Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Xeor^
Posty: 217
Rejestracja: 07 cze 2021, 12:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K

Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Post autor: Xeor^ »

Zostałem dzisiaj zaproszony na "Akcja fabryczna - wymiana sterownika kamery i systemów wspomagających kierowcy", co wg Pani zapraszającej ma naprawić błąd "travel assist obecnie niedostepny" którą włącza się losowo, czasami nawet co minutę i powoduje, że jechać się nie da. Ktoś jeszcze z was został wezwany? :D



Sponsor

Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Sponsor


Awatar użytkownika
Marcelus
Posty: 88
Rejestracja: 04 wrz 2022, 22:02
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM 4x4

Re: Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Post autor: Marcelus »

Zgłaszałeś wcześniej problem w ASO?

damian6310
Posty: 15
Rejestracja: 12 sty 2022, 14:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
Samochód: Kodiaq 2.0 tdi polift. ...kiedys Superb 3 1,8tsi

Re: Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Post autor: damian6310 »

Hej,
byłem na serwisie olejowym (sam olej ponad 400 zl + wymiana szok = łaczy koszt 800)
Pan z serwisu powiedział ze jest akcja serwisowa i wymieniają moduł i cos z kamerą. dodatkowo cos aktualizowali ... czas trwania z olejem 2 h

Xeor^
Posty: 217
Rejestracja: 07 cze 2021, 12:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K

Re: Akcja serwisowa

Post autor: Xeor^ »

Marcelus pisze:
05 maja 2023, 19:21
Zgłaszałeś wcześniej problem w ASO?
Zgłaszałem, ale kazali czekać, teraz dzwonili do mnie z salonu gdzie kupywałem, a im tego wcześniej nie zgłaszałem. Jest ogólnie jakaś akcja serwisowa.

hormon
Posty: 16
Rejestracja: 23 maja 2022, 17:20
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline, VW Passat B5

Re: Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Post autor: hormon »

Potwierdzam również do mnie dzwonili wczoraj w sprawie akcji. Zgłaszałem wcześniej problemy z trąbek assist i nawet już miałem otwarte zgłoszenie gwarancyjne na wymianę kierownicy ale pani mnie wczoraj poinformowała że jednak kierownic nie będą wymieniać tylko tak jak piszecie powyżej aktualizacja i wymiana czegoś. Ja mam umówiona wizytę za tydz łącznie z wymianą oleju ale ojej i filtr sam przywożę własny bo strasznie drogi mają w serwisie

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


tomnowy
Posty: 559
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Post autor: tomnowy »

potwietdzam jest akcja, mnie poinformowali przy okazji jakbylem wczoraj w serwisie, ze zrobia aktualizacje z assist

Awatar użytkownika
WaC
Posty: 641
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Post autor: WaC »

:D Ja natomiast dostałem info listem poleconym. Żeby było śmiesznie, listonoszowi skończyły się druki zwykłego awizo, więc wystawił wezwanie sądowe. Trochę źle spałem tej nocy. :D
Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

zawacus
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2021, 20:02
Samochód: Jest nadzieja Kodiaq K&L 2.0 tsi 4x4

Re: Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Post autor: zawacus »

Dziś dostałem info o akcji, ale mam napisane w piśmie "konieczna jest konfiguracja sterownika kamery systemów wspomagających kierowcę". Nic o wymianie żadnych sterowników nie wspominają. Na 20k przejechane miałem ze 4 razy problem z systemami, a używam bardzo często. Ale wiedząc, że nie potrafią sobie z tym poradzić to nawet nie zgłaszałem. Gdyby był problem tak częsty jak u niektórych na pewno bym atakował serwis. Miejmy nadzieję że po akcji zupełnie ustąpi problem.

PM72
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2021, 11:47
Samochód: Skoda Kodiaq

Re: Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Post autor: PM72 »

Właśnie wróciłem z akcji serwisowej , travel asist zgłaszałem przez dwa lata użytkowania kodiaqa tak ze dwadzieścia razy , za każdym razem na serwisie aktualizacja sterownika , teraz miała być wymiana kierownicy ," której podobno nie otrzymali nie wspominając już o śrubach "mimo tego że jest AKCJA SERWISOWA . Jakieś jaja w tych serwisach , zaczekam do kolejnego "pinga" , pogoda sprzyja :)

Xeor^
Posty: 217
Rejestracja: 07 cze 2021, 12:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K

Re: Akcja serwisowa "travel assist niedostępny"

Post autor: Xeor^ »

PM72 pisze:
15 maja 2023, 12:10
Właśnie wróciłem z akcji serwisowej , travel asist zgłaszałem przez dwa lata użytkowania kodiaqa tak ze dwadzieścia razy , za każdym razem na serwisie aktualizacja sterownika , teraz miała być wymiana kierownicy ," której podobno nie otrzymali nie wspominając już o śrubach "mimo tego że jest AKCJA SERWISOWA . Jakieś jaja w tych serwisach , zaczekam do kolejnego "pinga" , pogoda sprzyja :)
Dziwne, oni zrezygnowali z wymiany kierownic jakiś rok temu. Zobaczymy czy u mnie to pomoże.

ODPOWIEDZ