Ustawienia lusterek

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
hormon
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2022, 17:20
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline, VW Passat B5

Ustawienia lusterek

Post autor: hormon »

Cześć czy mieliście problem z elektrycznymi lusterkami? Mój problem polega na tym, że nie moge złożyć lusterek od wewnątrz i jak próbuję ustawić lusterka to na prawym nic się nie dzieje jak przełączę na lewe to w dwóch kierunkach steruje mi prawym lusterkiem a jak przełączę na skladanie to steruje lewym lusterkiem tylko góra i na lewo. Jak zamykam auto i otwieram to lusterka normalnie się otwieraja i składają i jak zmienię ustawienie fotela elektrycznego to także się ustawiaja do zapamiętanych tak samo przy wrzuceniu biegu wstecznego. Prawdopodobnie także nie działa podgrzewanie.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Ustawienia lusterek

Sponsor


hormon
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2022, 17:20
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline, VW Passat B5

Re: Ustawienia lusterek

Post autor: hormon »

Właśnie jestem w serwisie z tą samą awaria, tzn już drugi raz i okazało się że przełącznik jest do wymiany. Najlepiej nabrać sobie jak to się dzieje z nr Vin i przebiegiem i pokazać w serwisie. Za pierwszym razem tez nie chcieli mi nic zrobić bo jak przyjechałem do serwisu to akurat działały i stwierdzili że żadnych błędów nie ma a ostatnio jak podjechałem do serwisu akurat jak nie działało doradca poszedł ze mną do auta i sam zobaczył co się dzieje i właśnie jestem na wymianie przełącznika z lusterek. Trzeba ich męczyć. Pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ