Aircare

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Asasan
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2019, 13:15
Samochód: Kodiaq 2,0 TDI Style 4x4

Aircare

Post autor: Asasan »

Ktoś wie może jak działa to ustrojstwo? I instrukcję czytałem, ale to nic nie pomogło. Czy to jest filtr powietrza pracujący w obiegu zamkniętym- cyrkulacji? Coś dodatkowego do normalnego filtra kabinowego filtrującego powietrze wpadające z zewnątrz? Generalnie coraz słabsze te instrukcje.



Sponsor

Aircare

Sponsor


Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Aircare

Post autor: MałGorzata »

U mnie dzieci każą włączyć Kodiaqa bez dachu jak w środku jest nieprzyjemny zapach.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Vibor
Posty: 337
Rejestracja: 23 sty 2018, 15:14
Samochód: Skoda Superb kombi 1.8 TSI STYLE

Re: Aircare

Post autor: Vibor »

Aircare filtruje powietrze wewnątrz auta, tryb auto, usuwa m.in. kurz, alergeny . Wykorzystuje ten sam filtr przez który przechodzi powietrze zasysane z zewnątrz. Aby to dobrze działało warto używać filtrów z tą żółtą warstwą filtrującą.

Wilu
Posty: 50
Rejestracja: 06 sie 2019, 17:48
Lokalizacja: Tychy
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI DSG

Re: Aircare

Post autor: Wilu »

Wie ktoś może jak włączyć to na stałe? Włączam to w ustawieniach kimatyzacji, ale nie zapamiętuje się by była ta funkcja załączona na stałe...

Asasan
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2019, 13:15
Samochód: Kodiaq 2,0 TDI Style 4x4

Re: Aircare

Post autor: Asasan »

Ok, jest jaśniej, ale jeszcze nie do końca. Czy to znaczy że przełącza wentylację w cyrkulację obiegu zamkniętego, zamykając dopływ świeżego powietrza, czy może cyrkuluje, filtruje, a poza tym dmucha świeżym przez ten sam filtr?

Vibor
Posty: 337
Rejestracja: 23 sty 2018, 15:14
Samochód: Skoda Superb kombi 1.8 TSI STYLE

Re: Aircare

Post autor: Vibor »

nie zamyka dopływu powietrza z zewnątrz przy AirCare, filtruje dodatkowo powietrze z kabiny używając filtra kabinowego , po włączeniu masz animację jak to przebiega

ODPOWIEDZ