kół, na środku - kapie woda. Co to może być? Samochód nie sygnalizuje żadnej usterki, nie jeździłam po kamieniach i na pewno w nic nie uderzyłam... Znalazłam w internecie, ze możliwe, że to woda skrapla się z klimatyzacji, ale mam Kodiaqa już 3 tygodnie, i do tej pory nic takiego mu się nie przydarzyło, a klimatyzacja chodzi praktycznie codziennie. Macie może jakiś pomysł co to może być, czy lepiej nie ryzykować i od razu jechać na serwis?? Dzięki za podpowiedzi.

Rafał
Posty: 523
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:53
Lokalizacja: Solec Kujawski, kuj-pom
Samochód: 2.0 tsi lava blue

Re: Usterki w moim Kodiaqu

Post autor: Rafał »

woda z klimy, nic się nie dzieje. wcześniej nie zwracałaś na to uwagi ;)

rafalhtc
Posty: 296
Rejestracja: 08 mar 2017, 15:44
Samochód: Hyundai Tucson 2017| 1.6 GDI | Comfort + Navi

Re: Usterki w moim Kodiaqu

Post autor: rafalhtc »

Najwięcej widać jak się dłużej stanie po dłuższej jeździe.
Normalnie tego się nie widzi bo kto patrzy pod auta. Ja np to zauważam jak parkuje przed bramą wjazdową aby ją otworzyć i kiedy wjade na posesję to w tym miejscu gdzie przed chwilą stałem na ręcznym jest duża plama z klimy. Duża nieraz jakby faktycznie olej wyciekł:pa
Ale to tylko skrapliny.

Wysłane z Tapatalk


LionHeart
Posty: 18
Rejestracja: 03 lip 2017, 22:44
Samochód: VW Tiguan Allspace 2.0 TSI 180 koni

Re: Usterki w moim Kodiaqu

Post autor: LionHeart »

Mój Kodiaq ma być gotowy na koniec roku. Ale tak czytając posty m.in. nt. usterek i awarii: to trzeszczące plastiki ( byłem w Skodzie to sprawdzić i sprzedawca potwierdził, że klienci się skarżą) to usterka Start-stop, to owady w reflektorach, itd. zaczynam nabierać wątpliwości co do słuszności decyzji kupna tego samochodu. Fajny me design i sporo miejsca, tylko czy aby nie za dużo tych usterek na samochód który ma niecały rok? Co sądzicie?

W.W.
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2017, 16:31
Samochód: Passat

Re: Usterki w moim Kodiaqu

Post autor: W.W. »

Poczekaj na VW Allsapce.
Pozdrawiam
WW

ODPOWIEDZ