virtual cockpit wskazania mapy

Opis problemów i usterek wraz z ich sposobem rozwiązania
Awatar użytkownika
Gliniak
Posty: 122
Rejestracja: 18 lut 2019, 21:11
Samochód: 4x4/DSG/140kW/tdi/Style/szary steel

virtual cockpit wskazania mapy

Post autor: Gliniak »

mam pytanie zwiazane z wyświetlaniem się mapy , gdy wyswietla sie na wskaźnikach automatycznie wyłącza mi sie na ekranie głownym , robi się ciemne tło pokazuje mi wysokośc , znaki oraz dodatkowe okienko na ekranie np z aktualnym utworem muzycznym ale w tle zero mapy a na wskaznikach jest , w momencie wejscia na dolnym pasku w menu i nacisniecia okienka mapa ta sie ukazuje i znika na wyswietlaczu VC w zamian pokazuje sie tam pomoc nawigacyjna w postaci strzalek lub kompas gdy ta nie jest w trybie drogi ... to normalne czy ja coś pomieszałem , na samym początku mapy były widoczne na obydwóch ekranach ... dodam ze dziś auto odebrałem :-)


gust frajera jest nieodgadniony ! :lol:

Sponsor

virtual cockpit wskazania mapy

Sponsor


D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: virtual cockpit wskazania mapy

Post autor: D10ni »

Poklikaj, oswój się z tym, bo ta nawigacja (Columbus czy Amundsen btw?) ma wiele fajnych ficzerów których w google maps nie uświadczysz.
Mapa albo jest na displayu albo na VC. Przełączasz kliknięciem ikony na dole ekranu (display) albo - nie odrywając rąk od kierownicy, przełączasz środek VC na nawigację, wyświetla ci się kompas i kręcisz prawą rolką. Pojawi się pytanie, jak zatwierdzisz, mapa pojawi się centralnie we wszystkich widokach VC (chyba) z wyjątkiem widoku sportowego (jeden zegar centralnie). Rolką także regulujesz powiększenie mapy jak masz ją na VC i przełączasz w tryb auto.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Chochla
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2019, 11:40
Samochód: Tiguan 2.0 TSI 4x4

Re: virtual cockpit wskazania mapy

Post autor: Chochla »

Podepnę się tutaj, żeby nie mnożyć bytów.
Czy da się przerzucić mapę google maps (podłączenie przez AA) z głównego wyświetlacza na VC? W innym wątku toś wspomniał, że nie ma takiej możliwość ale może to kwestia jakiegoś sprytnie ukrytego check box'a?

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: virtual cockpit wskazania mapy

Post autor: stingerA6 »

Nie ma takiej możliwości. W 2020 roku jako pierwsze umożliwi to BMW zarówno na VC jak i na Head Up
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Chochla
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2019, 11:40
Samochód: Tiguan 2.0 TSI 4x4

Re: virtual cockpit wskazania mapy

Post autor: Chochla »

Dzieki

ODPOWIEDZ