Skrzypiace plastiki.

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Tomala72
Posty: 504
Rejestracja: 12 mar 2017, 13:56
Samochód: Skoda Kodiaq Style 4x4 2,0 TDI 190 KM DSG 7

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: Tomala72 »

To zrób porządek z tym jak najszybciej w serwisie a nie roztkliwiaj się na forum. Naprawdę i bez obrazy.



Sponsor

Re: Skrzypiace plastiki.

Sponsor


kkriss
Posty: 70
Rejestracja: 15 mar 2017, 7:52
Samochód: Kodiaq 2.o tsi

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: kkriss »

Czy ktoś kto odebrał już nowy model rocznikowy, mógłby się wypowiedzieć czy zostało coś poprawione z tymi trzeszczącymi plastikami w drzwiach?

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: Everred »

Nie wiem czy to "nowy" rocznik, mam tą wersję z Air Care, która ponoć się pojawiła w nowszych egzemplarzach, wyprodukowaną gdzieś w środku czerwca i skrzypią.

Tomasz
Posty: 24
Rejestracja: 30 mar 2017, 16:50
Samochód: Suzuki Grand Vitara

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: Tomasz »

Mam rocznikowo nowy model i w dalszym ciągu plastiki skrzypią.

Awatar użytkownika
BikeBert
Posty: 213
Rejestracja: 15 sty 2017, 14:53
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI DSG

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: BikeBert »

Chyba nie spodziewaliście się, że po kilku skargach inżynierowie Skody wyłożą drzwi plastikiem miękkim jak kaczuszka. :D
Kodiaq => Ateca
My other car is a Mountain Bike

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: Everred »

wręcz przeciwnie. Wolałbym twardy jak skała uchwyt. Sporo jeździłem 9-10 letnią Mazdą 6 i tam NIE DA SIĘ zmusić tego uchwytu to wydania jakiegokolwiek dźwięku.


Dobra ale nie ma co ględzić na ten temat tylko może ktoś wpadł na pomysł czy da się coś z tym zrobić? Bo Przyglądałem się temu i na moje oko to ewidentnie brakuje tam mocowań lub są w złych miejscach. Może dałoby się to podkleić tam tuż obok samych drzwi gdzie ten plastik się kończy i rusza?

xc-dh
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2017, 10:23
Samochód: Skoda Kodiaq 1,4 TSI 4x4 Ambition

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: xc-dh »

Podobno w serwisach grupy VW uzywaja w celu redukcji skrzypienia plastikow nastepujacy srodek:

https://www.amazon.de/Original-Audi-Gle ... uage=pl_PL

Ja w salonie w Niemczech pytalem o skrzypienie plastikow to powiedzieli, zebym auto odstawil. Potem wszedlem do wystawowego Kodiaqa, Octavi, Yeti i Fabi i w kazdym z tych aut skrzypialo duzo glosniej niz u mnie. Zrobilo mi sie glupio i zrezygnowalem z reklamacji.

Myslalem ze sie przyzwyczaje ale mnie to mocno denerwuje wiec auto pewnie i odstawie.

krotz
Posty: 179
Rejestracja: 11 mar 2017, 12:26
Lokalizacja: Pomiechówek
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: krotz »

Ja oficjalnie zareklamowałem w skodzie te rączki kazali przyjechać na 22.08. Zobaczymy co bedzie.

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: Everred »

Ja już byłem w tej sprawie i sprawdzili, porównali z innymi modelami, ponoć nie mam gorzej niż w innych autach i nikt się na to nie skarży...

krotz
Posty: 179
Rejestracja: 11 mar 2017, 12:26
Lokalizacja: Pomiechówek
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Skrzypiace plastiki.

Post autor: krotz »

U mnie właśnie w salonie powiedzieli że bardzo dużo osób to zgłasza. Więc ciekawe czy cokolwiek poprawią :)

ODPOWIEDZ