Adaptive Lane assist

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Awatar użytkownika
WaC
Posty: 641
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: WaC »

Ale wszystko działa u Ciebie?


Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

Sponsor

Re: Adaptive Lane assist

Sponsor


tomnowy
Posty: 559
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: tomnowy »

niby tak, jak dojezdzam di.srodka lini to.koryguje tor i odbija kieorwnica, ale nie trzyma srodka pasa tylko jedzie na prawo a tam.juz niestety nie odbija, jedyne wytlumaczenie ze nie widzi granicy jezdi i pobocza przez brak lini z prawej storny, musze jeszcze sprawdzic na drodze gdzie sa obie linie jezdzni widoczne.

Awatar użytkownika
WaC
Posty: 641
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: WaC »

Tak, to zapewne zależy od widoczności linii. U mnie w porządku, działa tak jak u Ciebie.
Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

BigDaddy
Posty: 204
Rejestracja: 14 sie 2021, 13:24
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2022 1,5 TSI manual

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: BigDaddy »

To tylko Adaptive ma prowadzić środkiem czy zwykły Line Assist też? Bo mam tylko LA i dzisiaj przypomniało mi się o tej jeździe środkiem, odpaliłem tempomat w moim manualu, puściłem kierownicę i od środkowej linii ładnie odbił ale prawej przerywanej (wzdłuż krawężnika) chyba nie widział bo nie zareagował a bałem się dłużej czekać bo nowiutkie felgi :)

tomnowy
Posty: 559
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: tomnowy »

z ta peawa strona sobie slabo radzi u mnie, tez nie ryzykuje bo rowy byly blisko, ale acc bajka, prawie nie trzeba uzywac pedalow, i fajnie ze jak jedzie na nawigacji to przed zakretem sam zwalnia, tylko za malo zeby skrecic ale przynajmniej widac ze probuje.

tomnowy
Posty: 559
Rejestracja: 31 sie 2021, 17:54
Samochód: Kodiaq 1.5 Style

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: tomnowy »

probowalem asystenta parkowania, jsk ma duxo miejsva to kulwo ale cos probuje zaparkowac, plus jest taki ze kierownica sam kręci, wiec az sie prosi zeby acc z navi polaczyc tak.zeby jeszcze sam skrecal kierownica i w zasadzie mozna jechac jak pasazer ale z zachowaniem czujnosci.

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: MałGorzata »

tomnowy pisze:
07 mar 2022, 11:00
niby tak, jak dojezdzam di.srodka lini to.koryguje tor i odbija kieorwnica, ale nie trzyma srodka pasa tylko jedzie na prawo a tam.juz niestety nie odbija, jedyne wytlumaczenie ze nie widzi granicy jezdi i pobocza przez brak lini z prawej storny, musze jeszcze sprawdzic na drodze gdzie sa obie linie jezdzni widoczne.
Linie na wyświetlaczu powinny sygnalizować czy widzi granice pasa. Czasem świeci się tylko jedna a czasem dwie.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

BigDaddy
Posty: 204
Rejestracja: 14 sie 2021, 13:24
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2022 1,5 TSI manual

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: BigDaddy »

tomnowy pisze:
07 mar 2022, 20:12
ale acc bajka
jak zamawiałem Sportline we wrześniu to wydawało mi się, że ACC do 160 km/h jest w standardzie a tylko ten do 210 km/h jest płatny ale niestety brak u mnie ACC a w katalogu nigdzie nie widzę wzmianki o tym do 160 km/h. A przysiągłbym, że wtedy gdzieś czytałem że jest w standardzie.

elmiko
Posty: 410
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:45
Samochód: Kodiaq MR2022 L&K TDI 200KM

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: elmiko »

BigDaddy pisze:
07 mar 2022, 23:21
jak zamawiałem Sportline we wrześniu to wydawało mi się, że ACC do 160 km/h jest w standardzie a tylko ten do 210 km/h jest płatny ale niestety brak u mnie ACC a w katalogu nigdzie nie widzę wzmianki o tym do 160 km/h. A przysiągłbym, że wtedy gdzieś czytałem że jest w standardzie.
ACC do 160 był w standardzie przed FL, później zniknął całkiem i jest tylko płatna opcja ACC do 210

BigDaddy
Posty: 204
Rejestracja: 14 sie 2021, 13:24
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2022 1,5 TSI manual

Re: Adaptive Lane assist

Post autor: BigDaddy »

elmiko pisze:
08 mar 2022, 15:53
ACC do 160 był w standardzie przed FL, później zniknął całkiem i jest tylko płatna opcja ACC do 210
Ciekawe czy to można dokodować?

ODPOWIEDZ