Belki bagażnika dachowego - długość

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Gregor
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:14
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4

Belki bagażnika dachowego - długość

Post autor: Gregor »

Cześć! Czy ktoś z Was posiada może belki bagażnika dachowego Thule Wingbar i mógłby podzielić się informacja o ich długości? Różne strony z doborem dopuszczają wersję 118 cm lub 135 cm jednak z naciskiem na tę pierwszą. Fajnie byłoby zobaczyć jak to wygląda u kogoś kto takie posiada, może macie zdjęcie auta z konkretnymi belkami? Może być te innego producenta - chodzi bardziej o dopasowanie długości - chodzenie z metrem wokół auta nie oddaje do końca efektu :)



Sponsor

Belki bagażnika dachowego - długość

Sponsor


michal82
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2022, 7:18
Samochód: Kodiaq 2.0TSI MY2020

Re: Belki bagażnika dachowego - długość

Post autor: michal82 »

Gregor pisze:
04 gru 2023, 12:46
Cześć! Czy ktoś z Was posiada może belki bagażnika dachowego Thule Wingbar i mógłby podzielić się informacja o ich długości? Różne strony z doborem dopuszczają wersję 118 cm lub 135 cm jednak z naciskiem na tę pierwszą. Fajnie byłoby zobaczyć jak to wygląda u kogoś kto takie posiada, może macie zdjęcie auta z konkretnymi belkami? Może być te innego producenta - chodzi bardziej o dopasowanie długości - chodzenie z metrem wokół auta nie oddaje do końca efektu :)
Dam znać wieczorem

michal82
Posty: 8
Rejestracja: 16 lis 2022, 7:18
Samochód: Kodiaq 2.0TSI MY2020

Re: Belki bagażnika dachowego - długość

Post autor: michal82 »

michal82 pisze:
14 gru 2023, 16:03
Gregor pisze:
04 gru 2023, 12:46
Cześć! Czy ktoś z Was posiada może belki bagażnika dachowego Thule Wingbar i mógłby podzielić się informacja o ich długości? Różne strony z doborem dopuszczają wersję 118 cm lub 135 cm jednak z naciskiem na tę pierwszą. Fajnie byłoby zobaczyć jak to wygląda u kogoś kto takie posiada, może macie zdjęcie auta z konkretnymi belkami? Może być te innego producenta - chodzi bardziej o dopasowanie długości - chodzenie z metrem wokół auta nie oddaje do końca efektu :)
Dam znać wieczorem
Moje belki mają 118 cm, chociaż tak naprawdę 122 cm (Na krawędziach belek są czarne plastikowe nakładki o długości 2 cm).
Belki odziedziczyłem po poprzednim aucie (musiałem tylko wymienić "stopy").
Jak dla mnie pasują idealnie, wystają po kilka cm poza stopy. Te 135-ki pewnie już by za bardzo wystawały (po 8,5cm na stronę więcej)
Obecnie belki są zdjęte i trzymam je nieco oddalone od auta, więc trudno o zdjęcia.

metohija
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2024, 14:06
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Belki bagażnika dachowego - długość

Post autor: metohija »

Dzień dobry.

Chcę kupić używane, zamknięte na końcach belki THULE Wingbar Edge 9582.
Bardzo proszę o pomoc i informację, jaka jest efektywna długość belek (tył i przód) po montażu i zamknięciu podstaw (stóp)?
Posiadam dosyć szeroki boks i chcę uniknąć sytuacji, w której boks oparł by się na zamiast na belkach, to na plastykowych zamknięciach od podstaw. Przesyłka spoza miejsca zamieszkania, przymierzyć nie ma jak, a sprzedawca ma inny samochód. Stara instrukcja Thule podaje minimalną długość, która dla mnie jest zbyt mała, ale może okaże się, że minimum nie będzie osiągnięte.

Temat belek wystających poza relingi mam rozeznany (118 cm) ale skłaniam się ku wersji Edge.
Cztery rowery pójdą na hak, a na górze ma być boks lub uchwyt narciarski (też szeroki, gdyż na pięć par nart).

Z góry serdecznie dziękuję.
Metohija.

ODPOWIEDZ