Błędy po rozładowaniu akumulatora

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Awatar użytkownika
AROO
Posty: 127
Rejestracja: 19 lis 2017, 12:32
Samochód: Kodiaq STYLE 2.0 TSI 4x4 DSG

Re: Błędy po rozładowaniu akumulatora

Post autor: AROO »

Ale czekaj, pojechałeś wpisać aku i usunąć błędy. Dlaczego masz płacić za coś więcej, jeśli serwis sobie nie radzi?
LA i znaki - widoczne w ustawieniach i nie można włączyć? Czy zniknęły z menu?
Otwieranie i zamykanie okien z kluczyka można samemu z OBDEleven. Ale skoro to Ci zniknęło, to widać że niezłą rewolucję tam robili.
Nie pojechałem bo już nie zdązyłem. Misiek pojechał już na lawecie bo nie mógł odpalić. Pisałem o tym wcześniej
LA jest widoczny ale nie można go włączyć, to samo z ACC. Natomiast rozpoznawanie znaków od razu po włąćzeniu wyskakuje komunikat że nie działa.
Do tego doszło otwieranie z kluczyka.
Najprawdopodobniej przy kodowaniu kluczyków do immobilajzera i kasowaniu błędów nie dokonali wszystkich czynności i stąd pewne sługi nie działają.
W piątek stawiam auto na reklamację do poprawy i wszystko będzie wiadomo po odbiorze.



Sponsor

Re: Błędy po rozładowaniu akumulatora

Sponsor


Awatar użytkownika
Czarny
Posty: 54
Rejestracja: 23 paź 2021, 21:25
Lokalizacja: Śląsk
Samochód: Mercedes Benz GLC 200d

Re: Błędy po rozładowaniu akumulatora

Post autor: Czarny »

AROO pisze:
06 paź 2021, 8:29
Ale czekaj, pojechałeś wpisać aku i usunąć błędy. Dlaczego masz płacić za coś więcej, jeśli serwis sobie nie radzi?
LA i znaki - widoczne w ustawieniach i nie można włączyć? Czy zniknęły z menu?
Otwieranie i zamykanie okien z kluczyka można samemu z OBDEleven. Ale skoro to Ci zniknęło, to widać że niezłą rewolucję tam robili.
Nie pojechałem bo już nie zdązyłem. Misiek pojechał już na lawecie bo nie mógł odpalić. Pisałem o tym wcześniej
LA jest widoczny ale nie można go włączyć, to samo z ACC. Natomiast rozpoznawanie znaków od razu po włąćzeniu wyskakuje komunikat że nie działa.
Do tego doszło otwieranie z kluczyka.
Najprawdopodobniej przy kodowaniu kluczyków do immobilajzera i kasowaniu błędów nie dokonali wszystkich czynności i stąd pewne sługi nie działają.
W piątek stawiam auto na reklamację do poprawy i wszystko będzie wiadomo po odbiorze.
I jak temat ?? Ogarnięty ??

Awatar użytkownika
AROO
Posty: 127
Rejestracja: 19 lis 2017, 12:32
Samochód: Kodiaq STYLE 2.0 TSI 4x4 DSG

Re: Błędy po rozładowaniu akumulatora

Post autor: AROO »

Tak temat ogarnięty. Okazało się jednak że wszystkie czynności zostały przeprowadzone zgodnie ze sztuką, a to że nie działało rozpoznawanie znaków drogowych i LineAssists to nie ma związku z aku.
2 tygodnie wcześniej wymieniałem przednią szybę i tam nie skalibrowali mi kamery, stąd brak rozpoznawania znaków i nie aktywny Line Assists.
Teraz już wszystko działa i wszystko OK.

ODPOWIEDZ