Problem z prawidłwym wyświetlaniem ograniczeń prędkości - nawigacja AMUNDSEN

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Antonio3er
Posty: 23
Rejestracja: 13 gru 2019, 12:51
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI 190KM

Re: Problem z prawidłwym wyświetlaniem ograniczeń prędkości - nawigacja AMUNDSEN

Post autor: Antonio3er »

Mam to samo, na osiedlowej ulicy pod moim blokiem wyświetla ograniczenie prędkości 100km/h, a na jednej z miejskich dwupasmówek 30km/h. Może ktoś uporał się z problemem?



Sponsor

Re: Problem z prawidłwym wyświetlaniem ograniczeń prędkości - nawigacja AMUNDSEN

Sponsor


Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Problem z prawidłwym wyświetlaniem ograniczeń prędkości - nawigacja AMUNDSEN

Post autor: stingerA6 »

Niestety wyświetlanie ograniczeń prędkości to loteria
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Problem z prawidłwym wyświetlaniem ograniczeń prędkości - nawigacja AMUNDSEN

Post autor: D10ni »

Antonio3er pisze:
04 mar 2020, 13:39
Mam to samo, na osiedlowej ulicy pod moim blokiem wyświetla ograniczenie prędkości 100km/h, a na jednej z miejskich dwupasmówek 30km/h. Może ktoś uporał się z problemem?
Problem rozwiązałem dosyć szybko. Możesz wyłączyć nie tylko ostrzeganie o przekroczeniu prędkości ale i stałe pokazywanie tych znaków. Nie widać błędnych wskazań, nie ma problemu.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Antonio3er
Posty: 23
Rejestracja: 13 gru 2019, 12:51
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI 190KM

Re: Problem z prawidłwym wyświetlaniem ograniczeń prędkości - nawigacja AMUNDSEN

Post autor: Antonio3er »

D10ni pisze:
04 mar 2020, 20:48
Antonio3er pisze:
04 mar 2020, 13:39
Mam to samo, na osiedlowej ulicy pod moim blokiem wyświetla ograniczenie prędkości 100km/h, a na jednej z miejskich dwupasmówek 30km/h. Może ktoś uporał się z problemem?
Problem rozwiązałem dosyć szybko. Możesz wyłączyć nie tylko ostrzeganie o przekroczeniu prędkości ale i stałe pokazywanie tych znaków. Nie widać błędnych wskazań, nie ma problemu.
Chyba tak zrobię ponieważ bezpieczniej będzie w jakimś obcym miejscu nie sugerować się znakami wyświetlanymi na zegarach :-) Lepiej nic nie mieć niż mieć błędne. Szkoda, że to nie działa, w Mercedesie miałem i wiele razy mi się przydało :)

ODPOWIEDZ